Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podepnę się pod temat :)
również szukam słuchawek z dobrym mikrofonem do 100zl, HS-800 już mam z tym, że mój kochany synek skutecznie się nimi zajął. Zjadł mikrofon (zaślinił) i niemal urwał kabel przy pilocie co powoduje trzeszczenie przy regulalacji głośności, a czasami brak dzwięku.
Chcialbym kupić coś innego niż HS-800, ale równie dobrego lub lepszego do 100zl.

Link to post
Share on other sites

Bakak chyba rzadko zaglądasz do tego działu :P

Wiec, że twoje stare słuchawki to badziew pod względem wytrzymałości (bardzo słaby kabel), jakości materiałów, jakości dźwięku i wygody.

Możesz dostać dużo lepsze słuchawki pod warunkiem, że zrezygnujesz z mikrofonu, a zdecydujesz się na dopinany (Zalman ZM-MIC1).

Może wydawać się to mało wygodne, ale wystarczy raz przypiąć mikrofon i po problemie.

Proponuję to co przewija się praktycznie w każdym temacie:

Superlux HD681 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Generalnie nigdy tu nie zaglądam :P

 

Co do HS-800 bez przesady, te słuchawki służyły mi przez 4 lata i do póki Sebastianek się nimi nie zajął to złego słowa nie mogę powiedzieć. Co prawda mają przesterowany bas i troche trzeszczą jak się nimi porusza, ale nie mogłem narzekać :P

 

Znalazłęm cos takiego: http://allegro.pl/sluchawki-gamingowe-plantronic-i3269075129.html

 

Mają sens?

 

A tym co podałeś przyjrzę się bliżej :)

Link to post
Share on other sites

Też myślałem, że nie mogą być takie złe, bo przecież tyle osób je kupuje i wiele ludzi je poleca, ale jak je założyłem to się okazało, że jednak są do **** w porównaniu do konkurencji.

Plantronic trochę lepszy, ale nadal daleko im do Superlux'ów.

Link to post
Share on other sites

za 120 zł można dostać półotwarte AKG K512Mk2. Trochę inna szkoła grania, a przede wszystkim lepsza jak HS800.Poniżej tej kwoty ciężko o coś dobrego nie licząc Superlxów , myślę że warto dołożyć.

Link to post
Share on other sites

Problem w tym że tych Supleksów nie kupie u siebie w mieście :/ Łódź jest Audio-upośledzona :P

 

PS

Pod jakim względem HS-800 jest do du*y? Bo po niewielkiej korekcji, dziwięk jest naprawdę OK :)

jakim sposobem w Łodzi nie ma superluksów ? Nawet w galerii  możesz przesluchać kilka modeli  np. hd202 wzwyż:P

W łodzi to nie ma np. AKG do cholery.

Link to post
Share on other sites

Superluxy mają w sobie dość dużo niskich tonów. Na jego fakturę wpływa jeszcze posiadana karta muzyczna. Także na pewno mało do Elektro nie będzie. Dubstepa nie słucham, to nie wiem.Gierki komputerowe, to żadne wyzwanie dla tych typowo muzycznych słuchawek. Rozjeżdżają bezlitośnie wszelkie gamingowe produkcje typu Creative Fatality HS-XXX, itp.

Link to post
Share on other sites

 

 

czy bass będzie mocniejszy i głębszy niż w słuchawkach nokii wh-205
 

 

Nie będzie. Słuchawki do kanałowe z natury grają większym basem aniżeli nauszne. Żeby te drugie tak zgrały muszą być do tego zaprojektowane.

 

@Up

 

Bo Ty masz? Słuchałeś i porównywałeś z innymi?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...