Skocz do zawartości

Call of duty 4 Niechce sie wlaczyc


Recommended Posts

Witam

Mam problem bo ostatnio zainstalowalem call of duty 4 i chce pograc w multi ale jak klikam to nic sie niedzieje 

Nie pokazuje sie nic lecz jest pokazane w panelu [ctrl+shift+esc] probowalem wylaczac reinstalowac,

uruchamiac jako administrator i nic

 

Macie jakies inne pomysly ;?

 

Moj sprzet:

Sapphire radeon 7950 hd 3gb

Procesor intel i5 3570k

8gb pamiec

windows 7

 

Z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

chce pograc w multi ale jak klikam to nic sie niedzieje Nie pokazuje sie nic lecz jest pokazane w panelu [ctrl+shift+esc] probowalem wylaczac reinstalowac, uruchamiac jako administrator i nic

Ale o co chodzi? Napisz to jeszcze raz ale po polsku...!

Link to post
Share on other sites

Mam ogrinal wczesniej dzialalo na starym kompie a teraz mam nowszy i mam wiecej problemow ...

gta iv zeby pograc musialem przegladnac google bo mialem karte z 3gb pamieci 

 

Z battlefield 3 mialem tak samo chcialem zalaczyc i w ogole nic sie nie pokazywalo na ekranie a na 'windows task manager' pisze ze dziala probowalem w battlefield 3 wszystkiego ale ostatecznie zadzialalo usuwanie ''microsoft visual c++2005'' jak usunolem to zaczelo dzialac [battlefield 3] lecz teraz niedziala call of duty 4 tak samo jak battlefield 3 ale niewiem czemu :(

Link to post
Share on other sites

gta IV to wielki crap i aby go zainstalować i uruchomić trzeba sciągać wiele łatek i innych programów a na dodatek znajomość chińskich krzaczków przy instalacji jest wskazana :)

 

Steam spróbuj przeinstalować i ponownie pobrać grę 

Link to post
Share on other sites

single tez niedziala oby dwa niedzialaja :(

 

Klikam niby sie pokazuje kolko od windowsa ze mysli itp potem znika kolko i nic ani ekran ze blad ani dzwiek nic

a jak nacisne shift+ctrl+esc na ten menadzera to pisze ze jest wlaczone call of duty 4 [imp3 czy jakos tak]

Wylaczalem to i wlaczalem i nic

Dodam ze tak samo ostatnio mialem z bf3 identyko i pomoglo odinstalowanie microsoft cc+ 2005

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

O ile pamiętam to na wersji Windowsa 7 64 bity też miałem problem z odpaleniem Coda.

"Przejdź do menu Start następnie Panel sterowania

Kliknij dwukrotnie na Dźwięk

Kliknij kartę Nagrywanie

Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu pola urządzeń odtwarzających i wybierz "pokaz wyłączone urządzenia"

Włącz Miks Stereo"

 

Może pomóc. Mi pomogło.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...