Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

W piątek dostałem odebrałem iPhone 7 (nowy). Jestem po pierwszym ładowaniu. Wchodząc w baterie mam takowa informacje. Co to znaczy...?

 

Przepraszam, ze link ale wklejam z fona.

Otrzymałem używany telefon, ze taki cykl godzin?

 

https://zapodaj.net/c7b7298044b55.png.html

Edytowane przez logitech21
Link to post
Share on other sites

A mój s7e czym starszy tym lepsze wyniki.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161218/e15a1ba83ee3e50087fee3de958f78ae.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161218/9011cdd610bc08e289aceefc10864ff6.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161218/7a82750cf72e5de088ba6adce3d5b73d.jpg

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Myślicie, że jest sens zmiany LG V10 na zeszłorocznego flagowca? Jak tak to jakiego? Myślałem nad Honorem 8
Aparat>aparat przedni>bateria>audio>wydajność
Czy jednak czekać na coś nowego?

Edytowane przez Zortven
Link to post
Share on other sites

W V10 cholernie denerwuje mnie to, że mimo, że bardzo mało używam telefonu to o godzinie 21 mam 10% baterii i 1h 20 min sot.. No i przednie aparaty nie są górnych lotów, a G6 pewnie będzie dosyć drogi i nie starczy na niego kasy, patrzę do 2500 maksymalnie (jeśli nówki)

Link to post
Share on other sites

W V10 cholernie denerwuje mnie to, że mimo, że bardzo mało używam telefonu to o godzinie 21 mam 10% baterii i 1h 20 min sot.. No i przednie aparaty nie są górnych lotów, a G6 pewnie będzie dosyć drogi i nie starczy na niego kasy, patrzę do 2500 maksymalnie (jeśli nówki)

 

Miałem Podobne odczucia co do galaxy s6, to jak telefon pożerał baterię na czuwaniu było irytujące, przez noc(8godz) zjadał po 20% bateri. Użytkowałem również Nexusa 5X, tam było znacznie lepiej, przez noc ledwie kilka procent, natomiast teraz od kilku dni iphone 6 i pod tym względem jest wręcz rewelacyjnie, po nocy, nawet dłuższej przykładowo 12 godz telefon nie pożera ani jednego procenta, to jest bardzo przyjemne, ze gdy bateria ci słabnie a nie masz dostępu do łądowarki, nie musisz uruchamiać żadnych trybów wystarczy że telefon odkładasz do kieszeni lub na półkę i w razie potrzeby odbierzesz telefon. 

 

Tylko samo trzymanie na bateri pod obciążeniem nie jest rewelacyjne, s6-stke używałem już kilka miesięcy temu ale wydaję mi się że przy wymagających grach czy oglądaniu filmów trzymał lepiej, choć mi to specjalnie nie przeszkadza w iphone, bo przy takim samym użytku s6 odłączany o 7 rano o 18 wołał o ładowanie, a iphone daje rade spokojnie pełne 24h, a jak używam go dopiero kilka dni, to zdarzało się że trzymał mi trzydziesci pare godz, raz pełne dwie doby przy spokojnym użytku,

 

irytujący jest jednak system, trzeba uczyć się wielu rzeczy na nowo a i nie zawsze zrobisz to co na androidzie, sama płynnosc tez pozostawia wiele do życzenia, używałem też iphone 5 chwilę i odnoszę wrażenie że 6-stka nie jest wiele płynniejsza, a napewno nie od tanszego galaxy s6.... 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

szczerze mówiąc, to tych telefonów jest tyle, że tak naprawdę nie wiadomo co wybrać. ja też ostatnio szukałem i w necie trafiłem na komorkomat.pl

całkiem przyzwoicie porównują tam te telefony

Edytowane przez Firley
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...