Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wiedźmin musi być. To na bank. Pudełko również, bo tytuł jest warty zaszczytnego miejsca na mojej półce. Natomiast aż takim fanem wiedźmina nie jestem (bluźnię, wiem, nie bijcie), a nie mam kieszeni aż tak głębokiej aby mimo tego szarpnąć się na wersję kolekcjonerską - ja zostawiam ją dostępną dla większych fanów ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja zazwyczaj nie kupuje kolekcjonerek. Wszak przygodę z Wiesławem zacząłem 4 lata temu od pirata no znajomy polecił i sam pożyczył. Jednak tak wciągnęło, że poleciałem i kupiłem edycję platynową, a W2 to w pre-orderze zamówiłem. jednak W1 i W2 nie posiadam w EK więc choć raz w życiu się szarpnę na EK*

 

Btw. Będzie to moja pierwsza i mam nadzieję ostatnia gra za którą dałem ponad 200zł.

 

*mam też ek AC:BH ale to gniot i tyle :/ Więc go nie liczę.

Link to post
Share on other sites
 var 
        $counter = $('#collectors_edition span.count'),
        count = ('0000' + _.reduce(preorder_status, function(memo, count){ return memo + count; })).slice(-4),
        html = count.split('').map(function(n) { return '<span>'+n+'</span>'; }).join('');

    if (preorder_status.collectors_pc >= 7880) {
      $('#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="pc"]').remove();
    }
    if (preorder_status.collectors_xone >= 440) {
      $('#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="xone"]').remove();
    }
    if (preorder_status.collectors_ps4 >= 930) {
      $('#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="ps4"]').remove();
    }
    if (!$('#preorder_modal li[data-edition="collectors"]').length) {
      $('#preorder_accordion .accordion-group').eq(0).remove();
      $('#collectors_edition .order_now').remove();
    }

    count = parseInt(count, 10);
    if (count > 7500) {
      $counter.addClass('danger');
    } else if (count > 5000) {
      $counter.addClass('warning');
    }

To jest wskazówka ile wersji kolekcjonerskich jest przewidziane na cdp.pl :)

 

 

dla mniej kumatych :

PC - 7630 [poprawka - właśnie patrzyłem]

XBO - 440

PS4 - 930

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/vOJxM1i.png

 

licznik zmienił kolor na żółty przy 5k, zmieni na pewnie czerwony zmienił na czerwony przy 7.5k

 

btw

w sumie jest 9k kolekcjonerek [7630 + 440 + 930 = 9000]

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
A licznik nie jest dla ogółu ??

pewnie jest dla ogółu, ale poszczególne opcje kupna będą znikać po przekroczeniu progu i pojawi się pewnie przycisk / grafika "WYPRZEDANE"

 

tak de facto nie wiadomo ile z aktualnej liczby na liczniku to PC, XBO i PS4 :P

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Ehh. Matka się dosadziła i nalega bym anulował pre-order EK bo cytuje "Przepłacać 200zł za figurke, medalion i broszurke nie opłaca się".Namawia na zwykłą edycje z cdp.pl z steelbookiem.

Troche racji ma bo medalionu nosić nie będę, figurka troche postoi i pójdzie do pudła, a art-book to art-book. Za stary już się robie na kupowanie gier, a zwłaszcza ek :/

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Masakra, niedługo będzie dokładnie jeden dzień odkąd ogłosili pre-ordery EK a tu na liczniku już ponad 8000 sztuk xD Pamiętam, że jak zamawiałem swoją EK W2 to robiłem to gdzieś końcem kwietnia czyli dobre kilka miesięcy po ogłoszeniu pre-orderów. Trafił mi się nr 7085, aż strach pomyśleć ile tutaj będzie do końca tego miesiąca.... A jeszcze bardziej ciekawe jest to ile oni przewidzieli numerów EK, w przypadku W2 było to chyba 9999. Pamiętam, że wtedy sporo osób narzekało na zbyt dużą ilość kolekcjonerek. 

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że EK to jest coś specjalnego, tylko dla jakiegoś tam grona fanów a zbyt duża ilość powoduje, że staje się powszechnie dostępna. Głównie o to chodziło. Sądząc tutaj po liczniku pewnie będzie tyle samo co w przypadku W2 czyli 9999.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...