Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuję złożyć niedrogi zestaw głównie pod Battlefielda 3 lub innych bardziej wymagających gier.

 

Posiadane części.

 

-Obudowa Fractal Design Core 1000

-Zasilacz Qoltec Silent Line 460W

-Radiator AAB Cooling Super Silent P1 PWM

 

Potrzebuję płytę główną, procesor, ram. Co polecacie?

 

Link to post
Share on other sites

Pod bf3 chcesz nowe części za 350zł? Wątpię, żeby wystarczyło.

No ale nic według mnie, przy budżecie 350 zł celuj w używane. może jakieś pentiumy g860/2120 byś dorwał z płytą to w przyszłości można by wskoczyć na i5 2500k czy coś. Ale jak raczej chcesz pozostać przy zakupionym teraz procku to może jakieś 4 rdzeniowe amd? Większość kart na podstawce fm2 ma bardzo dobrą zintegrowaną kare graficzną. Przy zakupie A10-6800k to mniej wymagających gier i niskich rozdzielczości nie potrzeba karty graficznej, ale nie mieści się w budżecie... Przeszukaj allegro może coś ciekawego wykopiesz.



Kart graficznej nie ma. Wypisał części jakie posiada.



w taki sposób jak napisałem, można zadziałać, ale jak to będzie pracowało to nie wiadomo. Niestety niski budżet.

Link to post
Share on other sites
Potrzebuję złożyć niedrogi zestaw głównie pod Battlefielda 3 lub innych bardziej wymagających gier.

 

Potrzebuję płytę główną, procesor, ram.

 

tytuł: CPU + MOBO do 350 zł

 

konkluzja: CPU, płyta, RAM do BF3 i bardziej wymagających gier za 350zł. Chyba autora żarty się trzymają.

 

Jeśli jednak to nie żarcik, to na miejscu autora zastosował bym się do rady simon96 - czyli poszperał po alledrogo w poszukiwaniu używanego pentiuma i płytki pod niego - z myślą o przyszłej inwestycji w którąś i5. Ale budżet przydało by się zwiększyć do ~500zł

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego stroicie sobie żarty. W tej chwili nie mam zakupionych wentylatorów, wracając do PC stworzyłem:

 

http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-p8h61-m-lx3-r2-0-c-si-514733/

+

http://www.morele.net/procesor-intel-celeron-g550-2-60-ghz-2mb-l3-lga1155-box-bx80623g550-479021/

+

8GB w kościach 2x4GB (tutaj jeszcze podejmę decyzję)

+

Qoltec Silent Line 460W

+

Core 1000 2x120mm, 1x96mm

+

ENGT240

Tak dla wiadomości za rok składam główną platformę ten komputer ma mi posłużyć jako zastępczy przez rok.

Link to post
Share on other sites

na tej karcie zbytnio nie podziałasz ... po cholere 2x4 gb ddr3 , lepiej na ramie zaoszczedzic i tak go nie wykorzystasz przy gt 240 i tym pentiumie i ta roznice zainwestowac w lepsza płyte przyszlosciowią lub po prostu odlozyc ....

Edytowane przez tomajpocketr1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...