Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Antiax: U mnie z DLC podobnie, ba - zainstalowałem ręcznie to mi je wywalił z gry :D Język polski też miałem doinstalowany ręcznie z plików z goga to mi zrobił aktualizację 3GB jak zmieniłem w galaxy z english na polish :P Z czasem i osiągnięciami jest w miarę OK ale raz w tamtym tygodniu mi nie doliczył 3h posiedzenia.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Gierka ma fajną fabułę, system walki jest dobry ale często się opóźnia reakcja ciosów czy rzucanie znakiem. Jakie macie sposoby na zdobywanie doświadczenia. Obecnie wykonuje zlecenia po wioskach takie jak panie z lasu, skrzekacz, mglak, mysia wierzą , południca polnocnica itp , fajna walka była z bies oraz uwolnienie czarnej mary

Link to post
Share on other sites
Popsułeś to masz :P

:P

Jeszcze 4GB do ściągnięcia. Próbowałem instalki z płyt, ale jak mi zaczęło liczyć czas do ukończenia instalacji, to zwątpiłem...  :rotfl:

Szybciej pobiorę.

 

 

Dałeś radę z inkwizycją- zawsze dasz radę :D

Coś w tym jest :)

BTW

Już się przyzwyczaiłem ;)

Link to post
Share on other sites

zainstalowałem ręcznie poprzez instalkę z goga i działa, żadnych problemów z grą, ale nadal nie mogę z panelu na Galaxy włączyć / wyłączyć nowych DLCków [po instalacji domyślnie się włączyła nowa misja - zalecany 27 lvl]

Link to post
Share on other sites

a u mnie Galaxy nie pokazuje żadnych nowych DLCków

 

A ja zainstalowałam przez Galaxy, były, potem nagle zniknęły, ściągnęłam więc ręcznie,mam zainstalowane, ale w liście na Galaxy ich brak. Coś namieszali. A czasem z Goga w ogóle nie ma co się przejmować, bo zakłamuje regularnie.  

Link to post
Share on other sites

Gierka ma fajną fabułę, system walki jest dobry ale często się opóźnia reakcja ciosów czy rzucanie znakiem. Jakie macie sposoby na zdobywanie doświadczenia. Obecnie wykonuje zlecenia po wioskach takie jak panie z lasu, skrzekacz, mglak, mysia wierzą , południca polnocnica itp , fajna walka była z bies oraz uwolnienie czarnej mary

Ja robie zadania jak leci :)

 

Co do systemu walki wedlug mnie to kompletnie nie porozumienie system walki nie jest wyzywajacy ani satysfakcjonujacy ;/

 

Mam kilka bugów nie znika mi8 znaczek na mapie ze siedlisko znisczone to przy drzewie wisielcow tam tez w skrzyni znajduje sie caly set pancerza niedzwiedzia. A drugi bug to zamkniety gosciu w klatce ale bez klucza, mimo iz 2 krotnie zabilem bandytow na okolo 1 raz a za 2 razem pojawili sie tam drugi raz ale tez bez klucza.

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Skończyłem grę, zajęło mi to 8 dni, (około 45-50godzin) grania. 

Spodziewałem się że gra będzie nieco dłuższa, bo nawet sobie tego miecza na 42 lvl nie zrobiłem (skończyłem na 33). Z drugiej strony, pewnie nawet nie zrobiłem połowy questów pobocznych, jednak większość z nich wydawała mi się monotonna. Idz, zabij, odbierz nagrode lub "mój syn się zgubił panie, proszę znajdź go" itp. WoW, chłopiec na posyłki, a nie twór do walki z potworami  :| 

 

Zrobie sobie teraz przerwę od wiedźmina na jakiś czas. Potem wrócę pograć sobie na Very Hard, z jakimiś nowymi DLC. 

Bo chodź gra jest bardzo fajna, jednak nie tak śmieszna jak dwójka, oraz dość łatwa, szczególnie w późniejszych fazach gry. Z Bosami po 20lvl nawet F5 wciskać nie musiałem, bo wiedziałem że nie zginę. Fakt, faktem grałem tylko na Normalu, ale mimo wszystko Last Bosy jakieś wymagające nie były. 

 

Historia trochę mi się nie zgadzała z dwójką, ale to może trochę złych wyborów dokonałem. Mimo wszystko spróbuje jeszcze raz. 

Edytowane przez lok1995
Link to post
Share on other sites

Info odnośnie problemów z nowymi DLC:

 

1. We are dealing with some server issues related to DLing the 2 new @witchergame DLCs - we'll keep you posted. Sorry for the inconvenience!

 

2. UPDATE: The new DLCs should be back by 5pm GMT (19:00 polskiego czasu).

Link to post
Share on other sites

Problem mam mały.

Gdzie mogę znaleźć mapki na ulepszony rynsztunek ze szkoły kota? Chodzę w secie ze szkoły niedźwiedzia, ale chyba czas na zmianę ;) Nie chce mi się na nowo po wszystkich sklepach biegać

Link to post
Share on other sites

 

 

około 45-50godzin

Ile? :o

 

Ja mam 21 lvl nie odkryłem  masy rzeczy na Skellige, mam pełno zadań pobocznych, zleceń i poszukiwania, a jak na razie przegrałem 112h. Jak się robi speed run to potem gra jest krótka ;)

Link to post
Share on other sites

Dadul, gdzie znalazłeś set niedźwiedzia? Pamiętasz? Bo ja mam przepis na mistrzowski, ale potrzebuje wcześniejszych.

A ten set nie jest na 30 lvl? ja taki zdobylem w lezy potworow w skrzynce pryz drzewie wisielcow

 

To jest miecz z Gothica?

Edytowane przez Balrogos
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...