Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Miałem nadzieję, że gra będzie wyglądać tak:

 

http://static.gamespot.com/uploads/original/1525/15257558/2504401-6535952199-ip9VU.gif

 

 

Ale jak będzie wyglądać na PC tak, to ostatnia gra kupiona od nich za gruby hajs. Następnym razem czekam na wyprzedaż -75%:

 

http://i.imgur.com/cWf3DID.png

Czekamy na premierę.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Miałem nadzieję, że gra będzie wyglądać tak:

 

http://static.gamespot.com/uploads/original/1525/15257558/2504401-6535952199-ip9VU.gif

 

Nie wolno cytować zdjęc i postów bezpośrednio po wypowiedzi, ale ten GIF wygląda genialnie, gdyby tak to wyglądało to byłoby to coś cudownego.

Link to post
Share on other sites

Boże... gra jeszcze nie wyszła, a tu już ból du*y o grafikę. Do tego porównania z WD gdzie to nie obcięcie grafy było największym problemem tylko tragiczna optymalizacja,  która niemalże uniemożliwiała komfortową rozgrywkę (o nijakiej fabule i bezbarwnym protagoniście nie wspomnę).

 

Zamiast płakać i  pisać pierdoły w stylu "Ojej jak to będzie tak jak gdzieś tam widziałem na jakimś tam screenie to to będzie niedobrze i wyjdzie na to że mnie oszukali!" poczekajcie może z opinią na premierę. I co najważniejsze wydajcie WŁASNĄ opinię na WŁASNYCH wrażeniach z gry, a nie opierajcie się na tym co ktoś tam gdzieś napisał...

 

Już pomijam fakt, że nie gra się w grafikę tylko w grę. Taki Skyrim graficznie to średniak, dopiero po modach gra nabiera rumieńców. Ale co z tego jak zapewnia świetną zabawę na długie godziny, a dodanie modów problemem nie jest. Baa mało tego jakoś to ludziom nie przeszkadza. Jak dla mnie to wygląd na poziomie W2 jest w 100% wystarczający, jak będzie lepiej super, jak nie-pfffff i tak zagłębię się w świat Sapkowskiego na długie godziny z uśmiechem na twarzy. Tutaj przynajmniej mam pewność, że będzie to długa i ciekawa historia, ze wspaniałymi dialogami, ciętym humorem i fajnymi zadaniami, a chyba o to powinno chodzić- o rozrywkę. W grę się gra, a nie stoi i podziwia widoki. Ot taka moja mała opinia.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie czytałem postów wcześniejszych natomiast nieco zmartwiły mnie ostatnie doniesienia odnośnie pewnych ograniczeń na jakie zdecydowało się studio. Miałem brać preordera ale bezpieczniej będzie kupić po premierze jak przetestujecie to i owo i ocenicie na ile wart jest produkt :) Z drugiej strony te ograniczenia mogą dość znacząco wpłynąć na wartości FPS. Każdy kij ma dwa końce ;)

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Dadul, my tu nie płaczemy, my sobie grzecznie pitolimy i dzielimy się naszymi obawami i innymi pierdołami w oczekiwaniu na premiere, jakbyśmy mieli w samotności to robić nie odzywając się do nikogo to byśmy pewnie oszaleli czy coś :D

Link to post
Share on other sites

Kończę teraz pierwszą część Wieśka i uważam że gra ponadczasowa, fabułę i jej zawiłości zdążyłem zapomnieć toteż gra się bardzo przyjemnie. Grafika też nie straszy chociaż gra dość leciwa. Jeśli W3 będzie trzymał podobny poziom to będę w 100% spełniony. 

Link to post
Share on other sites

Ja dostałem wczoraj po południu więc nie denerwuj się, na bank przyślą :)

 

 

 

Dadul, my tu nie płaczemy, my sobie grzecznie pitolimy i dzielimy się naszymi obawami

 

Ja tak bardziej ogólnie, w stosunku do tego co np na "naszym" wspaniałym portalu można przeczytać. A imo obawiać nie ma się czego. Redsi wydali już 2 bardzo dobre gry z serii, do najnowszej przykładali się chyba najbardziej więc raczej pozostaje denerwować się, że doba tak długo mija, niż się obawiać :)

Link to post
Share on other sites

 

Ale ja mu dam kierowanie Wiedźmina do mężczyzn.

Jako gracz płci żeńskiej czuję się pominięta. ;)

 

A Panowie (bo skoro większość płci męskiej) są jakieś przecieki, jak to będzie z FPS-ami na takiej leciutko podkręconej 970 i i5 4690K (podkręcony też do Turbo)? Czy na razie nic nie wiadomo? 

Bo gra kupiona, ale jednak czekam na recenzję wersji PC, a tu cisza nadal.

Link to post
Share on other sites

Ale ja mu dam kierowanie Wiedźmina do mężczyzn.

Jako gracz płci żeńskiej czuję się pominięta. ;)

 

A Panowie (bo skoro większość płci męskiej) są jakieś przecieki, jak to będzie z FPS-ami na takiej leciutko podkręconej 970 i i5 4690K (podkręcony też do Turbo)? Czy na razie nic nie wiadomo? 

Bo gra kupiona, ale jednak czekam na recenzję wersji PC, a tu cisza nadal.

Według gości z IGN którzy grali w wersje PC korzystając z GTXa 980, na ustawieniach Ultra mieli te 60 fpsów. Reszty specyfikacji nie podali, ale patrząc na to, że 970tka jest tylko kilka procent mniej wydajna od 980 można mniemać, że nie będzie najgorzej na tym GPU.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Według gości z IGN którzy grali w wersje PC korzystając z GTXa 980, na ustawieniach Ultra mieli te 60 fpsów. Reszty specyfikacji nie podali, ale patrząc na to, że 970tka jest tylko kilka procent mniej wydajna od 980 można mniemać, że nie będzie najgorzej na tym GPU.

 

Dzięki śliczne za odpowiedź.

Czyli można oczekiwać, że wysokie da radę osiągnąć, może też z niektórymi opcjami na ultra.

 

Na razie byle do wtorku. Na razie umilam sobie oczekiwanie Wiedźminem nr 2, by mieć jeszcze jeden save do wyboru.  

Link to post
Share on other sites

OFFKA: Zależy ile FPSów musisz mieć. Jak stałe 60 to tak jak piszesz: mix high/ultra a jak mniej to ultra IMO jest w zasięgu. Mój plan na granie: na jednej 970tce maksuję grę, robię locka na 30 lub 40 klatek i ogień :D

 

MATIZAB: będzie language pack do ściągnięcia ;)

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli można oczekiwać, że wysokie da radę osiągnąć, może też z niektórymi opcjami na ultra.
 

 

Mam taką samą kartę i wierzę, że ustawienia ultra + Nvidia HairWorks pozwolą na komfortowe granie :)

Nie będzie to może 60 klatek, ale bardzo blisko tej liczby. 

Z ustawień, które wczoraj mogliśmy zobaczyć na streamie IGN najbardziej rozczarowuje opcja - AA on/off. Co się kryje za tym ustawieniem ? FXAA, a może MSAA ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...