Skocz do zawartości

Counter Strike GO


Recommended Posts

@up totalna głupota.

Po pierwsze to ludzkie oko zobaczy i 120 klatek.

Po drugie ma monitor 60Hz i na nim nie zobaczy więcej.

Po trzecie v-sync = większy input lag, a granie z takim opóźnieniem w cs'a to porażka.

Po czwarte jeśli wyłączy v-sync to będzie miał screen tearing, ale cs'ie jest tak, że jeśli będziesz wyciągał te 100-150 fps'ów to screen tearing wtedy nie występuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

co do ratów w cs:go to nic nie ruszałem, napisz mi proszę wszystkie komendy również poza ratami, które powieniem mieć, fajnie gdyby się nie gryzło z esl'em, teraz nie gram ale może kiedyś..

Link to post
Share on other sites

rate 35000 (możesz ustawić więcej, ale i tak zależy to od ustawienia serwera)

cl_cmdrate 128

cl_updaterate 128

cl_interp 0

cl_interp_ratio 1

 

 

W CSGO nie ma się co gryźć z esl'em. Co innego CSS i 1.6 gdzie były chyba "zakazane" komendy :D

Obecnie ESL to nie to samo co dawny ESL, poza tym jest teraz sporo alternatyw: FACEIT, ESEA oraz polskie, fajne cup'y na csgames.pl oraz allplay.pl

 

Jak chcesz praktycznie wszystkie użyteczne bind'y to pisz ;)

Link to post
Share on other sites

@wrobellito Wyłącz synchronizacje pionową ,bo z Twoim sprzętem to wyciągniesz stałe 300fps'ów. Wtedy sie lepiej gra ,bo jest mniejszy imput lag, ale dużo zależy też od monitora. Jak masz monitor 60hz i 300fpsów to będzie lekko "klatkować". Dlatego zawodowi gracze mają monitory z 120hz. Z tego co wiem są nawet 144hz ,ale różnicy raczej nie ma. Ja mam monitor IPS z 60hz i 300fpsow i przymierzam sie do kupna jakiegoś dobrego BenQ.


 

Link to post
Share on other sites
bind "MOUSE4" "buy hegrenade;use weapon_hegrenade" (kupujesz i wyjmujesz granat odłamkowy)
 
bind "MOUSE5" "buy flashbang;use weapon_flashbang"  ((kupujesz i wyjmujesz flesza)
 
 
Skakanie na scrollu (ułatwia bunny hopa):
bind "MWHEELUP" "+jump"   
bind "MWHEELDOWN" "+jump"
 
bind "z" "buy defuser" (kupujesz def'a)
 
bind "x" "buy smokegrenade ;use weapon_smokegrenade"  (kupujesz i wyjmujesz smoke'a)

 

bind "MOUSE3" "buy vesthelm" (kupujesz kamizelkę z hełmem)
bind "c" "buy vest"  (kupujesz samą kamizelkę"
 
bind "j" "toggle cl_crosshairsize 2 2.5 3 4 5" (zmiana wielkości celownika)
 
bind "F2" "toggle mat_monitorgamma 1.6 1.7 1.8 1.9 2.1 2.2"  (zmiana gammy)
 
Wybrałem takie ogólne, które z pewnością się przydadzą.


120Hz skilla dużo nie doda, pomaga przy bardzo gwałtownych rurach, ale jak umiesz strzelać to będziesz robił cuda i na 60Hz, co niejednokrotnie widziałem. Kiedyś grali na CRT 100Hz, później na większości lanów i w domach "pro" grali na 17" LCD 60-75Hz i właśnie na takim sprzęcie nasza złota piątka niszczyła wszystkich  :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...