Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

Bójcie się bidy! Nie jesteście godni by nazywać Was fanami Wiesia

 

Tylko my się pytamy o PBW do W2 ;)

 

 

 

Właśnie skończyłem przesłuchiwać soundtrack

 

Właśnie przegrałem do przenośnego, zakładam słuchawki na łeb i wychodzę z psem posłuchać muzę do W3 (znaczy pobiegać :wariat: )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Tylko my się pytamy o PBW do W2

 

Nie ma takiego, PBW jest tylko do W1 ;)

 

I jeszcze taka prośba odnośnie jutrzejszego pogromu z recenzjami, zamieszczajcie te materiały/dyskusje w spoilerach bo różnie recenzenci do tego podchodzą. Jedni starają się ograniczać do minimum jeśli chodzi o spoilery a inni walą nimi na prawo i lewo a chyba nikt nie chciałby sobie popsuć zabawy na tydzień przed premierą.  ;) 

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa Rafała. Można już wstępnie pobierać w Steam, nie ma tragedii

http://i.imgur.com/cJQHx5i.jpg

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Oficjalne ogłoszenie pre-loadu

 

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępna do wstępnego pobrania na platformach GOG.com oraz Steam. Opcja ta zostanie udostępniona dla użytkowników usługi Origin 14 maja. Każdy, kto zamówi Wiedźmina w przedsprzedaży, będzie mógł pobrać grę wcześniej i zacząć przygodę z Dzikim Gonem jako jedna z pierwszych osób na świecie w dniu premiery, tj. 19 maja.

 
Kupując tytuł za pomocą platformy GOG.com, możliwe jest wcześniejsze pobranie gry za pomocą niedawno zapowiedzianego klienta GOG Galaxy. Klient ten jest w pełni zintegrowany z pozbawioną DRMu wersją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i oferuje automatyczne aktualizacje, pomiar czasu gry, a także osiągnięcia.
 
Posiadacze konsoli Xbox One mogą skorzystać z funkcji preload już teraz, a użytkownicy Playstation będą mogli zrobić to w nabliższym czasie.
 
Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji PC będzie miała swoją oficjalną premierę 19 maja, o 1 w nocy czasu polskiego.
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zabraniam chwalenia się tzw "pobieraniem wstępnym" - jako przyszły posiadacz wersji pudełkowej takie posty wywołują u mnie chorobę i będziecie mieć użytkownika na sumieniu. :wariat:


 

 

Albo będziemy po prologu jak serwery nie zaliczą dzikiego zgonu

 

He he - pamiętacie jakie problemy były przy W2 %-) - nie no teraz chyba już nie dopuszczą do takiego przypału.


 

 

Czemu dzisiaj nie jest wtorek 19stego :(

 

Gdyby tak było, to bym zawalił terminowy projekt i wynieśli by mnie na tarczy zleceniodawcy - zatem jest OK ;)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Nie ma takiego, PBW jest tylko do W1 ;)

 

No właśnie, Kamień z serca. Bo jeden taki wypisywał takie brednie i zrobiliśmy wielkie oczy na temat W2 PBW - jednak sytuacja opanowana, uff.

 

 

... PBW do W2 - ale pomysł dobry :D

 

Fen jestem z tobą.

 

rep mi się skończyły - koniec rozdawania :(

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...