Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Dla mnie np ultra to wszystko na max nie liczac AA ktore moze byc wylaczone bo ja osobiscie nieszczegolnie widze roznice pomiedzy AA na max a brakiem AA. Moze jakbym zamiast grac skupial sie na pixelach ktore w FHD i tak sa niewidoczne to bym to docenial, ale ja wole bardziej plynna gre, a nie usmiecha mi sie tez robic zestawow z 2 GPU po 1500 kazdy tylko po to by miec 60 FPS z AA na max.

Mnie niesamowicie denerwują migające liny, płoty, siatki, a FXAA niewiele pomaga. Wkurza mnie to do tego stopnia, że bez włączonego MSAA x4 nie potrafię skupić się na grze, bo wszędzie widzę pierdyliard migających krawędzi. Coś jest ze mną nie tak? :(

Link to post
Share on other sites

Mnie niesamowicie denerwują migające liny, płoty, siatki, a FXAA niewiele pomaga. Wkurza mnie to do tego stopnia, że bez włączonego MSAA x4 nie potrafię skupić się na grze, bo wszędzie widzę pierdyliard migających krawędzi. Coś jest ze mną nie tak? :(

 

 

Jest z Tobą wszystko ok :)

Link to post
Share on other sites

Tutaj ciekawie ktoś podszedł do kwestii wymagań w pierwszym komentarzu

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,17221162,Wymagania_sprzetowe_Wiedzmin_3__Dziki_Gon_na_PC__Czy.html

 

Bo tak podają te wymagania do tych gier a nic konkretnego nie mówią: jaka rozdzielczość, jakie ustawienia graficzne, ile klatek itd. Powinno się to zmienić i producenci powinni podchodzić do tej kwestii bardziej szczegółowo, późnej po premierze nie było by tak dużego zaskoczenia jak to bywa z dzisiejszymi grami ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Osobiście od dłuższego czasu nie interesuje się wymaganiami sprzętowymi, głównie dlatego, że większość z nich nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości i daną grę można uruchomić na lepszym/gorszym sprzęcie niż założyli sami twórcy.

 

Gra jest testowana na kilku najbardziej popularnych konfiguracjach, nie bierze się pod uwagę wszystkich możliwości, a takich jest bardzo, bardzo wiele.

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zabawna rzecz jak tzw. PC Elita śmieje się z konsol, że mają ustawienia względem wersji PC na poziomie medium/high w 30 fps po czym ta sama elita się pyta czy na takich ustawieniach i w 30 fps będzie działać ta gra na posiadanym przez tę elitę sprzęcie. No fakt, w innej rozdziałce niż na konsoli, ale cóż :)

 

Śmieszki.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

To po co zaczynasz gadać o pc kontra konsole ? Lepiej idź wgrać mody do skyrima na konsoli

 

 

Powoli się zaczynają czasy , że za 1500Zł nie złożysz pc by ci gra ruszyła z konsoli , proste. Nie jestem zwolennikiem konsol, ale chyba nie dorosłeś skoro myślisz, że pc jest taki najlepszy. 

 

Koniec offtopu.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites
Powoli się zaczynają czasy , że za 1500Zł nie złożysz pc by ci gra ruszyła z konsoli

Od zera moze i nie, ale majac juz jakas baze i wydajac ta kase na modernizacje to juz tak. Zreszta w dyskusji PC/konsole nie chodzi przeciez o pieniadze. To w ogole bez sensu porownywac w sytuacji gdy gry na konsole sa znacznie drozsze. Kiedys konsole zapewnialy lepsza grafike niz PC, teraz to sie zmienilo. Jedni lubia po prostu grac na padzie inni nie. Ja np bardzo cenie sobie mysz z klawiatura i pad jest dla mnie niewygodny chyba ze do wyscigow lub symulatorow lotu.

 

Co myślicie o: AMD Phenom x6 960t 3,5ghz Sapphire 7950 8gb RAM Win 8,1 64bit   Pójdzie w 1200p na średnich/wysokich ? Chce mieć ok. 30 fps 

A skad mamy wiedziec? Podali wymagania, nie podali nawet w jakich ustawieniach graficznych i ile FPS one zapewniaja wiec nie ma zadnego punktu odniesienia. 

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że te wymagania mają służyć przykładowo.

Więc z pytaniami czy mi pójdzie na tym albo na tym zachowajcie dla siebie, bo nikt wróżyć z fusów nie potrafi.

 

Zresztą i tak będzie to dalej robione więc po co się udzielam.

 

Dzonzi zamknij się proszę bo zaczynasz przebijać Czesia

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...