Skocz do zawartości

Wycena mojego oczka w głowie :P


Recommended Posts

Wiec tak chcialbym was poprosic o wycene tego sprzetu :)

 

Mainboard : ASUS Crosshair IV Formula

CPU : Phenom II X6 1100T 3.30ghz@4.0

GPU : Sapphire Radeon 6970 x2 CrossfireX

RAM :  3x 4gb Kingston HyperX 1600mhz

AUDIO : Creative X-FI Elite Pro

SSD: 2x OCZ Vertex3 MAX IOPS 128gb

HDD : Segate Baracuda 7200.12 1 Talerzowki 2x 500gb

Power Supply : OCZ TX 850W na gwarancji jescze 2 lata
 

 

Kiedyś ten sprzet byl warty podan 6k :S teraz pewnie ledwo 1.5k :S lub mniej

Edytowane przez mordzik
Link to post
Share on other sites

2000-2400 złotych to rozsądny przedział (licząc za części), 2k za całość to atrakcyjna cena.... poniżej 1500 nie schodź, bo to tylko spowoduje wysyp allegrowych hochsztaplerów chcących sprzedać zestaw na części zgarnąć podwójną cenę...

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie tylko  na części się opłaca go sprzedawać HD6970 powinno ci zejść za plus minus 600pln a masz ich razy dwa, nie mówiąc o innych ciekawych częściach jak bardzo dobre np. Mobo :), no chyba że znajdziesz kogoś kto da ci jakąś godną cenę, zawsze całość możesz wystawić na Allegro bo zestawik jest interesujący.

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Sprzedaj na części, to dostaniesz nawet ok. 3k.

fantazja poniosla czy jak? :D

 

faktem jest ze napewno na czesci wiecej wyjdzie, ale sprzedajac kompa na raz oszczedza sie czesto duzo czasu i bawienia w podroze na poczte ;o

 

gdyby bylo na sprzedaz daj znac, mniej wiecej z cena za calosc ;d

Edytowane przez tijiv
Link to post
Share on other sites

Zerknąłem na ceny na allegro  i innych portalach i 2000 można wołać spokojnie za całość.

Na części przy odrobinie zachodu może wyjść 2500 - 3000. Według obecnych cen za same karty graficzne masz ponad 1000.

Wiadomo będziesz chciał sprzedać szybciej dostaniesz mniej, poczekasz więcej.

 

A handlarzowi się nie opłaca kupić za 2000 czy nawet 1500, bo musi mieć przebitkę na sprzedaży.

Sam miałem sytuację jak przyjechał do mnie człowiek z forum po kartę graficzną. Jęczał i błagał o obniżenie ceny, bo pieniędzy nie ma, a komputer do pracy potrzebny, ......

Cenę obniżyłem bo miałem inną kartę, a ta już tylko kurz wąchała, ale jak zobaczyłem po tygodniu swoją kartę na allegro za ........

to mnie .......... strzelił. ;)

Edytowane przez rado73
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Bo tak zawsze Jest. Ja ten post tak dla smiechu zalozylem glownie. Komputer sam wycenilem sobiem za granike 4k PLN. I nawet paru znajomych odemnie by chcieli tego pc kupic za granice 4k PLN. a tutaj sa niektorzy co ofera 1000 zl a w prywach dostalem text ze ten PC to szmelc i koles moze wziasc za 700 zl go odemnie. Poprostu wysmialem

Link to post
Share on other sites

Nie no 3500zł to przegięcie...pomimo wydajności (nie wtrącajmy już tu nic o intelu) warto zauważyć, że te wszelakie Phenomy X6 już są stare...i nie ma co sobie krzyczeć sporo za taki sprzęt, dlatego na przykład, że jest w nim zawarty Crosshair IV bo nikt normalny za używkę by nie dał powyżej 350-400zł ;) Jeśli zachciało by się dowodów to zapraszam:

http://allegro.pl/asus-crosshair-iv-formula-am3-ddr3-890fx-fv-ios-i3401611232.html

Na allegro pełno takich w tej cenie.

Fakt faktem, w tej cenie 2500zł na pewno plusują twoje karty graficzne, SSD i być może zasiłka (pomijając już duperele typu HDD i kartę dźwiękową), wspominając te części zawsze można je przełożyć pod nowszy zestaw (mam na myśli platformę).

Edytowane przez Darius.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...