Skocz do zawartości

Biznesowy smartfon do 1500 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kahu89,

Recommended Posts

Trochę śmieszy to promowanie "Beats Audio" przez HTC. Naklejmy znaczek Beats tutaj... może jeszcze tutaj i koniecznie czerwone klawisze i jeszcze obwódkę aparatu na czerwono, żeby było widać, że to Beats. Niby nic nie mam do czerwonego koloru, ale dla mnie jest to wyraźna stylizacja pod młode pokolenie. Ja raperem nie jestem, wolę bardziej klasyczne i gustowne wykonanie. :) Niemniej jednak Sense podoba mi się wizualnie, ale tak jak mówię, Nexus wygrywa chyba w ogólnym rozrachunku.

Edytowane przez Kahu89
Link to post
Share on other sites

To znaczy, że jej sobie tak po prostu nie wyjmiesz i nie wymienisz.

Dźwięk jest głośny i wyraźny i na swoim telefonie żadnych beatsowych insynuacji nie zauważyłem, a o tym fakcie dowiedziałem się dopiero kilka tygodni po zakupie telefonu. Nie kupujesz zestawu audio.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

To znaczy, że jej sobie tak po prostu nie wyjmiesz i nie wymienisz.

Dźwięk jest głośny i wyraźny i na swoim telefonie żadnych beatsowych insynuacji nie zauważyłem, a o tym fakcie dowiedziałem się dopiero kilka tygodni po zakupie telefonu. Nie kupujesz zestawu audio.

Było milion tematów o bateriach. Bateria jest jak najbardziej wymienna i nie jest w żaden sposób zintegrowana. Trochę złego słowa użyłeś.

Wideo ma pokazać, że w środku siedzi normalna, niezintegrowana bateria, tylko tyle, ponieważ ten Pan rozkleił wyświetlacz od digitizera.

 

Beats audio podbija basy i na lepszych słuchawkach dźwięk jest jakby głębszy.

 

//Nie cytuj całych postów bezpośrednio poprzedzających. //Ig.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o HTC to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że polecam tą firmę. Używałem i miałem styczność z wieloma smartphonami różnych firm.  Posiadam HTC ONE X od nie całego roku oraz miałem Desire ( ten pierwszy ). Jeżeli chodzi o HTC ONE X to ma on swoje plusy i minusy - na pewno wielkim plusem jest przez wiele osób nielubiane unibody. Telefon spadł mi po betonowych schodach (  czyt. cała kładka nad ulicą ) i jedyne ślady to wniecenia na obudowie, która porządnie wzięła siłę upadku na siebie. Ogólnie HTC robi bardzo solidnie swoje telefony ale nie wiem jak jest z serwisem bo jeszcze nie serwisowałem ani razu. Minusem jest oczywiście bateria, która mi nie wystarcza ale mam ładowarkę przenośną więc nie mam problemu. Jeżeli chcesz porządne wykonanie, stabilność i solidność to bierz HTC. Ogólnie jedna osoba z rodziny pracuje w jednej z telefonii komórkowej i HTC jest najrzadziej serwisowanym producentem. Najczęściej są to nokie ( te przed Lumią bo ona jest calkiem całkiem ) oraz sony. 

 

Beats audio na zwykłych słuchawkach to kicz - nie ma różnicy, efekt taki sam jak podbicie w programie dostępnym za darmo w google marker. Ale jeżeli ma się dobre słuchawki to jest różnica, może nie duża ale jest zauważalna :)

Link to post
Share on other sites

Obecnie sam posiadam Htc Sensation i moja opinia jest następująca, nigdy więcej HTC. Po pierwsze telefon strasznie laguje. Po drugie z tyłu bateria podczas zwykłego przeglądania internetu osiąga temperaturę około 38 stopni Celsjusza. I ostatnia sprawa to aktualizację. Tylko jeden jedyny raz telefon powiadomił mnie o aktualizacji do Androida 4.0.3 i na tym koniec co konkurencyjny Samsung Galaxy S2 doczekał się Androida 4.1.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

Ty to tak na poważnie? :D

 

 

@Chvasciu

 

