Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Coś mi się wydaje że jak tak dalej pójdzie i skupie się bardziej na eksploracji, zleceniach i questach pobocznych to tej fabuły i za dwa miesiące nie skończę :P Ale przynajmniej zawsze się coś ciekawego znajdzie jak np. secik Gryfa :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Coś mi się wydaje że jak tak dalej pójdzie i skupie się bardziej na eksploracji, zleceniach i questach pobocznych to tej fabuły i za dwa miesiące nie skończę Ale przynajmniej zawsze się coś ciekawego znajdzie jak np. secik Gryfa

 

W moim przypadku jest jeszcze gorzej... przy dobrych wiatrach mam szansę skończyć Wiedźmina do grudnia. Wczoraj wróciłem z podróży zagranicznej. Mimo, że wziąłem ze sobą laptopa to udało mi się przez kilka dni jedynie zagrać około 30 min. Dzisiaj poświęciłem około godziny, ale to i tak niewiele przy ogromie tej gry ;)

 

Czy ktoś może wie co to za zbroja i jaki level jest wymagany, aby ją założyć ? 

http://i.imgur.com/NGKq49r.jpg

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ale ciekawa jest. Ja poluje teraz na wiedźmińskie graty, i to co mam teraz to recepty na najlepszy set z cechu niedźwiedzia i początkowy z cechu gryfa. Muszę znaleźć ten pierwszy z niedźwiedzia i środkowy żeby ulepszyć całkowicie. Ale ta ze screena prezentuje się całkiem nieźle.

 

Przeszperałem wszystkie znaczniki w Velen i Białym Sadzie i tylko te znalazłem. No plus jakieś miecze z cechów. Teraz włóczę się po Skellige, może coś tam znajdę.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Dobra mam za soba 1 godzine 42 minuty gry. Ta gra jest piekna, biegam po wszystkich krzakach i zbieram te dziwne roslinki/owoce wiec pewnie tez przyjdzie mi grac kilka tygodni jak nie dluzej w tym tempie. :) Zmodyfikowalem  ustawienia cfg i ini wedlug zalecen A.l.e.X i zmniejszylem hairworks na 2, bo to najbardziej eksploatuje karte a te ustawienia "over ultra" sa swietne. Eh, dlaczego doba ma tylko 24h?;)

Link to post
Share on other sites

Jednym z moich ulubionych rzeczy w grze to podziwianie widokow i screenshotyy :D

http://i.imgur.com/Q8JVyJz.jpg

http://i.imgur.com/oBQFzki.jpg

Na jakim poziomie wyruszyliscie z Velen ? ja aktualnie 12 ale jeszcze mam troche do zrobienia tam. Druga sprawa, odeslalem Keire do Kear Morhen, moge ja tam jakos odwiedzic ? (wiadomo po co :D:D) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja wróciłem do białego sadu i odsłoniłem te znaki zapytania :P Nie wiem co zrobić z trofeum gryfa :D tamten nilfgardczyk nie kupił ode mnie tego. :D

 

Sprzedać, najlepiej znajomym Odrina w Nilfgardzie ;)

16 godzin gry wg Gog Galaxy (w pewnym momencie się licznik zastopował, więc to chyba więcej), 12% fabuły zrobione, bo ciągle gdzieś zbaczam, zwiedzam, ale dzięki temu do setu Gryfa (tylko 1 poziom ;/) brakuje jedynie mieczy.

Postanowiłam też zebrać na początek wszystkie zlecenia z tablic, trochę tego jest, ale przynajmniej wiem, co robić na danym poziomie.

Poziom postaci 10, da radę bez problemu ubić coś z 15lvl.

Link to post
Share on other sites

Widzieliście ustawienia konsolowe od DF?

 

V-Sync: On

Resolution: 1920x1080

Nvidia Hairworks: Off

Number of Background Characters: Low (console actually seems lower than this)

Shadow Quality: Medium

Terrain Quality: Medium

Water Quality: High

Grass Density: Medium

Texture Quality: Ultra

Foliage Visibility Range: Medium

Detail Level: Medium

Ambient Occlusion: SSAO

All post effects on except vignetting.

 

To taka ciekawostka ;) Trochę brakuję do PC high a jak dodamy do tego spadki fpsów... :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ale tyle sukkubic to dawno naraz nie widziałem - fajne ungabunga party :wariat:

 

 


Podróż pomiędzy światami jak Wam się podobała?


 

Trochę brakuję do PC high a jak dodamy do tego spadki fpsów... :P

 

Eeee tam - "kąsole" do PC porównujesz ;)

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gog mówi - 42h i 21 %
Ta gra jest niesamowicie obszerna. Wciąga piekielnie na tyle aby kończyć partyjkę gdy zaczyna świtać. Mam jednak wrażenie, że po ostatnich patchu czasem lekko chrupnie i nie chodzi o typowy spadek FPS. Oczywiście to subiektywne odczucie ale moim zdaniem Dziki Gon to najlepsza odsłona, choć zarówno pierwsza jak i druga część też były super :) Jest wybornie.
 

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem co zrobić z trofeum

 

Ja mam wszystkie jakie udało mi się zebrać. Ponieważ mam teraz ładowność ~200, to specjalnie mi one nie przeszkadzają. Sprzedawać mi też nie śpieszno, bo właściwie nie wiem co z forsą robić. Broń i pancerz sobie znalazłem zdobyczną, a ponieważ nie można zabawić się w burdelu - to forsa się marnuje. :/


Edzia:

Jeaahhh 300! (postów)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi Ci o Nithrala to cienki bolek nawet na mrocznym Pewnie wyzwanie zacznie się dopiero w starciu z Caranthir'em, Imlerith'em i samym Eredinem

 

A ja jestem po starciu z Nithralem i muszę przyznać, że pierwsze poważne spotkanie z Gonem zrobiło na mnie spore wrażenie, począwszy od przywitania Caranthira w postaci białego zimna, zamykanie portali, kończąc na Nithralu. Starcie, chociaż nie było specjalnie wymagające, to jednak było bardzo dobre. A muzyka tylko podkręcała atmosferę :D

 

Link to post
Share on other sites

@maro

 

Strzał i dwa uniki. Warto wyczaić częstotliwość z jaką obrywa czarami bo to też mu przeszkadza i staje się wrażliwy na ciosy. Zazwyczaj też wabiłem go żeby zaczął się skupiać na keirze a ja atakowałem po ukosie. Raczej staraj się wyprowadzać silne ataki. Pamiętaj żeby zawsze mieć ochronę znaku quen. Ważne jest też żeby możliwie szybko ubijać ogary po przywołaniu przez niego portali bo wtedy nie zdąży zregenerować HP aż tak bardzo (zwłaszcza za drugim razem). 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...