Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

póki info nie zostanie potwierdzone [przynajmniej tak jak na NeoGAF]

Od kogo oczekujesz potwierdzenia tych informacji ? Od CDPR ? Przecież to niedorzeczne.

Jeżeli chodzi o Neogaf to człowiek, który pisał o Wiedźminie musiał udowodnić, że pracował przy produkcji najnowszej części Wiedźmina i to zrobił. Zostało to potwierdzone przez jednego z administratorów tej strony. 

Tak dla jasności neogaf to dość elitarna strona - żeby mieć tam konto trzeba posiadać specjalny adres e-mail, a następnie kandydatura musi być zatwierdzona przez moderatorów (trwa to od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy).

Komentarz z gry online to zupełnie inna bajka - jak dla mnie nie żadnej wartości merytorycznej z prostego powodu: "proof or it didn't happen". 

 

Jakoś nie jestem do końca pewien tego wszystkiego...

Gra miała być wydana w lutym, do tego dochodzą plotki że gry nie ma a pracownicy pracują w poczie czoła. Po reakcji fanów na downgrade, CDP przekłada termin na maj 2015. Dochodząc do sedna : mamy rok 2013 potem 2014, premiera na grudzień 2014- wymagań brak. Premiera przełożona na luty 2015, dziś mamy 9 grudnia czyli około 3 miesięcy  do wcześniejszej premiery- wymagań brak. W tym tygdoniu dowiadujemy sie o premierze w maju 2015(która być może zaliczy kolejną obsuwę), czyli jak rozumiem podadzą wymagania na pół roku przed (być może ostateczną datą premiery), podczas gdy do premiery zostały 3 miesiące nie byli ich wstanie podać ?   :co: 

3 miesiące do premiery = nie podajemy wymagań

6 lub więcej miesięcy = podamy wymagania 

??

 

 

Wiedźmin musi istnieć w mediach. Redzi zrobią wszystko, aby strony branżowe pisały o tej grze dość często, dlatego dość często pojawia się nowe materiały z tej gry.

Jeżeli wymagania pojawią się przed świętami to tylko jasno wskazuje na to, że Redzi mają jednak problem z wersjami konsolowymi, co jest dość oczywiste. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

@UP dlatego napisałem

 

koniec końców - brak potwierdzenia / dowodów > post warty tyle co nic, a nawet mniej

 

jestem skłonny uwierzyć, że nie wyrobili się na oddaniem produktu do weryfikacji dla MS / Sony

wiem jak wygląda dodawanie np aplikacji do Windows Phone Store / Google Play i znając życie dla PS4 / Xb1 pewnie jest jeszcze bardziej pokręcone

zobaczymy co pokażą w okresie do maja

Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest to że na każde pytanie odpowiadają że gra jest ogromna, wygląda świetnie itd. Mogliby chociaż raz powiedzieć prawdę, na jakim etapie są i z czym mają problem. Bo skoro przesuwają premierę to na pewno z grą nie jest ciekawie. Co z kolei niezbyt optymistycznie wróży drugiemu projektowi a mianowicie Cyberpunkowi nad którym wisiała groźba zawieszenia projektu. Skoro z W3  mają problemy to CP2077 doczekamy się może gdzieś w okolicach 2020r....

Link to post
Share on other sites

Co z kolei niezbyt optymistycznie wróży drugiemu projektowi a mianowicie Cyberpunkowi nad którym wisiała groźba zawieszenia projektu. Skoro z W3  mają problemy to CP2077 doczekamy się może gdzieś w okolicach 2020r...

No ale moze po drodze wypuszcza 8 czesci planszowki wiedzmina i przynajmniej ze 3 czesci cyberpunka...
Link to post
Share on other sites

Hah przeciez wiadomo bylo ze beda grafike ciachać,czytalem wiele postow o jakosci tego filmiku ostatniego,i kazdy pisal o bardzo slabej jakosci textur.kazdy to zauwazyl

 

premiera  w maju a oni podaja wymagania,no cos tutaj nie halo

 

 

Nawet Ubisoft nie potrafil sobie przy Watch Dogsach poradzic ze znalezieniem zlotego srodka pomiedzy jakoscia grafiki i upchania podobnej dla PC i Konsol.I tak samo dzis ten problem maja nasi.

Link to post
Share on other sites

Adam Kiciński tłumaczy, dlaczego musimy czekać na Wiedźmina 3 o 12 tygodni dłużej :

 

 

Chcemy rozminować opinie, że gry nie ma. Do końca roku będzie zamknięta według harmonogramu. Jest jednak sporo drobnych błędów ponieważ gra jest ogromna – to jedyny powód przełożenia.

 

Dopiero po złożeniu wszystkich elementów okazało się, że jest większa niż dwie pierwsze części razem wzięte. Przypominam, że gra jest otwarta i nieliniowa. My się dopiero uczymy w nią grać i musimy wyłapać drobiazgi. Wiemy, co z tym zrobić, tylko trzeba to zrobić. Nie chcemy, żeby pojawiła się z błędami, które będą psuć rozgrywkę

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

Szklanej kuli nie mamy. Moze wystarczy, moze nie. Nie jest tajemnica ze intele sa po prostu lepsze.

Obecnie mam i5 IB @ 4,4 Ghz z HD 7850 i na gry nie narzekam. Crysis 3 mi ladnie chodzil choc go wykasowalem bo to strasznie nudna gra. Dla Wieska 3 moge kupic grafike za 1500 i bedzie moc :D

Link to post
Share on other sites

Jeden z userów na TW zamieścił kilka informacji z francuskiego wywiadu z Marcinem Iwińskim:

 

-Marcin przegrał w Wiedźmina 3 już 20 godzin,

-Otwarty świat nie będzie dostępny od początku gry, ale dopiero po bardzo rozbudowanym prologu ( z tego co zrozumiałem około 5 godzin, ale mogłem źle usłyszeć),
-O opóźnieniu: gra jest praktycznie skończona, lecz prawdziwy potencjał nie zostalby osiągnięty w lutym, około 200 ludzi wewnątrz i z poza firmy testuje w tej chwili grę,
-Mody do Wiedźmina 3 bedą bardziej otwarte, przyjazne do zrobienia dla użytkownika, bedą mowić o tym na początku roku,
-Nie planują remaku poprzednich części na Ps4 i Xboxie One,
-Ekstremalny poziom trudności niepotwierdzony, lecz uśmiech Marcina mógł co nieco podpowiedzieć,
-W następny poniedziałek lub krótko po, powinniśmy się dowiedzieć paru nowych informacji o prawdziwej roli, jaką będzie w grze odgrywać Ciri (zapewnie chodzi o tą drugą grywalną postać)

http://www.dailymotion.com/video/x1594qb_rencontrez-marcin-iwinski-cofondateur-de-cd-projekt-createur-de-la-serie-the-witcher_videogames

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bez przesady. Wystarczy miec procek intela i grafike GTX 970.

 

 

 

 

Ja tez tak planuje:D

 

 

 

mam i5 4570 i gtx 760

 

na razie gry ciagnę na gtx 760 ktory stosunkowo  daje sobie  radę jak poobniza sie detale ,w maju sprzedaje dokladam drugie  tyle i planuje kupić  gtx 970

no chyba ze cos w tym czasie nowego wypuszczą,co zburzy mój plan :D bo nigdy nie wiadomo z nimi  :P

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...