Skocz do zawartości

Wasze tworczosci :D


Recommended Posts

Nie no, zadania z kategorii łatwe myślę że będą w sam raz. W końcu nie o to chodzi żeby pisać to, co się umie, bo co się wtedy uczysz? I też nie chodzi o wykręcanie top czasów, tylko o ogarnięcie konkretnego problemu, naukę nowego algorytmu. Niech chłopak pisze nawet w pascalu czy w adzie (polecam, sam zaczynałem od tych języków), byle złapał temat i nie tracił czas na fantazje o napisaniu nowego wolframa...

Link to post
Share on other sites

Dzięki Luki za stronę sam się trochę poduczę, szkoda tylko, że nie można podglądać czyiś rozwiązań, bo właśnie zrobiłem zadanie w czasie 0.21, a ktoś ma czas 0.00 (oboje na C++ 4.0.0-8) i mnie strasznie ciekawość zżera jak on to zrobił :) Ale rozumiem, że możliwość takiego podglądania doprowadziłaby po prostu do podkradania najlepszego kodu.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites

https://dl.dropboxusercontent.com/u/26826092/Meteo.zip

 

Klient strony meteo.pl. Wersja baaaardzo wczesna, ale raczej stabilna. Piszę dla siebie, ale co tam, pochwalę się ;) Na razie pozwala tylko na pobranie wykresu dla jednego z głównych miast lub wskazanej lokalizacji.

 

Planowane:

- zapisywanie ulubionych

- model COAMPS

 

Wymagania:

- system Windows

- .NET 4.5

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przerobiłem trochę rzeczy i jest wersja 1.3 (1.2 nie daje, bo za mało ma usprawnień):

 

-Teraz nie trzeba potwierdzać wyboru enterem

-Jest przejrzysty i ma mnie bałaganu

-poprawiłem FAQ

-ulepszona funkcja wyjscie

-poprawiłem kilka mniejszych błędów

 

SuperCalc staje się coraz lepszy :D

Już mam pomysł jak on może wyglądać w wersji ostatecznej - tej z interfacem. :D

 

Download:

http://chomikuj.pl/BionicPsychicalStudio/SuperCalc/SuperCalc,3001985084.rar

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

To nic nie da, tutaj musisz za rączkę poprowadzić, bo inaczej zajebiasczy testkowy kalkulatorek w konsoli nie będzie miał ikonki! %-)

 

To jest inżynieria przyszłości - gó**o w ładnym opakowaniu :wariat:

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Kurde... .NET jest glownie dla c#. :/

A co byscie polecili do aplikacji okienkowych z c++ w parze?

W C++ też możesz pisać na .NET (Visual C++). Choć moim zdaniem już lepiej się nauczyć C#, bo do tego jest stworzony ten język i jest dużo łatwiej.

A poza tym jest jeszcze Qt http://qt-project.org/

 

Polecam się zapoznać z powyższymi, bo pisanie z palca w WinAPI podpada trochę pod masochizm ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki. Tylko które teraz pobrać? jest tam jakieś zwykłe QT, libraries i creator... :/

 

A mam jeszcze takie pytanko.

Załóżmy, że chciałbym zrobić grę (przy okazji przeczytałem temat o tworzeniu gier-o ktorym o mnie wspomniano 0.o). Nie zrobić ''kolejnego crysisa'' lecz takiego prostego tower deffence 3D, w ktorym stawiałoby się bazę z elementów kupowanych za kasę i trzeba by było przetrwać atak potworów.

Widok z góry, możliwość obracania kamery.

Co by było mi do tego potrzebne?

Wystarczy c++ i direct/OpenGL?

Czy jeszcze coś (oczywiście nie wliczając 3ds itp.)?

 

Bo jeśli tamto + 10 innych bibliotek, to już wolę UDK + UnrealScript. -.^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...