Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja bym ci dal "stara" ;P

A swoja droga to ciekawa z jakiego okresu ta "mloda"? Bo w ksiazce byla jednak ciut starsza. Choc nie pamietam ile czasu spedzila w KM i Swiatyni.

Ciekaw tez jestem jak sie jej na tych obcasach walczy ;)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Chyba trzeba zacząć przyzwyczajać się do standardu dotyczącego wagi gier :

 

 

CD Projekt RED poinformował dzisiaj o starcie cyfrowych zamówień przedpremierowych na Wiedźmina 3 w sklepie online PlayStation. Zaglądając na stronę oferty można zauważyć ciekawą informację – mianowicie nasza rodzima nadchodząca mega produkcja będzie wymagać co najmniej 50 GB miejsca na dysku twardym!

Link to post
Share on other sites

Ja ciągle mam nadzieję że to tylko pojedyncza wpadka i w samej grze będzie już sporo lepiej. Bo jak sobie przypomnimy to dopiero po trailerze Miecz Przeznaczenia gra, głównie Rozenka mocno się obniżyła. Wcześniej było świetnie. Dopiero na gameplay''u dało się zobaczyć miejscami lekki spadek formy a później już było tylko gorzej.


Do obejrzenia okładki nowego wydania sagi o Wiesławie w twardej oprawie. 

http://www.matras.pl/sapkowski-wiedzmin-komplet.html

Link to post
Share on other sites

 

 

Z ujawnionego maila od Marcina Iwińskiego z CD Projekt RED wynika, że twórcy zakończyli tworzenie zawartości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – następne tygodnie zostaną wykorzystane do usunięcia ostatnich błędów długo oczekiwanego polskiego cRPGa.
 

Nie wiem czego się już spodziewać, wiem że spieprzonego dubbingu, ale co jeszcze może się zdarzyć ehh :D

Link to post
Share on other sites

 Z oceną polskiego dubbingu to bym się tak jeszcze nie rozpędzał, jeden słabszy trailer nie znaczy że polska wersja będzie do niczego. Poprzednie trailery były na równi z tymi angielskimi, sam gameplay też nie był zły choć były słabsze momenty. Ale to wszystko jest zaledwie ułamkiem całej gry ;) Ja osobiście nie wyobrażam sobie grać w Wiesława w innej niż polska wersja. Angielska żeby nie wiem jak dobrze została zrobiona nie jest w stanie przekazać tego co było w zamysłach twórców. Ta polska gwara, słowiańskość, klimat tego nie jest w stanie przekazać angielska wersja. Tłumacze mogą stawać na głowach, dobierać słówka na wyszukane sposoby ale to i tak w innym języku zawsze brzmi inaczej czyt. gorzej. Wystarczy sobie przypomnieć teksty z W2 żeby sobie to wszystko wyobrazić ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...