Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Darkatraz, grałeś wgl w poprzednie części ? bo z tego co widzę w W1 na steamie masz ledwie 30min

 

 

Grałem i to nie raz :P

 

Wersje steam kupiłem tak sobie bo było fajne promo. W1 grałem jakieś 4 razy, a w W2 jakieś 3. Save z W2 po stronie Roche'a i Iorwetha spokojnie sobie czeka na W3 :P

Link to post
Share on other sites

Na portalu ppe.pl pojawił się wpis dotyczący downgrade'u Wiedżmina 3 :

http://www.ppe.pl/news-35561-rzuccie_okiem__jak_brzydko_wyglada_wiedzmin_3_w_porownaniu_z_wersja_sprzed_2_lat.html

Cóż, co jak co ale trawa sprzed 2 lat to niebo a ziema z tym co widzimy teraz, co do downgrade'u   to musimy się do tego przyzwyczaić gdyż, coraz częściej mamy z tym doczyniena, powoli staje się to codziennością tak jak wszechobecne DLC i inne tego typu zagrywki. Nie sądzę że zobaczymy kiedyś grę która bedzie wyglądała tak jak na pierwszym zwastunie. Nie wiem z czego to wynika, być może właśnie z tego że na rynku są obecne konsole(nie zamierzam wszczynać wojny), Rafał przecież kiedyś pisał czy też Antiax że musieli build z PC wyrzucić do kosza bo kąsole nie ogarniały. Dobrym przykładem jest Zagnięcie Ethana Cartera które wygląda obłędnie, a przypominam że jak na razie jest to ex na PC, jednakże co innego mała i niezależna gra a "erpeg" z ogromnym światem i mam nadzieję świetna fabułą. Wszystkiego dowiemy się jednak po premierze.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

 

 

wpis dotyczący downgrade'u Wiedżmina 3

 

Przypatrz się obrazom z posta powyżej. Szkoda, że nie ma ich w fhd (albo wyżej). Wygląda nawet lepiej niż myślałem - już powoli zaczynałem się przyzwyczajać do "pastelowego wyglądu", a tu takie zaskoczenie. :menda:8-)

Link to post
Share on other sites

11206119_1597340550509485_43647581612653

 

 

Jeden z moich ulubionych screenshotów, które do tej pory zostały opublikowane.

 

W przypadku Wiedźmina pora dnia kompletnie zmienia odbiór grafiki, przynajmniej moim zdaniem. Widać tę różnice między pierwszym, a drugim screenshotem, w którym bezchmurne niebo w połączeniu z działaniem słońca ewidentnie uwypukla słabe strony roślinności.   

Link to post
Share on other sites

Jutro, 6 maja, na kanale PlayStationPolska ma pojawić się gameplay prosto z PS4. Wreszcie przekonamy się jak to jest z tymi konsolami.

 

https://www.youtube.com/PlayStationPolska

Ciekaw jestem czy będzie możliwość zmieniania znaków komendami głosowymi na PCtach i konsolach. Mam ogromną nadzieję, że tak będzie. Nadałoby to większej dynamiki walkom oraz zapewniłoby szybszą reakcję w niektórych sytuacjach. 

Link to post
Share on other sites

Grafika jest w W3 jednak na mocno wysokim poziomie. Wypada mi tu użyć jakiś mocniejszy zwrot = to może, aby mnie mody nie ganiały tak delikatnie: пизде́ц, ufff :wariat:

 

http://files.tinypic.pl/i/00662/9aue2t8sp8vx.jpg

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Witaj w świecie w którym grafika na PC zostaje zrównana do poziomu konsoli co by się ludność nie obraziła - bo gdzie są największe zyski?

 

Poza tym to YT, kompresja i pierdu pierdu. Sam zamierzam dokupić wersję na PS4 dla mojej lubej więc będę mieć porównanie na żywo. Się zobaczy.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Mi to na ps4 nie wyglada. Nie widze zadnej roznicy miedzy tym, a tym co niby jest na pc.
 

