Skocz do zawartości

Biznesowy smartfon do 1500 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kahu89,

Recommended Posts

Jeżeli uważasz że iphone posiada słaby hardware, to polecam porównać gpu w obu telefonach. IPHONE 5 odpala aplikacje błyskawicznie i praca jest w pełni płynna i szybka. Na androidzie zdarzy się rysowanie pulpitu od nowa, przestoje w odpalaniu aplikacji itp.

Wybierzesz co będziesz chciał, ale ja bym na twoim miejscu na iphone 5 polował.

Link to post
Share on other sites

Pisałem na samym początku, że chce androida, więc iPhone odpada.

Głównie zastanawiam się teraz miedzy Nexusem 4 a HTC One X+. Bardziej jestem przekonany do Nexusa, bo chce dostać w przyszłości aktualizacje do androida 5.0 a jak to będzie z HTC to nigdy nie wiadomo. Z drugiej strony biorąc HTC miałbym aż 64 GB pamięci, lepszy odtwarzacz muzyczny i aparat, dzięki czemu mógłbym zrezygnować z noszenia przy sobie osobnego odtwarzacza mp3. Na pewno HTC byłby bardzo dobrym wyborem, ale wydaje mi się, że Nexus będzie bardziej przyszłościowy i ma lepsze podzespoły, dlatego nie mogę się zdecydować.

Edytowane przez Kahu89
Link to post
Share on other sites

W moim ip5 moge miec 1 rdzeniowke z taktowaniem jakie 486dx chodzi o to ze pokonuje wszystkie tele w szybkosci dzialania programow gier neta itp,nie i teresune mnie wynik w programach cos ala 3d mark poniewaz wszystko dziala ultra plynnie nie tak jak na sgs3 czy 4 a bawilem sie tymi telefonami przez 2 tygodnie.tak samo jak tablet ipad wygrywa tak samo poniewaz ma ios pozdro

Link to post
Share on other sites

Iphone 5 będzie całościowo płynniejszy bo ma inny system który nie ma przestojów w uruchamianiu gier, crash'ach itp

Ale nie jest to tak odczuwalne w topowych telefonach z androidem.

Święta racja, ująłeś w słowa to co ja miałem na myśli wcześniej (mniej więcej).

 

No i iPhone jest cholernie drogi, najnowszy model do 1500 zł (nowy) to iPhone 4 (32 GB).

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

@major

Autor ma 1500zl i chce androida - trzeba umieć czytać :P

 

@autor

Widze, ze zdecydowaby jestes najbardziej na Nexus 4 a skoro tak to go kup dla siebie - jak Ci nie bedzie odpowiadal to go sprzedasz i kupisz cos innego, w czym problem?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Przyznam, że jestem już praktycznie zdecydowany na Nexusa. W HTC odpychają mnie wątpliwe aktualizacje i olewanie klienta. Co prawda 16 GB w Nexusie, to nie za dużo, ale coś za coś. 

 

W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na wakacje, zakupu dokonam jak wrócę, czyli na początku sierpnia. Myślę, że do tego czasu wyjaśni się również sprawa Moto X, który zapowiada się całkiem nieźle. Jeśli dalej nie będzie wiadomo kiedy ma trafić do sprzedaży i z jakimi podzespołami, to kupię Nexusa i będę spełniony. :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...