Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

W sumie fakt.Polacy to "bogacze" dlatego dajcie wszystko co macie w ofercie.Co się będziemy szczypać :D.

Nie dziwię się całkiem sporo się u nas sprzedaje tych super smartfonów...mieszkam pół na pół w Niemczech i wiem że tutaj skąpią na takie rzeczy - już nawet na samochody kalsy wyższej jak Audi A6 im szkoda mimo że kosztuje 50k - jeśli w Poslce nowy samochód takiej klasy był za 50 tys. to każdy by takim jeździł...ale co tam mamy drogie samochody to sobie smartfona ful wypasior sprawię ;).

Link to post
Share on other sites

Exclusive!  :D
 
Nieoficjalny koncept zegarka Samsung Galaxy Gear!Jeśli będzie wyglądał jak koncept będzie prawdziwa BOMBA! :D

 

 


 
 
Źródło http://www.sammobile.com/2013/08/16/unofficial-samsung-galaxy-gear-smartwatch-concept-looks-great-video/

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Tylko co ma wytrzymać? Projektor to po prostu drugi monitor, klawiaturę obsługuje specjalny układ a MacOS to namiastkę miała Motorola ze swoim WebTopem, teraz Ubuntu phone też z dualbootem wchodzi itd. Da się zrobić dzisiaj, chociaż ciężko by było się zmieścić w takich wymiarach ;)

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie ten przedłużany ekran w tym zegarku jest raczej głupim pomysłem. Te 2" w zupełności starczą, nikt chyba nie będzie przeglądał internetu na takim czymś. Ciekawe jakie normy będzie spełniał ten zegarek jeżeli chodzi o wodoszczelność.

 

Jeszcze kwestia czy użytkowanie tego gadżetu będzie przyjemne - ma nieco zaokrąglony wyświetlacz, przez co może być z tym różnie. No i to jest nieoficjalny projekt, więc sporo się może zmienić. Póki co musi starczyć Sony SmartWatch II.

Edytowane przez Tabalan
ortografia
Link to post
Share on other sites

A co powiecie na to?

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/sony-wymienny-modul-aparat-cyfrowy-smartfon.html

 

Czy to może faktycznie tak funkcjonować jak się zapowiada? Od dawna o czymś takim myślałem - i mówiłem sobie co by było gdyby coś takiego zrobili...ale się śmiali z tego...jak widać niepotrzebnie ;).Jak dla mnie byłoby to fenomenalne rozwiązanie w pracy.Dobrze by było jakby to działało jednak ze wszystkimi smarfonami - tylko jak zwykle fakty  - znając życie ze smartfonem Sony będzie to dużo lepiej działać...jakoś trzeba przekonać wszystkich do kupna kompletu ;).

Piszą takze o tym że w środku obiektywu jest karta SD - czyli zdjęcia nie będą zapisywane na telefonie...też wg . mnie ciekawa alternatywa - ale dobrze by było aby była opcja zapisu w pamięci telefonu.

Link to post
Share on other sites

Podejrzewam że lustrzanka będzie lepsza niż sam taki obiektyw, ale jeżeli ta technologia będzie dalej rozwijana, to podejrzewam, że wiele osób będzie tym usatysfakcjonowane.

 

A ten telefon na symbianie miał więcej Mpix, chyba 60? Lumia 1020 ma mieć te 40.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
@up 41Mpix ma lumia 1020 i działa na WP8

A Nokia 808 PureView to co?

http://www.spidersweb.pl/2012/07/testowalismy-nokia-808-pureview-swietne-zdjecia-i-rewelacyjne-filmy.html

 

 

 

Nokia 808 PureView ma dużą matrycę o rozdzielczości 41 megapikseli, działającą z wydajnym układem optycznym marki Carl Zeiss i nową technologią oversampling. Przy standardowej rozdzielczości (2, 3, 5 i 8 megapikseli) umożliwia ona przybliżanie bez utraty jakości obrazu oraz rejestrację siedmiu pikseli informacji skondensowanych w jednym pikselu, co zapewnia najostrzejszy obraz, jaki można sobie wyobrazić. Dostęp do wysokiej rozdzielczości (maksymalnie 38 megapikseli) daje możliwość zrobienia zdjęcia, a następnie jego powiększenia, przekadrowania, przycięcia i zmiany rozmiaru w celu ukazania niewidocznych przedtem szczegółów. Wysoka jakość zdjęć robionych nawet przy słabym oświetleniu, a także możliwość zapisywania ich w niedużych plikach w celu udostępnienia pocztą e-mail, w wiadomościach MMS i w serwisach społecznościowych to cechy, dzięki którym każdy użytkownik smartfonu Nokia 808 PureView może robić profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach.
Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Wolisz nosić takiego "garba" czy lustrzankę?

 

Nie oszukujmy się, aparat w smartfonie dla większości osób jest wystarczający, ale jest sporo osób, które potrzebują czegoś więcej, a ten obiektyw jest dobrym wyjściem.

Wolałbym włożyć takiego garba do kieszeni niż nosić lustrzankę na szyi.Nie potrzebuje profesjonalnego sprzetu ale coś na w miare przyzwoitym poziomie - przy okazji zoom też się przyda.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Nowa Nokia Lumia 825 to będzie czterordzeniowy Snapdragon 400 taktowany 1.2Ghz z Ardeno 305, ekran 5.20 cala o rozdzielczości 1280x720 pikseli oraz funkcję NFC. O reszcie nie wiadomo.

 

http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Nokia-Lumia-825-Ekran-HD-52-i-4-rdzeniowy-CPU,wid,15902855,wiadomosc.html

http://www.gsmmaniak.pl/228562/nokia-lumia-825-2/

 

http://www.chip.pl/ext_scr/blobimgs/2013/08/full/NQMYfRn3WK4oPtAX3cnZ.jpeg

 

 

:wariat: Największą wadą tego smartfona będzie system operacyjny - Windows Phone 8 :wariat:

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Właśnie napisałeś że Nokia wydała jakiś telefon z 41Mpix ALE jest na Symbiana. Symbian=minus.

Gość odpisał ci że przecież wyszła już Lumia 1020 z WP8 to ty teraz jakby z pretensjami wyskakujesz z 808 na Symbianie......

 

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Akurat o Lumii 1020 nie miałem pojęcia, nie śledzę rynku smartfonów z Windowsem :P

Co innego Android, iOS czy nawet martwy" Symbian ;)

Niemniej teraz już wiem - i dla fanbojów Windows Phone 8 dobrze że jest. Dla reszt zaś jest to obojętne, bo i tak to, co mają - lub co zamierzają nabyć - jest/będzie wystarczające. 8-)

Link to post
Share on other sites

Lubisz Nokię? - fanboy. Lubisz Apple? - fanboy. Lubisz HTC? - fanboy.

Lubisz iOS lub WP? - dajesz się ograniczać, jesteś głupcem. Strasznie ciężka atmosfera zrobiła się w tym dziale, bo jak ma się inne zdanie i nie lubi się androida czy samsunga to moderator będzie wciskal co innego. No ludzie..

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...