Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie kupujcie w tym sklepie !!!

Kupa totalna!!! Dobrze że odzyskałem forsę!!!

Właściciel tylko bajeruje i opowiada bzdety bo chyba myśli że ma do czynienia z samymi dzieciakami...

a na towar czeka się miesiącami...i nawet nie raczy zadzwonić - bo sam nie wie do kogo!

Jak mu przypomnisz że wpłacałeś mu kasę to ci wciśnie kit i myśli że jest OK:-)

 

Takie pseudo sklepy to prowadziło się w latach 90-tych.

Deutsche Demokratische Republik - Zwei - "towar z raichu"

 

Dostaniecie na początku dobrą cenę a towar dostaniecie wtedy kiedy taką samą cenę osiągnie on np. w sklepach benchmark, morele net. lub proline:-)

 

Śmiechu warte!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Daleko szukać ? http://www.nokaut.pl/ddr2-pl/komentarze.html

 

W tym moja:

 

Autor: effendi360

 

Rzadko wystawiam opinię o sklepie lecz tym razem sytuacja mnie do tego zmusza. Jako fan EVGA chciałem zakupić ich nową płytę na podstawce 1155. Jedyny sklep w polsce jakie miał je w swojej ofercie to właśnie DDR2. Zakupu dokonałem oraz przelałem zapłatę 31.12.2011. Po świątecznym weekendzie Pan ze sklepu skontaktował się ze mną, oczywiście nie z własnej inicjatywy tylko na moje żądanie informując, że wersja płyty, którą zamówiłem nie jest dostępna natomiast praktycznie ta sama wersja tylko bez dodatków jest dostępna od ręki. Zdecydowałem się poczekać gdyż sprawa miała wyjaśnić się w ciągu tygodnia. Po tygodniu oczekiwania oczywiście znowu ja skontaktowałem się ze sprzedawcą, który stwierdził że tej płyty jednak nie będzie co ja chcę więc zdecydowałem się na uboższą wersję. Był to czwartek, sprzedawca zapewnił mnie że płytę dostanę w poniedziałek/wtorek nast tygodnia. Po ponownym kontakcie na początku tygodnia, zapewnił mnie że płyta będzie u mnie piątek/następny poniedziałek najpóźniej. Po minięciu kolejnego tygodnia na moje zapytanie w poniedziałek kiedy otrzymam płytę sprzedawca stwierdził, że dopiero moooże w czwartek hurtownia/sklep czy cholera wie skąd ten towar bierze będzie moooooże tą płytę mieć !!!!!!!!!! Co więcej tłumacząc się zdradził mi że niektórzy jego klienci czekają na sprzęt od LISTOPADA UBIEGŁEGO ROKU !!! Po tym miałem już dość, zażądałem natychmiastowego zwrotu wpłaconej kwoty i była to jedyna rzecz, z której sprzedawca się wywiązał rzetelnie. Płytę zamówiłem bezpośrednio u producenta, który na pewno mi ją dostarczy w okresie 4-6 dni na dodatek zapłata z przesyłką wyszła taniej niż w sklepie DDR2. Mogłem tak zrobić od razu zamiast czekać ponad trzy tygodnie na zakończenie transakcji ze sprzedawcą, który swoich klientów po prostu olewa. NIE POLECAM !!!

Link to post
Share on other sites

Z tego co zauważyłem, to ten sklep już nie funkcjonuje, z tego względu, że pisałem o chęci zamówienia pamięci RAM DDR 3 na email i gadu-gadu, ale nikt nie odpowiada. 

Na maila i gg sobie daruj bo możesz pisać setki maili i wiadomości gg a na żadną nie otrzymasz odpowiedzi. Jedynie gdzie można go złapać to dzwoniąc lub pisząc sms. Gościu jest jakiś kompletnie nie ogarnięty. Wczoraj jak dzwoniłem mówił że sortuje faktury czy coś takiego i że zaraz mi wyśle. Do dzisiaj nic nie otrzymałem, wiec napisałem mu sms z przypomnieniem. W odpowiedzi napisał mi żebym podał mu pełne dane teleadresowe bo że niby nie może mnie znaleźć w systemie :mlotek:  To mu je wysłałem i myślałem że za jakieś max 30min otrzymam gware na maila a tu nici. Ja nie wiem tak trudno jest wysłać to na maila, przecież to max 5 min roboty. :sciana:  Fakt ma spory wybór jeśli chodzi o produkty firmy EVGA ale co z tego jak na większość trzeba czekać tygodniami zanim ściągnie to z zagranicy i dowali chorą cenę. Wole już dopłacić i kupić prosto u producenta.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam zamówiłem zasilacz i karte grafiki 6 czerwca 2013, gdzie zaraz po zadzwonił Pan Jarek twierdzac, że musze wpłacic pieniadze na konto bo za  pobraniem nie można wiekszej kwoty zapłacić niż 500zł.
Przelałem pieniądze a w następnym tygodniu sprzedawca oświadczył że zasilacza nie ma  ale jest lepszy bez dopłat.To samo z karta graficzna.Na zasilacz czekałem 1,5 miesiaca co do karty to wypowiedziałem jej zakup.Gdy zasilacz doszedł umówilem sie na zwrot reszty kasy i tak czekam juz 2 tygodnie i właściciel twierdzi że już na dniach bedzie wpłata.Kartę gfafiki kupiłem w innym sklepie,wolałem dopłacić ale mam spokój.Może byłby to dobry sklep,kontakt jest ok ale za dużo ściem co do wysyłki towaru,odradzam.

 

Po wystawieniu opinii na innym serwisie Pan Jarek zadzwonił  do mnie z pytaniem czy mogę komentarz zmienic poniewaz jest nieprzychylny dla jego firmy i kasę zaległa wysłał już przelewem,wyjątkowo szybko w ciągu 15min doszła na konto.Na zwrot pieniędzy czekałem ok 3 tygodni,a gdyby nie komentarz to pewnie i dłużej poczkałbym sobie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z nim tak trzeba. Jak polecały z mojej strony wulgaryzmy i nie dałem mu nawet dojść do słowa, to pobiegł w ten sam dzień do oddziału mojego banku i wpłacił całą zaległą sumę z powrotem na moje konto.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...