Skocz do zawartości

{Sprzedam}Monster Beats by Dr.Dre Studio


Recommended Posts

Witam. Mam na sprzedaż Monster Beats by Dr.Dre w cenie 399zl z gwarancją na 12 miesięcy.

Słuchawki są oryginalne mają numery seryjne i są zafoliowane.

W zestawie:

Słuchawki

Etui

Dwa kable

Szmatka antybakteryjna

Przejściówki

baterie AAA Duracell

Instrukcje i ulotki promocyjne.

Osobista opinia:

Mają je*nięcie bassem. Gdy masz je na głowie i bass napie*dala czujesz jak wibrują od bassu.Polecam DjQuattro

Dostępne kolory:

Biały,

Czarny,

Niebieski,

Czerwony.

Na zamówienie SOLO HD, Mixr,Pro Wystarczy się zapytać.

Wysyłka pobraniowa, mile widziany odbiór osobisty. Wszystko finalizujemy na allegro.

Kontakt: PW  Nie chcę ujawniać numeru telefonu publicznie bo potem jakieś dzieci dzwonią i sobie jaja robią. O numer telefonu zapraszam na PW.

Real foto:

Słuchawki można zwrócić wciągu 7 dni bez podania przyczyny. Gwarantuję że tego nie zrobisz chociaż masz takie prawo. Dostajesz rachunek lub fakturę VAT. Zachęcam do zakupu.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Zapraszam do kontaktu PW, bardzo chętnie odpowiem na państwa pytania. 

Natknąłem się na super recenzję Monster Beats by Dr.Dre KLIKNIJ TU który dokładnie opisuje co ja czuję do tych słuchawek.

 

Temat został wyczyszczony na moją prośbę przez moderatora. Zrobił się nie potrzebny offtop.



https://www.youtube.com/watch?v=xViDPXT1LMw

 

Tutaj macie filmik RECENZJĘ i dorzucam zdjęcia pudełka które świadczą o oryginalności (Pan w filmiku wspomniał o tym) oraz jak rozpoznać podróbki.



Dodaję nowe produkty

Monster Beats by Dr.Dre STUDIO Zielone 399zł

Monster Beats by Dr.Dre STUDIO Superman- Edycja Limitowana 499zł
Monster Beats by Dr.Dre STUDIO Harley Davidson Edycja Limitowana 499zł.- Świetna stylistyka
Monster Beats by Dr.Dre STUDIO Lamborghini Edycja Limitowana 499zł
Monster Beats by Dr.Dre SOLO HD 359zł- Każdy kolor jaki wyszedł KLIK
Monster Beats by Dr.Dre Mixr 449zł- Każdy kolor jaki wyszedł KLIK
 
Każdy z moich produktów jest oryginalny. Posiada 2 numery seryjne które rejestruje się na stronie producenta.
AUKCJA w serwisie aukcyjnym www.allegro.pl.
 

Dodaję kontakt GG: 6237969

 

 

Komentarz osoby która kupiła słuchawki.

mashide napisał:

mashide, dnia 04 Lip 2013 - 19:31, napisał:snapback.png

DJQuattro - kupiłem słuchawki Beats STUDIO, szybka i bezpieczna wysyłka, wszystko zgodne z opisem. POLECAM!

 

 

Ja również polecam tego użytkownika. Godny polecenia. Super klient. Komentarz jest TU

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kolejna osoba zakupiła już słuchawki! Zachęcam do kupna. Pozostało jeszcze 12 dni do zmiany ceny na 799zł! 

TUTAJ dodają opinie osoby które u mnie kupiły słuchawki



10 do końca promocji na słuchawki. Jutro wysyłam kolejne słuchawki do użytkownika z tego forum! We wtorek należy się spodziewać zdjęć i opinii ,ponieważ użytkownik się zobowiązał że takową zrobi;)



Polecam użytkownika DJ Quattro, zakupiłem u niego słuchawki Beats by dre monster studio. Oryginałki w okazyjnej cenie.

0 problemów, wysyłka za pobraniem. Jeszcze raz polecam !! 

 

 

Nowa opinia! KLIK Warnisty kupił słuchawki Monster Beats by Dr.Dre STUDIO niebieskie. Jeżeli chcesz zdjęcia zgłoś się do niego;)



Nowe zdjęcia:

http://scr.hu/0njd/824fu <--- Zdjęcie z kartką i napisem
http://scr.hu/0njd/qhbt2 <--- Numer seryjny
http://scr.hu/0njd/0kmtj <--- Cały zestaw
 
Kolor niebieski wciąż dostępny. 
Wiele osób pyta mnie o słuchawki dokanałowe więc odpowiadam: Mam słuchawki dokanałowe takie:
SENNHEISER CX 500

110 zł Dla klientów tego forum: 100 zł

SMS by 50 Cent  

205 zł Dla klientów tego forum 170zł

 

Na wszystko z tych rzeczy jest gwarancja i paragon.

