Skocz do zawartości

Komputer 2500K/SSD/Fortis/Z68XP-UD4/Corsair AX650


Recommended Posts

Witam, na sprzedaż idzie moja skrzynka a mianowicie:

Procesor Intel 2500k, full box - gwarancja do 14.03.2015 w sklepie Proline.

Płyta główna Gigabyte Z68XP-UD4 full box - gwarancja do połowy października 2014. (39 miesięcy od daty produkcji na podstawie S/N - 29 tydzień 2011r.) Gwarancja realizowana za pośrednictwem sklepu Komputronik i tam też płyta kupowana.

Ram A-Data Gaming 2x4GB 1600MHz CL9 - Gwarancja wieczysta, kupione w sklepie morele.net.

Zasilacz Corsair AX650, full box, w pełni modularny, certyfikat gold, posiadam podwójny przewód 24pin, jeden ze zdjętym oplotem, łatwiejszy do ułożenia. Gwarancja do 20.02.2019r.

SSD - Samsung 830 128GB, full box, gwarancja do 02.06.2014r w Amazon.co.uk.

HDD - Seagate Barracuda 320GB, bez gwarancji, w pełni sprawny, dam 7-dniową rozruchową, na sprawdzenie wszystkiego.

SPC Fortis - kupiony w cooling.pl, nie mam dowodu zakupu, więc bez gwarancji, natomiast nie bardzo ma co się popsuć, mam oryginalne opakowanie i wszystko co dawał producent.

Obudowa - CM Elite 334, posiada dokupione 2 wentylatory Enermax UCTB 12, które zapewniają dobrą wentylacje, również po gwarancji. Jest to wersja starsza, z zasilaczem na górze.

Napęd - Nagrywarka CD/DVD Asus, po gwarancji.

Dodatkowo mam na sprzedaż Ram A-data Vitesta Edition 2x1GB 800MHz CL4 DDR2.

Ceny są orientacyjne, proszę pisać swoje propozycje:
Procesor - 700zł
Płyta główna - 400zł
Ram - 180zł
Zasilacz - 450zł
SSD - 350zł
HDD - 100zł
Chłodzenie - 80zł
Obudowa - 80zł
Napęd - 30zł

Cały zestaw oddam od ręki za 2300zł.

DDR2 - 70zł.

Komputer jest cały czas używany, dlatego wszystko sprzedam dopiero kiedy znajdą się chętni na mniej chodliwe części (Zasilacz/Obudowa).

Proszę odpuścić sobie dyskusję na temat cen, są orientacyjne, na PW każdy może zaproponować własną cenę, którą przyjmę albo nie.

Do każdej sprzedanej rzeczy należy doliczyć koszty wysyłki - kurier - 20zł, poczta - w zależności od wagi i gabarytów przedmiotu.

Odbiór osobisty możliwy na terenie Rzeszowa. Możliwe Allegro.

Pozdrawiam i zapraszam do zakupów.

 

Nie doczytałem w regulaminie, że oprócz ceny musi być też zdjęcie z nickiem - oto ono, przepraszam za jakość, robione łokciem, ale nie miałem nic innego "pod ręką". Jak dobrze się przyjrzeć to widać nick. :D

 

http://img853.imageshack.us/img853/3082/84qq.jpg
 

 

Link to post
Share on other sites

Sprzedany Procesor, płyta, obudowa oraz chłodzenie. SSD oraz ram zarezerwowane, ale kupcy nie odzywają się. 

 

Cena zasilacza pozostaje bez zmian, potrzebuję tylko chętnego na aż tak porządny zasilacz...

 

Cena HDD spada do 80 zł + kw

Na sprzedaż są również 2x Enermax UCTB 12, cena 50zł +kw za oba.

Napęd oddam za 20zł + kw

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...