Skocz do zawartości

[Kupię]Xonar DX/XD na gwarancji


Recommended Posts

Siemka, widzę że szukasz dobrej "muzy" ze stajni Asusa ... Mam na sprzedaż Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer która napewno nie ustępuje Xonarowi, pełna wersja, nie żaden MX itp. jak byś był zainteresowany to pisz śmiało.

 

Link do opisu karty:

 

http://pl.store.creative.com/products/p ... &pid=15853

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Niestety tylko Xonar który docelowo będzie pracował ze słuchawkami Creative'a, ale karty dźwiękowej tej marki nie chcę. :o

 

EDYTKA:

W dodatku oferujesz kartę o bez gwarancji, z mniejszą liczbą portów I/O, oraz na PCI.

Nową i lepszą DS'kę mogę dostać za ~160zł. :)

 

Ewentualnie rozważę propozycje z Xonarem DS!

Link to post
Share on other sites

Niestety tylko Xonar który docelowo będzie pracował ze słuchawkami Creative'a, ale karty dźwiękowej tej marki nie chcę. :o

 

EDYTKA:

W dodatku oferujesz kartę o bez gwarancji, z mniejszą liczbą portów I/O, oraz na PCI.

Nową i lepszą DS'kę mogę dostać za ~160zł. :)

 

Ewentualnie rozważę propozycje z Xonarem DS!

 

i słusznie :menda: ale nie wiem czemu tak tu wyczekujecie jak one nie są aż tak drogie ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ponawiam. Ostatnio minął mnie jeden na allegro za 182.50zł. (Dziękuję facetowi który w ostatniej chwili nie zgodził się na wcześniej ustalone warunki :/ ).

Link to post
Share on other sites

Allegro.pl sprawdzam nawet po parę razy dziennie. Niestety w momencie gdy niektóre sklepy oferują tą kartę po 230zł kwota 210zł za roczny produkt jest IMO mocno przesadzona. Nie chciałbym dać więcej jak 200zł wraz z przesyłką, a wątpię aby ten allegrowicz odpuścił 20zł ot tak. No i nawet te 200zł za roczną kartę to sporo.

Tak jak pisałem parę dni temu przegapiłem aukcję o parę minut. Skończyła się na 182.50zł za półroczną kartę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...