 

 

 

 

 

 



Ostateczny termin trwania promocji: 15 LIPCA. Jeżeli do tego czasu nie kupisz będziesz miał szanse w nowej cenie 799zł. Zapraszam do kupna.


UWAGA! Jutro( poniedziałek ) jest ostatni dzień w którym można składać zamówienia. Po tym czasie cena będzie wynosić 799zł!!!


O godzinie 24:00 nastąpi zmiana ceny. Zachęcam do kupna;)


Nowa CENA!!!= 799zł.

Edytowane przez DjQuattro
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Takie pytanko mi się nasunęło: Dlaczego te słuchawki mają kabel z mikrofonem (i przyciskami) baardzo starej generacji, bo z tego co wiem to tak wyglądał kabel na początku produkcji Studio. Po drugie skąd u Ciebie cena 400zł, podczas gdy oryginalne kosztują ~1000zł?

Link to post
Share on other sites

Koleżko, tak się składa, że posiadam Beatsy Studio jakoś od lutego i już do nich dostałem nowszy kabel niż ten, który oferujesz ;)

Nowe Studio są w sprzedaży bodajże od przedwczoraj, więc siłą rzeczy powinny już mieć nowszy kabel, ale poszukaj to zobaczysz, że starsze Studio mają już nowszy kabel ( z czerwonym przełącznikiem)

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

Badziewne podróbki bym miał, gdybym je kupił u Ciebie ;)

Po 1 dodawany jest kabel w czerwonym kolorze nowej generacji, zobacz sam http://de.beatsbydre.com/kopfh%C3%B6rer/beats-studio/beats-studio,de_DE,pd.html

Po 2 wątpię, żeby w Apple Store za 250$ sprzedawali podróbki ;)

Po 3 dlaczego słuchawki kosztujące 1000-1100zł są sprzedawane za 400zł? Taka mega promocja, że sprzedawca woli stracić 700zł na sztuce i je sprzedać? Ja spotkałem się już z wieloma tłumaczeniami: "wynoszone z fabryki przez pracowników, likwidacja sklepu itd", no cóż :D

 

Do czytających: nie robię sprzedawcy antyreklamy, ale piszę to w takim celu, aby każdy kto planuje kupić te słuchawki (nieważne czy na Allegro, czy Ebayu) niech się zastanowi 2,3 a nawet i 5 razy bo tutaj łatwo można polecieć :) 

 

Miłego dnia.

Link to post
Share on other sites

podpinam się do pytania o przyczynę tak niskiej ceny - bo nie widzę obecnie innego wyjaśnienia niż takie, że są to podróbki

w chinach za około 100$ można dostać idealne podróbki niemal 1:1 z numerem seryjnym itp. nie odbierające wiele jakością od oryginałów. Domyślam się że to coś takiego będzie.

Link to post
Share on other sites
Mam te słuchawki, nie wiem czy dobrej jakości repliki czy oryginały, nie obchodzi mnie to.. Tworzę muzykę, a te kupiłem po prostu do telefonu. Powiem wam coś. Mam Cale i beatsy od tego gościa .Te drugie grają dużo lepiej. Nie ma w ogóle porównania. Praktycznie w każdym paśmie. Prawdą jest, że są przebassowione. Dlatego kupiłem je bo słucham dubstepu, dnb, i house.

Byłem u kolegi i słuchałem Ultrasone HFi-580(kolega słucha dubstepu)

Ultasone nie mają tak jakby "góry bassu", nie wiem jak to nazwać, są słuchawkami bardziej uniwersalnymi, bardzo jasnymi. Bardzo mi się to podoba bo góra w ultrasone jest wyśmienita. W beatsach bass lepiej pasuje do dubu, a góra to coś jak w calach, tyle że tak nie muli, (moje cale nie są po recabingu), zresztą mój kolega sam stwierdził, że te beatsy dobrze grają. Ludzie, którzy mówią, że beatsy grają słabo, albo nie mieli ich na głowie, albo słuchali słuchawek nie wygrzanych z telefonu. Kupiłem słuchawki za 399 zł, grają dużo lepiej od Cali, nie są wcale dużo gorsze od ultrasone(ultrasone mają lepszą górę, ale nie każdej piosenki dubstepowej da się słuchać, tak jak mówiłem brakuje trochę góry bassu), chodź przyznam, że jakość wykonania ultrasonów to inna klasa, Beatsy są po prostu plastikowe. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na te słuchawki, kupili też je inni ludzie z forum, pytajcie ich jak grają, powiedzą wam praktycznie to samo.  Ja uważam, że nikt nie będzie zawiedziony, a słuchawki można odesłać jeśli się nie spodobają. Muszę tylko powiedzieć o jednym mankamencie beatsów. One mają własny wzmacniacz, i po podłączeniu do źródła słychać lekkie syczenie, podczas odsłuchu muzyki nie słychać nic, mi to akurat nie przeszkadza, ale to kwestia indywidualna.

