Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam Xonar DX

do tego co najlepsze bedzie w cenie do 100zl? no moze 150zl alekoniecznie z mikrofonem!

Te AKG KMII sa ciekawe ale bez mic :(

według mnie i tak warto kupić akg 514mk2. Dostajemy fajny przestrzenny, szczegółowy dźwięk,co prawda z małą  ilością basów. Jednak zalety rekompensują brak mikro, którego zresztą można dokupić osobno.Niestety nie kupisz  dobrych słuchawek z mikro do 150zł.Dodam jeszcze, że te AKG to konstrukcja pół-otwarta.

Link to post
Share on other sites

to cię rozczaruję, w temacie jakim jest audio poleganie w 100% na czyich opiniach jest błędem. To nie karty graficzne, procesory by podniecać się FPS, tutaj należy przede wszystkim kierować się słuchem oraz osobistymi preferencjami, to jest, była i będzie złota zasada tej branży. Zwracanie słuchawek z powrotem do sklepu, czy innych urządzeń, jest normalnym i czasami zdarzającym się zjawiskiem, ale akurat w twoim przypadku nie ma dużego ryzyka, bo Creative HS-800  są na tyle ułomne, że nie ma sensu co się nad nimi rozpisywać. :)

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czemu nikt nie napisał o wygodzi użytkowania SL z ori nausznicami... :D

 

Pierwsze co trzeba zrobić po zakupie SL to wykonanie "skarpetkowego moda". Poza tym nie ma się już do czego przyczepić.

Link to post
Share on other sites

Porównywałem Superluxy 668B i Sennheisery HD201, na STX ie. Nie było czego porównywać, z sennheiserów nie została nawet mokra plama. Superluxy wygrały pod każdym możliwym względem. Nigdy więcej nie miałem na głowie HD201. Mozesz być przekonany o wyższości Superluxów.

Link to post
Share on other sites

A powiedzcie mi czy warto dorzucić do Superlux hd 668B czy wziąć hd 681 , różnica będzie warta ~50zł ?

 

668B są uważana za ciut lepsze, ale jak to bywa czasami te lepsze nic innego nie znaczy jak własne upodobania. Bynajmniej 668B grają większą sceną, która także bardziej napowietrzona, są bardziej wyrównane od HD 681 no i basu jest mniej.

Link to post
Share on other sites

@Up

 

Dobrze, że się rozpisałeś ale czytaj dokładniej.

 

Superlux hd 668B czy wziąć hd 681

 

681 (bez literki B) mają lepszy bas

aniżeli 668B.

 

Sprawdzałem bo mam zwykłe 681 i B oraz przez jakiś czas miałem 668B. 10dB robi różnicę jeżeli chodzi o niskie częstotliwości.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...