Skocz do zawartości

The Last of Us


Recommended Posts

I szykuje się kolejny hit tylko dla posiadaczy PS3. Zaraz po premierze zaczną się graficzne przepychanki z pecetowcami i bezsensowne porównania. Prerendery, fogi, dof i lod itp. itd. A oni po prostu nie mogą znieść, że dostajemy takie gry ;)  

 

 

Eurogamer - 10
Push Square - 10
IGN - 10
Game Informer - 9.5
Destructoid - 10
Giant Bomb - 10
The Digital Fix - 10
Machinima - 10
EGM - 9.5
Digital Spy - 10
Everyeye.it - 10
Post Arcade - 10
Eurogamer Portugal - 10
Eurogamer Italy - 10
Canadian Online Gamers - 9.7
Playstation Universe - 9.5
NowGamer - 8.5
Cheat Code Central - 10
GamesRadar - 5/5
Playstation Official Magazine UK - 10
GamesBeat - 9.0

 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Akurat na Gamespocie, którego zdanie najbardziej sobie cenię gra dostała 8/10 :] Więc do końca tak różowo chyba nie jest. Teraz mały quiz. Wymień 10 różnic między mechanizmami rozgrywki Uncharted a Last of Us. :menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Wymień 10 różnic między mechanizmami rozgrywki Uncharted a Last of Us

 

Mechanizm może i jest troszkę podobny, ale tutaj dostajemy piękną historię pokazującą jak Ellie mimo młodego wieku musi robić wszystko, by przetrwać dodajmy do tego survival horror praktycznie cały czas brakuje amunicji i czuć ten klimat zaszczucia.

 

 

Nic tylko wykrzyczeć GRA ROKU TLOU!!!

Link to post
Share on other sites

@UP

 

Zgorzały graczu, o ile można cię, nim nazwać muszę cie zmartwić, ale tego nie zrobię, ponieważ przyczepiasz się praktycznie do każdej rzeczy, która związana jest z PS zawsze coś ci nie pasuje, a to już nie jest mój problem tylko twój cenie sobie bardzo te forum, ponieważ zawsze tutaj ciekawe informacje odnoście sprzętu PC innych tego typu rzeczy recenzje bardzo ładnie napisane miłe dla oka ludzie sobie pomagają w miarę możliwości i ogółem te forum żyje nie to , co inne. :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie przyczepiam się każdej rzeczy tyczącej ps tylko przyczepiam się bo Ty i paru innych jesteście tak zaślepieni marką sony, że podajecie na forum informacje, których obraz jest wypaczony przez Wasz pryzmat - moim zdaniem - daleko odbiegający od obiektywizmu i prawdy, a jest tak dlatego domniemam, że macie braki doświadczenia w dłuższym kontakcie z innymi platformami/sprzętami/markami.



Tak jak teraz - zagrałeś w demo i już wykrzykujesz - "gra roku !". Też grałem w to samo demo. Owszem, DEMO prezentuje się nieźle ale do stwierdzenia "gra roku" to mi daaaleko...

 

Szczególnie, że jest czerwiec...

Link to post
Share on other sites

@UPeffendi360

 

Ech jak ja nie lubię się kłócić dalszą wojnę zachowajmy dla siebie, bo znając życie będziemy pisać w kółko to samo co kilka lat temu inne osoby.

A wracając do tematu Polygon dostaje kasę od M$, więc pewnie dlatego taka słaba ocena. ;)

 

 

Kaziu niszczy system

 

http://i81.photobucket.com/albums/j233/fireproof85/kazpolygon_zps620d7211.jpg

Edytowane przez Light56
Link to post
Share on other sites

 

A wracając do tematu Polygon dostaje kasę od M$więc pewnie dlatego taka słaba ocena;)

 

 

 

Tak, tak, a AMD płaci mi za moje fanboyostwo.

 

Jak można stwierdzić grę roku, jak jeszcze nie ma FV ani końca roku? Zresztą największymi kandydatami do gry roku - jak dla mnie -będzie Watch Dogs i będzie GTA V.

Link to post
Share on other sites

Albo wylicytuje za śmieszne pieniądze jeśli nie to zobaczę na przerobionej czy to grywalne jest dla mnie :)...

Czas sprzedać moje PS3 Slim miło było ale uważam trzymanie konsoli na siłę za nieopłacalne, niedługo wyjdzie PS4 i ceny konsol zaczną pikować jak Tupolew... przechodzę na desktopa :), myślałem by zostać dla np Gran Turismo 6 ale nie dziękuje kotletów nie lubię zobaczę dopiero Gran Turismo 7 :).

Link to post
Share on other sites

To pikowanie cen w dół nie jest takie oczywiste. Jeśli Sony i MS "najedzą się szaleju" w wycenianiu nowych konsol i pojawią się kwestie typu 2500-3000zł, to obecna generacja dalej będzie dla wielu atrakcyjnym wyborem.

 

Bowiem PS4 w cenie 2500-3000zł, nie będzie stanowić żadnej alternatywy dla PS3 w cenie 600zł. 



Zwłaszcza dla ludzi takich jak ja, którzy grają głównie na PC. A konsola jest po to by wziąć na imprezę pod pachą. Dla mnie to żadna różnica jak ta Fifa/PES będą się prezentować na jednej, czy drugiej. Ma być 'fun'. O taką PS4 to bym się nawet bał że ktoś zaleje, że ktoś trąci...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...