Skocz do zawartości

Aplikacje internetowe czy e-wizerunek firmy?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez VIOLENCE,

Recommended Posts

Witam, nie wiedziałem w jakim dziale napisać wiec jak w złym to proszę przenieść.

 

Wracając do tematu, chodzę do II kl. technikum profilu informatycznego(http://www.zse-kielce.edu.pl/) i teraz mam do wyboru dwie specjalizację i nie wiem którą wybrać tzn. która bardziej jest przyszłościowa.

Tu ss jest wszystko opisane. Proszę o poradę :D

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Widzę, że chodzisz do tego samego technikum co ja :) w tym roku pisałem maturę.

Ja wybrałem specjalizację aplikację internetowe, z tego co pamiętam to gdy wybierałem tą specjalizację to wtedy nie było e-wizerunek firmy, tylko coś związanego z grafiką (chyba).

Uważam, że bardzo dobrze zrobiłem, że wybrałem tą specjalizację z tego względu, że miałem lekcje z Panem M.N., a druga grupa co wybrała grafikę miała lekcje z A.B. i praktycznie nic nie robili na zajęciach.

Jeżeli lubisz programować i zamierzasz dalej rozwijać się w tym kierunku to wybierz aplikację internetowe, chociaż jeżeli zamierzasz rozwijać się w tym kierunku to musisz liczyć się z tym, że musisz poświęcić czas na naukę w domu.

Jeżeli nie lubisz programować i jesteś w tym słaby to lepiej wybierz tą drugą specjalizację.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Grafika jakoś do mnie nie przemawia a po drugie nie mam zdolności artystycznych xD. W tym roku miałem programowanie z Panem Markiem i powiem tyle że potrafi zmobilizować człowieka do nauki i wytłumaczyć co i jak. Więc chyba wybiorę te aplikacje internetowe. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...