Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Bez przesady, to tylko folia ;) Aby dobrze siedziała na ekranie i palec się w miare dobrze "ślizgał" ;) Chyba spróbuje Classic, bo nie widzi mi się jednak wydawać 25zł na folię, nie użytkuje sensacji w ciężkich warunkach, ale lepiej dmuchać na zimne.

Link to post
Share on other sites

WItam ponownie,napiszcie mi szczerze za co tak nie lubicie ios-oprocz tego ze uwazacie ze jest drogi(jak dla kogo) albo dlatego ze widzieliscie go na youtub'ie,pewnie nikt kto mial ios nie wrocil potem na inny system dlaczego ? bo tak sie to dzieje ios to najlepszy system i nie ma zadnych niebieskich ekranow,problemow z wifi czy Isms poniewaz w pare dni wydali kolejna aktualizacje-kocham wlasnie to ze wspierane sa te telefony przez lata i nie ma sie co obawiac.

Link to post
Share on other sites

Ja nie chce nic mówić ale znów prowokujesz. iOS jest w porządku, osobiście nic nie mam, ale mogliby zrobić 4,5calowa wersje iPhone.

Ja nie chce nic mówić ale znów prowokujesz. iOS jest w porządku, osobiście nic nie mam do tego systemu, ale mogliby zrobić 4,5calowa wersje iPhone.

Link to post
Share on other sites

IPAD AIR ? cienszy,mniejsza ramka,mniej wazy,i szybszy to wszystkie zmiana wzgledem ipada 4-moim zdaniem jezeli ktos posiada ipada 4 nie ma po co zmianic(nawet w wypadku ipada 3 poniewaz wszystko dziala plynnie

 

dzieki najnowszej aktualizacje 7.0.3 nie uswiadczymy lagow nawet w starych urzadzeniach (ludzie pisza ze dziala tak szybko lub jak nie szybciej niz ios6

 

cena ipada air poszla w dol poniewaz ipad 4 w dni premiery kosztowac 2199 zl wersja 16gb wifi a teraz ipad air 16gb wifi kosztuje 2099 zł

 

ceny z apple.pl

Link to post
Share on other sites

IPAD AIR ? cienszy,mniejsza ramka,mniej wazy,i szybszy to wszystkie zmiana wzgledem ipada 4-moim zdaniem jezeli ktos posiada ipada 4 nie ma po co zmianic(nawet w wypadku ipada 3 poniewaz wszystko dziala plynnie

Tylko że iPad 3 był i jest słaby - ma za mało mocy na taką rozdzielczość.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...