Skocz do zawartości

Syberia - problem Win7. Jak uruchomić grę w virtual box?


Recommended Posts

Witam. Mam Win7 64bit i chciałem sobie pograć w Syberie (jakoś naszła mnie ochota ;D) ale dałem sobie spokój bo w kilku miejscach w grze nonstop wywala do pulpitu... W Windowsie 98 na bank chodzi bez problemów, wieć zainstalowałem go w VirtualBox. Nie wiem tylko jak przenieść pliki z Windowsa 7 do tego WIRTUALNEGO zeby w 98 pograć w Syberie... Prosze o pomoc :/...

Link to post
Share on other sites

Na początek trzeba zainstalować Dodaktki (Guest Additions) na wirtualnej maszynie - menu Urządzenia podczas pracy systemu-gościa.

Wchodzisz w ustawienia wirtualnej maszyny -> Współdzielone foldery, dodajesz folder, który posłuży do przenoszenia plików miedzy systemami.

Odpalasz system, wchodzisz do wiersza poleceń i wpisujesz net use x: \\vboxsvr\nazwa_zasobu (gdzie x to litera, którą chcesz by była widziane w systemie a nazwa_zasobu odpowiada nadanej przy dodawaniu folderu).

Link to post
Share on other sites

Tylko ze tych Guest Auditions nie instalowalem nie wiem jak, gubie sie w tym virtual box musze go troszke jednak przestudiowac ;/...

 

Jezu ale ja glupi ;D juz widze gdzie, boze sw....

 

ale i tak nie dziala ... znowu blad ze vbox... nieznana

Link to post
Share on other sites

Aha, wyskakuje, że nie może znaleźć ścieżki sieciowej, a i jak co na virtualu nie ma neta... zaraz sprawdze te mapowanie, ale widze, ze nie tylko ja mam taki problem...

 

Działa już net, ale niestety nadal nie wiem jak przenieść co kolwiek na do tego windowsa 98...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...