Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A ja ide po Nithralla mając 12lvl i cały set Kota xD

To on nie będzie żadnym wyzwaniem :P Ja go chyba biłem jak miałem 6 albo 7lvl. Trudny nie jest ale ma duży zasięg broni także max 1, 2 strzały i odskok. Petardy dobrze na niego działają :P

 

Takie pytanie, macie może problemy z kowalem ze wsi Konary? Ja nie mogę z nim w ogóle gadać, nie ma nad nim żadnego znacznika a potrzebny mi na poziomie mistrzowskim. Nie wiem czy to ma związek z tym Wilkołakiem i decyzją jaką się tam podjęło czy to zwykły bug. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Takie pytanie, macie może problemy z kowalem ze wsi Konary? Ja nie mogę z nim w ogóle gadać, nie ma nad nim żadnego znacznika a potrzebny mi na poziomie mistrzowskim. Nie wiem czy to ma związek z tym Wilkołakiem i decyzją jaką się tam podjęło czy to zwykły bug. 

 

Bug, u mnie to samo, ja tam zawsze medytuje koło niego do 17 i można wtedy gadać 

Link to post
Share on other sites

To trzeba się tam będzie pewnie pofatygować, miałem czyścić Velen ale później zrobienie mieczy od Gryfa będzie bez sensu.

Trzeba szukać Hattoriego :P

Jak chcesz wiedzieć gdzie jest to -

 

 

W Novigradzie lepi pierogi, robi się dla niego misję i później kuje dla nas miecze

 

 

Link to post
Share on other sites
Jak chcesz wiedzieć gdzie jest to -

Właśnie mam te misję do zrobienia :P

Jak jest jakieś 5-7lvl różnicy to walka jeszcze jest na umiarkowanie łatwym poziomie. Ostatnio walczyłem z wywerną na 15lvl a ja miałem 10lvl, szybko poszło ;)

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem quest z Hattorim będąc na 17 albo 18 poziomie, także nie jest źle. Nie obyło się bez kombinacji, ale poszło jakoś :)

 

Swoją drogą - uwielbiam lasy Skellige.

 

http://i.imgur.com/17EpR1p.jpg?1

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Proszę o pomoc :D

 

 

Czy zrobił ktoś misję "Gangi Novigradu"? Do misji nie mam żadnego znacznika, jedynie opis że Geralt musi się namyśleć co do współpracy z Tasakiem. Z kolei gdy spotykam się z Radowidem, ten mówi mi że wielkie czwórka już nie istnieje, a misja zostaje niewykonana.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...