 

 

Tym lepiej dla konsolowców. Myślę, że prócz bajerów NVIDII gra na PS4 nie będzie znacząco się różnić od tej pecetowej, o czym twórcy mówią nie od dzisiaj. Grafika na PS4 ma odpowiadać ustawieniom wysokim na PC, na XO - ustawieniom niskim. Ciekawe czym różnić będzie się poziom Ultra. Z tego co wiem, to roślinność ma być ładniejsza i bardziej szczegółowa.

Edytowane przez PanSalut
Link to post
Share on other sites

Mi to na ps4 nie wyglada. Nie widze zadnej roznicy miedzy tym, a tym co niby jest na pc.

To chyba dobrze, przynajmniej posiadacze konsol nie będą się pluli o to że ich wersja jest gorsza. Aczkolwiek zaś ci co włożyli masę kasy w ulepszenie swojego sprzętu dostaną białej gorączki.

Link to post
Share on other sites

Tym lepiej dla konsolowców. Myślę, że prócz bajerów NVIDII gra na PS4 nie będzie znacząco się różnić od tej pecetowej, o czym twórcy mówią nie od dzisiaj. Grafika na PS4 ma odpowiadać ustawieniom wysokim na PC, na XO - ustawieniom niskim. Ciekawe czym różnić będzie się poziom Ultra. Z tego co wiem, to roślinność ma być ładniejsza i bardziej szczegółowa.

Ps4 wysokie a X1 niskie? Coś mi się to za przeproszeniem kupy nie trzyma. Skoro gra ma być na ps4 w 1080p a na X1 w 900p to jakość oprawy raczej będzie na obydwu podobna poza rozdzielczością. Masz źródło na poparcie swoich słów?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czytałem mnóstwo ciekawostek i informacji na temat Wiedźmina i kilka razy natknąłem się na informacje jakoby to wersja XO odpowiadała niskim ustawieniom z PC. Ile w tym prawdy - nie wiem - wszystko okaże się w momencie, gdy Microsoft pokaże wersję XO. Co do źródeł - jako takich nie mam, lecz jeżeli znów wpadnę na informacje dotyczące wersji XO, to je tutaj wrzucę.

 

 

// Edit

 

Link do jednego ze źródeł: 

http://www.gameplanet.com.au/pc/news/g5519c69c7488a/Witcher-3-dev-says-hed-rather-play-on-PC-at-minimum-settings-than-on-Xbox-One/

Edytowane przez PanSalut
Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu porównywać grafiki między wersją gry na PS4, a PC na podstawie okropnie skompresowanego materiału. Gra na konsoli wygląda świetnie i potwierdzają się stwierdzenia, że konsole będą posiadały grafikę na poziomie wysokich ustawień na PC.

 

Główne różnice zobaczymy już po premierze, kiedy pojawią się bardziej dokładne porównania.

 

Względem konsol na korzyść PC przemawiać z pewnością będzie przede wszystkim:

a) mniejszy pop-in

b ) lepsze cienie

c) lepsze AA/AF

d) HBAO+

e) możliwość gry w 60 fps/1440p/4K itd.

 

Oczywiście może być to jeszcze większą liczba elementów, ponieważ jak wynika z relacji dziennikarza Gamestar po ustawieniu poziomu grafiki na ultra poprawie ulegają odbicia, szczegóły postaci czy roślinność.

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

f) świadomość, że nie zmarnowało się funduszy na konsolę :P

 

 

Martwi mnie jednak jedna sprawa - widzieliście na którymś PC gameplayu, aby ktoś sterował klawiaturą i myszką?

Ja nie!, a mówię uroczyście, że ja pada w ręce nie wezmę (to niekoszerne i poparzyć może :wariat:)

 

 

 

 

 

w/g REDów musi być jasno żeby podziwiać widoki

 

:facepalm: no tak, królestwa północy  - zorza polarna, pół roku praktycznie nie zachodzi słońce, o 3am można gazetę czytać.  :wariat:

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czyli mój GTX 660 da radę w FHD ustawienia wysokie 30fps ? Bo mniej więcej  PS4 to poziom 7870, GTX 660 lub nawet trochę niżej. Sam chciałbym zobaczyć grę która wygląda zupełnie inaczej na PC(nie tylko jakieś mini ficzery których nie widać) a nie cały czas zrównywanie do PS4/XO

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...