Skocz do zawartości

Counter Strike GO


Recommended Posts

 

@wrobellito Wyłącz synchronizacje pionową ,bo z Twoim sprzętem to wyciągniesz stałe 300fps'ów. Wtedy sie lepiej gra ,bo jest mniejszy imput lag, ale dużo zależy też od monitora. Jak masz monitor 60hz i 300fpsów to będzie lekko "klatkować". Dlatego zawodowi gracze mają monitory z 120hz. Z tego co wiem są nawet 144hz ,ale różnicy raczej nie ma. Ja mam monitor IPS z 60hz i 300fpsow i przymierzam sie do kupna jakiegoś dobrego BenQ.

 

 

 

Mam tv 120 hz i faktycznie przy wyłączonym gra się zdecydowanie płynniej  :) Wszystko ustawione na maxa i fps lata w okolicach 250-140

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites
Mam tv 120 hz i faktycznie przy wyłączonym gra się zdecydowanie płynniej 

Masz TV 50Hz...

Te 120Hz to pic na wodę... Tak naprawdę masz TV 50Hz ze sztucznie podbitym odświeżaniem, z 50 klatek robi 120 wyświetlając dokładnie te same klatki. Monitor 120Hz faktycznie wyświetli 120 różnych obrazów jeśli tyle dostarczy mu GPU.

Link to post
Share on other sites

@wrobellito Lepiej zmniejsz ustawienia ,jakieś bzdety nieprzydatne to będziesz miał stałe 300. Do tego rozdzialka na 1024x768 i banie wpadają jak głupie :D

 

@Cacek93 z tego co wiem to bh w globalu jest niemożliwe. A przynajmniej trudniejsze do wykonania. W 1.6 potrafilem pół mapy z bh przeskoczyć, a w globalu ledwo 3 skoki i traci prędkość.

Link to post
Share on other sites

W CSGO ciężko zrobić bhopa, ale te 2-3 skoki czasami du**ę uratują :D

 

 

Do tego rozdzialka na 1024x768 i banie wpadają jak głupie

True :>

Jakbyś chciał zagrać w globala to chętnie pogram, bo wydajesz się ogarnięty :D Ale dopiero za tydzień, przez ten czas potrenuj, żebyś miał jakieś szanse i nie zamykał :->

Link to post
Share on other sites

Na teraz mieszkam w Norwegii i siedze na lapku ,więc nie dam rady pograć, Pod koniec sierpnia wróce i można będzie ogarnąć temat :D

Z kumplem mam zamiar stworzyć klan, i traktujemy to dosyć poważnie. Scena globala jest mało rozwinięta i chcemy to wykorzystać. Czekam aż wybudują sieć światłowodów w mojej miejscowości ,ale wiadomo jak z opóźnieniami w naszym kraju,,, Zamierzam kupić myszke i myślałem nad Zowie FK albo Razera DA Respawn. Która lepsza? :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...