Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja już powoli szykuje maszyne :D Gdzieś tam było w którymś wywiadzie na yt tylko nie wiem czy to mówił seto czy rojo że ten gameplay który pokazywali na otwarciu studia w Krakowie odpalali na pc zamkniętym w małej obudowie, więc tam raczej nie było jakiegoś mocarnego pc z sli na czele. A mówili że sama gra wyglądała niesamowicie, sporo lepiej niż na tej pokazówce z E3, także możliwe że optymalizacja będzie dobra i aż tak gra nie zabije pc :D

Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie, że PhysxGPU obsługuje również fizykę płynów :menda:

Do tego symulacja włosów, która ma również być...

Wiedźmin 3 będzie miał ogromny świat, jest tam dużo miejsca na wszelakie burdele.

 

A co do optymalizacji, to gra jest robiona pod technologie NVidii, więc nie spodziewam się tutaj jakiegoś bajeru, jak tressfx, co dosłownie zżera połowę klatek. Ciekawe, ile %klatek zżera symulacja ptaków w BF4.

Poza tym, gra będzie miała FXAA, więc zakładam, że jakoś dopracują te AA i nie będzie jakiegoś blura, a nawet jeśli, to zawsze można wkleić do folderu gry SMAA injector, który świetnie się sprawdza w wielu grach.

Trzeba pamiętać, że jednak DX11 jest wydajniejszy od DX9. Np. okropne cienie w Skyrim, po skonfigurowaniu w pliku ini, aby miały ogromną rozdzielczość i przy małym zasięgu ich renderowania, wyglądają nawet ładnie, tylko co z tego, skoro gra (łącznie z teksturami większymi) zżera całe 2GB pamięci... A taki Crysis 3 bierze 1600/1800 MB, a tekstury i cienie są dużo lepsze  (oczywiście tu dochodzi fakt, że Bethesda nie umie robić gier, ale DX też swoją cegiełkę dołożył).

Link to post
Share on other sites

Jeszcze dzień :/

A tu będzie zonk i nowa tapeta :D

 

Ale tak na serio to być może że to w końcu będzie to coś dużego zapowiadanego od kilku tygodni. Były już tapety, muzyka a to wszystko w/g opisu na stronie miało prowadzić do czegoś naprawdę dużego :D Co prawda nie było jeszcze kombinacji muzy i obrazków ale ja liczę na CGI :D

 

 

Jest nowe CGI!!!!!! :D :D :D :D :D

http://thewitcher.com/killingmonsters/

OMG! To jest to na co czekałem :D

Link to post
Share on other sites

Gdzie moja szczęka? Aaa! Na podłodze... już podnoszę.

To było...

 

Niech dadzą jeszcze muzyczkę z tego, to będzie jeszcze bardziej za....

 

@down

Masz zbierać na PCta, jeśli mocnego jeszcze nie masz.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites
Vesemir? Ani ludzie ani wiedźmaki nie żyją tak długo.

Głos z 0:41 nijak mi do Vesemira nie pasował, ale z 1:27 już słyszę wyraźnie Vesemira. Wówczas mam przed oczami postać Vesemira, jak gadamy z nim w Kaer Morhen.

Po to właśnie oglądnąłem również wersję polską, aby usłyszeć, kto będzie dubbingował tego drugiego na koniu.

 

 

...

Tak mnie teraz naszło, skoro dwie godziny temu usunęli odliczanie i potem je wznowili, to może dostaniemy coś jeszcze?

 

@Edit

Czy jest wśród was osoba, która nie zagląda na te arcydzieło już ponad piąty raz?

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...