Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

W moim przypadku pre-order to wersja kolekcjonerska, w której najważniejsza nie jest sama gra, lecz pozostała zawartość.

Jestem w stanie zrozumieć problemy gier po premierze, jeżeli nie utrzymuja się one przez dłuższy czas, a deweloper potrafi to w jakiś sposób zrekompensować graczom. 

 

Dwa nowe obrazki z eventu przedstawiające Geralta i pewną postać [lekki spoiler]

 

 

11116999_565551050251182_1729243834_n.jp11123904_1586933208213546_1070377471_n.j

 

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nie boicie się kupować preorderów lub zaraz po premierze ? Z GTA v jest masakra z crashami i co chwila nowy pacz

 Jakie crashe ? Z GTA V akurat wyjątkowo dobrze jest (oprócz samej instalacji w dniu premiery ) a ,,pacz,, chyba tylko jeden wyszedł który w samej grze nic nie zmienia .  A preordery kupuję zawsze dla jakiś gadżetów albo dodatkowej zawartości , wyjątkiem jest tylko Wiesiek który nic nie dodaje do preorderów (tam gdzie ja kupiłem) ale to wyjątkowa sytuacja.

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze preorderuje to co mi się podoba i nie rozumiem bólu kapy ludzi którzy twierdzą, że takie działanie jest złe czy wręcz głupie bo coś tam. Poza tym, tutaj zamówiłem EK - innej opcji nie było :)

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyżby już sklepy były gotowe na premierę

 

Źródło zdjęcia :) ? Wydaje mi się, że to jednak trochę zbyt szybko, aby były to pudełka z grą w środku. Po ogłoszeniu statusu "gold" gra miała jeszcze trafić do tłoczni, a nie wydaje mi się, żeby uporano się z tym tak szybko, chociaż i tego nie wykluczam.  

Link to post
Share on other sites

W sklepach ze słowem media na początku stoją już tekturowe reklamy(zapomniałem jak to się nazywało). Orientuje się ktoś z was czy tak bogata edycja jest tylko w cdp, czy też w stacjonarnych sklepach też dostanę taki sam egzemplarz? A może każdy sklep dostanie pudełka różniące się zawartością? W gram.pl dodają medalion,

Edit z telefonu.

Już wiem że wszędzie ta sama wersja a cdp.pl dodaje Steelbook zaś gram.pl medalion.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...