Skocz do zawartości

stery 320.18 problem z wf3 gx 670


Recommended Posts

Tak jak i na każde inne od czerwonych i zielonych :) Przecież to normalne że pozytywów się nie pisze :) a jak porównasz temat o tych sterach z tematami o innych na forum zielonych to mniej więcej jest tyle samo wściekłych co zadowolonych. 

 

Być może keplery lepiej hulają na nowych - trudno powiedzieć :) 

Link to post
Share on other sites

U mnie 320.18 działają jak należy, nie mam żadnych problemów.

Tak samo u mnie, na moim GTX460 768MB od Palita. Powiem więcej, póki co nie miałem jeszcze na tej karcie żadnych problemów ze sterownikami a instalowałem już kilka różnych wersji, nawet BETY.

 

P.S. Aha, zapomniałem dodać, że nie posiadam BF3 więc nie wiem jakby było w tej grze. :D

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites

 

 

Tak samo u mnie, na moim GTX460 768MB od Palita. Powiem więcej, póki co nie miałem jeszcze na tej karcie żadnych problemów ze sterownikami a instalowałem już kilka różnych wersji, nawet BETY.

 

To spróbuj zainstalować któreś wcześniejsze np. 310.70 i przejść Lost Planet 2, Crysis 2, AvP czy wiele innych gier w DX11, zjazdy do zajezdni do poziomu 15-20 FPS w kilku miejscach w grze, gdzie na wcześniejszych 29x.xx i późniejszych 3xx.xx bezproblemowo trzymają stałe 60FPS.

Link to post
Share on other sites

Witam, jest problem z tymi sterownikami. ManuelG z Nvidii wypowiadał się na forum guru3d na ten temat, sam na gtx 670 miałem kłopoty z teksturami w BF3, do tego wiadomo o problemie z poprawnym działaniem AC3, także to nie jest jakieś tam narzekanie tylko problem i to poważny. Do tego w Crysis3 występowały u mnie artefakty. Po zmianie na starsze drivery wszystko jest ok.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Witam, jest problem z tymi sterownikami. ManuelG z Nvidii wypowiadał się na forum guru3d na ten temat, sam na gtx 670 miałem kłopoty z teksturami w BF3, do tego wiadomo o problemie z poprawnym działaniem AC3, także to nie jest jakieś tam narzekanie tylko problem i to poważny. Do tego w Crysis3 występowały u mnie artefakty. Po zmianie na starsze drivery problem zniknął.

ja też grając w bf3 zauważyłem dziwne artefakty juz myślałem że karta pada a tu wina sterów,a tu pytanie skoro wiedzą o tych problemach w nv to po jaka cholerę te stery są ciągle na oficjalnej stronie nv?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...