To możę zrób taki bajer skoro laguje, tzn. powrót do ustawień fabrycznych... kumpel narzekał, żę telefon laguje ostro i ledwo działa. 
Okazało się, że miał zasyfiony milionem nie potrzebnych aplikacji. Ja tydzień temu swojego One X wyczyściłem bo też zasyfiony był. To tak jak z komputerem :)

Link to post
Share on other sites

Tak, tak zwany twardy restart :)  Format czy jak kto zwał tak zwał. W opcjach jest to jako przywrócenie ustawień fabrycznych bądź inaczej tak jak u mnie : http://www.htc.com/pl/support/howto.aspx?id=145293&type=1&p_id=440&p_name=htc-one-x#GUID-576356E7-3A6C-4D7D-AE58-19070B89437A

 

@edit: w desire mam to jako przywrócenie ustawień fabrycznych :)

Edytowane przez baager
Link to post
Share on other sites

Przyznam, że z wyglądu i ogólnie patrząc na zastosowane materiały HTC One X+ wypada całkiem nieźle. Co mnie tylko trochę irytuje to lekko zasyfiony system już na starcie. Dla porównania otwieram menu w HTC, mam 4 strony aplikacji. W Nexusie jest to 1,5 strony z czego Nexus ma po 5 aplikacji na wiersz czyli przyjmijmy, że przy 4 na wiersz miałby 2 strony. Wychodzi na to, że HTC ma w porównaniu do Nexusa 2x więcej aplikacji wgranych już na starcie. Czy będę z nich wszystkich korzystał? Śmiem wątpić. Ja się nie dziwię, że Tegra 3 się grzeje, jak jest mocno podkręcona w HTC One X+ a do tego ma tyle rzeczy do przemielenia. Oczywiście bateria też na tym cierpi.

 

Szczerze, to im bardziej szukam jakiejś alternatywy dla Nexusa, tym bardziej jestem na niego napalony.

Sony Xperia SP dla przykładu jest spoko, niezły soft, ale tylna klapka po naciśnięciu palcem na środku telefonu zapada się o jakieś 2 milimetry i to w telefonie za 1500 zł. Rozumiem, ze to zbyt niska cena, żeby wymagać wysokiej jakości i dobrze spasowanych materiałów. :P W HTC jest pod tym względem lepiej, ale ten znowuż potrafi złapać zadyszkę. Chociaż może jak bym dużo na nim nie grał, to nie byłoby źle.

Edytowane przez Kahu89
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja się nie dziwię, że Tegra 3 się grzeje, jak jest mocno podkręcona w HTC One X+ a do tego ma tyle rzeczy do przemielenia

Problem ten został wyeliminowany po aktualizacji do Jelly Bean. Mnie ten telefon nigdy nie oparzył podczas grania.

Link to post
Share on other sites

Szczerze, to nie jestem przekonany co do wsparcia jakie oferuje LG. Podobno Swift G nie dostanie aktualizacji do androida 5.0 a to dla mnie nie do przyjęcia przy sprzęcie za nie małe pieniądze. Wizualnie Nexus prezentuje się według mnie lepiej a jeśli mam stracić na aktualizacjach, to wolę się przemęczyć na 16 GB. Tak jak pisałem, będzie to sprzęt głównie do internetu i komunikacji, dlatego nie potrzebuje bardzo dużo miejsca na gry, muzykę czy filmy. 

Myślałem jeszcze dość mocno o tym HTC One X+ , ale ten podobno również nie zobaczy aktualizacji do androida 5.0, który de facto ujrzy światło dzienne pod koniec roku a to już nie taka odległa przyszłość. Nie chce wspierać firm, które tak olewają klientów...

 

Nieźle zapowiada się jeszcze Motorola X Phone, ale kiedy wejdzie na rynek nie wiedzą nawet najstarsi górale. Podobno ma mieć na start androida 4.3 a ten ukaże się chyba pod koniec wakacji. Może warto poczekać...

Link to post
Share on other sites

Już nie przesadzaj. Lagi to są ale na samsungu.

Co to za hejt samsunga ;)?

Zależy jak dany model jest zoptymalizowany.Np. mój Evo 3d to masakra co z tego że ma 2 rdzenie bla bla i był High-endem na równi z SII i też kosztował 2,5k.Każdy muli i żaden nie jest doskonały.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...