A i wszystkie słuchaki były testowane na xonarze dg.

Jak chcecie coś to do mnie piszcie, zastanawiam się nad kolejną sztuką słuchawek u tego Pana bo są po prostu dobre, jest gwarancja, dostałem normalnie paragon od sklepu. 

Edytowane przez warnisty4321
Link to post
Share on other sites

Nie ogarniam dlaczego hejtujecie nie znając nawet historii tematu, słuchawki od DjQuattro były już brane przez użytkowników z forum i sprawdzane po pasmach, dźwiękach i wszystko hulało jak trzeba. Użytkownik jest zapisany w polecanych, więc jak nie macie oferty do złożenia, a tylko bezpodstawny hejt to żegnamy, gdyż trafiliście do złego tematu. Pozdrawiam Adamekksi.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem te repliki do kupienia w chinach są prawie 1:1 z oryginałami zarówno jeśli chodzi o dźwięk i wygląd więc pozytywne opinie mnie nie dziwią.

Nie ma tutaj hate u są tylko rozważania czy ktoś nie sprzedaje replik jako oryginałów.

 

Pominę fakt że skoro tutaj są repliki to dlaczego by ich nie zamówić prosto z chin oszczędzając na marży sprzedawcy..

Ale nikt nie zarzuca beatsom tego sprzedawcy że sa niskiej jakości, jedyne zarzuty jakie są to że są to bardzo dobre repliki ale powinny być sprzedawane jako repliki 1:1 a nie jako oryginały.

Edytowane przez yorgol
Link to post
Share on other sites

Nieźle, zbierałeś się całe 3 dni na napisanie posta (mimo, że już 3 dni temu byłeś online) polegającemu na oskarżaniu użytkownika tylko za to, że nie kupił Twoich słuchawek. 

 

 

Dość OT: ja swoje napisałem, swoje wiem, swojego będę się trzymał :) Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

yorgol. Skąd masz takie sugestie? Z tego co wiem chyba z 10 razy przymierzałeś się do zakupu ale i tak nic nie zakupiłeś i od razu z takim czymś wyjeżdżasz. Kup i się przekonasz a nie mi ludzi straszysz nie sprawdzoną informacją.

Nie twierdzę że tak musi być ale nie zdecydowałem się na Twoje słuchawki ponieważ więcej wskazywało na to że są repliką niż że są oryginalne ale jeśli pytasz skąd mam takie przypuszczenia to zacznę:

a)cena

b)przewód z którym ich nigdzie nie sprzedają

c)komentarze na Twoim koncie allegro gdzie kilka osób pisało że są to bardzo dobre repliki itp

d)to że przekonujesz ludzi że to że posiadają numer seryjny który można wpisać na stronę monster beatsów jest dowodem ich oryginalności a każdy kto siedzi w temacie(tym bardziej sprzedawca) wie że na tę stronę można dowolny numer wpisać jeśli ma tylko odpowiednią ilość cyfr i udaje sie zarejestrować słuchawki.

 

 

Oczywiście nie jestem wyrocznią, nie mam dowodów , to po prostu moje przypuszczenia. Czy słuszne pewnie nigdy się nie dowiemy ;)

Link to post
Share on other sites

Te słuchawki nie są oryginalne, kto mądry by sprzedawał sprzęt o ponad połowę taniej. Nawet z hurtowni nie dostaniesz za 400 zł. Beatsy to przereklamowany sprzęt tak samo jak sprzęt "for gejmers". Lepiej nabyć polecane słuchawki firmy, która istnieje od paru dekad na świecie. Ostrzeżenie dla newbie. Jeżeli jesteś zapaleńcem który się wozi po mieście ze słuchawkami 1:1 za 1000 zł, brać śmiało, ale jeżeli choć trochę myślicie to zastanówcie się czy warto kupić takie słuchawki. Pozdrawiam. I nie jest to hejt tylko przestroga, Polska jest teraz oparta tylko na kłamstwach i oszustwach, no bo trzeba jakoś zarobić na chleb ;(.

Edytowane przez Aress
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...