Skocz do zawartości

The Last of Us


Recommended Posts

Z zapartym tchem czekam na tą gierę po tym co przeczytałem to wychodzi na to że naughty dog po raz kolejny zmiotło konkurencję zostawiając ją daleko w tyle, znów ośmieszając M$ z tych ich "exclusivami" pokroju odgrzewanych gerasów (judgement to jakaś kpina), Naughty dog to jeden z głownych powodów dla których chyba jednak kupię ps4.

Edytowane przez zyga101
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gdy przekradamy się między żołnierzami nasze obie partnerki przebiegają swobodnie na ich oczach obijając się o nich a ci nie widzą ani ich ani zwłok kompana po których właśnie przeszli. Wygląda to tragicznie i znacznie psuje wrażenie z rozgrywki. Zombie ani ludzie nie reagują też na światło latarki ! W FEAR 1 ile lat temu przeciwnicy reagowali na światło latarki !

Link to post
Share on other sites

@UP

 

Zgorzały graczu, o ile można cię, nim nazwać muszę cie zmartwić, ale tego nie zrobię, ponieważ przyczepiasz się praktycznie do każdej rzeczy, która związana jest z PS zawsze coś ci nie pasuje, a to już nie jest mój problem tylko twój cenie sobie bardzo te forum, ponieważ zawsze są tutaj ciekawe informacje odnoście sprzętu PC innych tego typu rzeczy recenzje są bardzo ładnie napisane miłe dla oka ludzie sobie pomagają w miarę możliwości i ogółem te forum żyje nie to , co inne. :)

 

Zaprawdę powiadam Ci, że to prawda jest. xD

Btw: kto normalny kupi ss jezeli slimka jest tansza i ladniejsza?!

 

Ps: nie tylko do ps,xboxa tez "jedzie"

Edytowane przez NIGHT39
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Prolog gry zrywa czachę. Inni developerzy powinni się od nich uczyć ! ! !



Grając w gry od ND autentycznie mam wrażenie, że chłopaki pomysłami wyprzedzają kolegów z branży o kilka lat, albo faktycznie jest to jedyna teraz grupa robiąca gry bardziej dla pasji niż dla pieniędzy (które i tak wpadają do kielni jak się wypluwa na rynek taki produkt).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Grę można kupić dziś w empiku za 199zł, taka cena tylko dzisiaj, zakupiłem, przyszło również dziś ps3 i jak na razie przeszedłem tylko prolog ale zerwało mi czapkę z głowy... nie wiem skąd oni biorą pomysły, ogień z pupy. Jedyny minus jak na razie to to że od kiedy mam kompa zacząłem zauważać 30 fps i mam wrażenie że nie chodzi super płynnie. Jutro robię większe posiedzenie to napiszę coś więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

A ja grę skończyłem 2 dni temu. I... chcę jeszcze więcej The Last of Us! Grafika jest naprawdę bardzo ładna - projekty lokacji, ilość detali, oświetlenie. Klimat po prostu zabija. Świat przedstawiony w grze - majstersztyk. Przez ostatnie dni przenosiłem się pomiędzy rzeczywistością, a światem Joela i Ellie. I wiecie co? Skubańce z Naughty Dog odwalili naprawdę dobrą robotę. Przedstawili wizję upadku ludzkości w bardzo realistyczny sposób. Co do samej fabuły - jedna z najbardziej wzruszających, emocjonujących historii, jakie dane mi było poznać. Coś niesamowitego. Wielkie brawa dla NG. Oby dalej tworzyli tak wspaniałe gry.

(I drugą część TLoU :) )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...