Skocz do zawartości

Odłączająca sie mysz


Recommended Posts

Witam,

Mam uciążliwy problem z odłączającą się myszą. Podczas pracy Windows wydaje komunikat o odłączeniu ,a po mniej więcej 2 sekundach o podłączeniu. Miałem ten problem jeszcze na starym komputerze ,ale zignorowałem to ,ponieważ i tak miałem kupić dysk.

Sterowniki aktualne,oszczędzane energii odznaczone ,zmieniłem plan zasilania na najwyższą wydajność ,wstrzymanie selektywne wyłączone ,akceleracja też.Kiedy nie miałem siły już kombinować ,kupiłem kontroler USB na PCI.Problem nie ustąpił.Co prawda nie ma już dźwięków Windowsa ,ale mysz i tak się zacina.

Co jakiś czas mysz się "odłączy" i wyskakuje komunikat o nie rozpoznanym urządzeniu USB.Sprawdziłem to i okazało się ,że w menadżerze urządzeń mysz jest przypisana jako urządzenie kompozytowe USB lub mysz zgodna z HID.

Próbowałem zainstalować sterowniki ze strony Logitech (płytkę gdzieś zgubiłem) ,ale znalazłem tylko SetPoint ,który na dodatek nie działa i nie da się go odinstalować :/

 

Mysz:  Logitech M500 (przewodowa)

MOBO: AsRock 970DE3/U3S3

Kontroler: Jakiś 4World

System: Windows 7 64bit 

 

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam tylko myszkę na PS/2.Zauważyłem ,że niekiedy na "zwykłych" portach USB klawiatura zaczyna odmawiać posłuszeństwa ,ale na kontrolerze tego problemu nie zauważyłem (może dlatego ,że nie słychać dźwięków i klawiatury używam mniej niż myszki) Także wydaje mi się ,że to raczej wina komputera.

Edytowane przez Shaux
Link to post
Share on other sites

Być może jutro pójdę do skalpu niedaleko mnie i kupię jakąś tania mychę ;)

 

Teraz kombinuje coś ze sterownikami, może uda mi się coś wskórać :)



Dziś jakoś zainstalowałem sterowniki od myszki , ale nic to nie pomogło ,jak było tak jest.

Jeśli nic nie wymyśle ,będę zmuszony kupić nową mysz.

 

Byłem w lokalnym sklepie ,ale nie mają myszek do ok 20zł ,a szkoda mi wydawać pieniędzy na coś ,co użyje prawdopodobnie raz.Jutro być może podejdę do kumpla pożyczyć od niego myszkę .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...