Skocz do zawartości

Dwie karty graficzne SAPPHIRE HD 6950 2GB GDDR5 Dirt3 Edition


Recommended Posts

Mam do sprzedania dwie karty graficzne SAPPHIRE HD 6950 2GB GDDR5 Dirt3 Edition.
Działają idealnie, nie sprawiają żadnych problemów.
Szczegółowe dane na stronie sapphire:
 
Do kart na życzenie klienta mogę dorzucić mostek (mostki) crosfire.
Karty wyróżniają się doskonałym chłodzeniem, posiadają aż 5 heatpipe'ów dzięki czemu grzeją się znacznie mniej niż chociażby podobna konstrukcja xfx.
 
Posiadają "dual bios"
 
Karty wyczyszczone z kurzu, nic tylko włożyć do kompa i grać :)
Cena to 599zł za sztukę.
 
Odbiór osobisty w Poznaniu, możliwe allegro i wysyłka.
 
Możliwa zamiana na karty 5830, 5850, 5870, 5970, 6990, 5770.
 
Poniżej zdjęcia kart (kliknij żeby powiększyć):
 

 http://images.tinypic.pl/i/00393/k10dd1qakef5_t.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00393/rngqlrq9neur_t.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00393/tvmy2c6l1n8c_t.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00393/u2aidzfoiroc_t.jpg



Zachęcam do zadawania pytań i jeśli ktoś jest zainteresowany, a cena mu nie odpowiada - zachęcam do negocjacji.

Zauważcie, że to świetna okazja na wymianę starszych kart z serii 58xx na nowsze, znacznie lepiej spisujące się w grach.



UWAGA ZMIANA CENY

NOWA CENA: 549ZŁ

Edytowane przez Baki11
Link to post
Share on other sites

Mogę się zamienić za Radka Asus EAH5770 CUCore. Pisz na PW jak będziesz zainteresowany oczywiście możliwa dopłata :)

 

Czuję ogólną niechęć do asusa, więc rozpatrzę tą propozycję tylko jak inne nie dojdą do skutku.

 

 

HIS 6770 1GB 128 GDDR5 + plus dopłata ?

 

Już pisałem 6770 odpada, nie rozumiem w ogóle po co ludzie je kupują - są droższe od 5770, a wydajnościowo wypadają tak samo.

Link to post
Share on other sites

HIS hd 6850 + Dopłata. Może być?  jbc to PW

 

Nie wchodzi w grę.

 

gigabyte wf3 6870 + dopłata :> ?

 

Jak wyżej.

 

Hej sapphire vapor-x 5770 taka http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=0001&pid=305&lid=1

pozdrawiam. Jak co to PW :)

 

Przemyślę ofertę, ale ze względu na brak czasu odezwę się raczej bliżej piątku.

 

Na gwarancji są?

Mam dwie hd 5770 jedna MSI HAWK a 2 Standardowy gigabyte jeszcze 1 rok na gwarancji.

 

Karty nie są już na gwarancji, ale są w 100% sprawne.

 

Zapomniałem dodać, że karty mają "dual bios" więc można bezpiecznie bawić się w zmianę biosu bez ryzyka uwalenia karty. W razie niepowodzenia wystarczy przełączyć na drugi bios (mechaniczny przełącznik przy złączach crossfire).

 

Dodam, że karty bardzo dobrze się kręcą. Nigdy nie zwiększałem napięcia na kartach, a pomimo to w mojej dobrze wentylowanej obudowie bez problemu działały na ustawieniach 890Mhz dla rdzenia (standardowe ustawienia to 800MHz) nie przekraczając w "najcięższych" warunkach 75 stopni. 

Na życzenie zainteresowanego, mogę zmienić drugi bios na kartach na taktowanie rdzenia np. 880MHz (uwzględniając gorsze chłodzenie). Wystarczy zależnie od potrzeb przestawić przełącznik w drugą pozycję (drugi standardowy bios jest wgrany na stałe i nie ma możliwości usunięcia go). Bardzo przydatne, dla mniej wymagających gier można przełączyć na niższe taktowanie i zmniejszyć tym samym pobór prądu.

Jestem strasznie zawalony obowiązkami, dlatego czas odpowiedzi na ewentualne pytania może się wydłużyć - postaram się raz dziennie sprawdzać czy dostałem jakąś odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Liczyłem, że znajdę więcej czasu na rozpatrzenie ofert, niestety na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, że do 27 czerwca nie wyłuskam dziennie więcej czasu niż 5h na sen, w związku z tym daje ofertę specjalną/promocję (zwał jak chciał):

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany dwoma kartami, zakup przez allegro 1049zł, poza allegro 1000zł.

 

Ma to na celu maksymalne zmniejszenie czasu potrzebnego na zrealizowanie transakcji. Ewentualnie proszę o oferty cenowe na pojedyncze sztuki.

Pozostałe oferty rozpatrzę po 27 czerwca.



Odświeżam.

Edytowane przez Baki11
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Moja oferta nadal aktualna.

Dziękuję za informację, dodatkowo po 27 czerwca będę rozsyłał zapytania o aktualność ofert.

 

 

Co byś powiedział na zamiane z asus hd5870 + backplate do niego ? Wysłałem ci PW

Byłbym zainteresowany :), niestety do 27 czerwca nic nie uda mi się dogadać/zrealizować.

 

Proszę więc wszystkich o cierpliwość, jeszcze ok tygodnia i zacznę rozpatrywać oferty wymiany, oczywiście jeśli nie zasnę na tydzień, bo już brak mi sił i nawet chmury wydają mi się jakieś zbyt jasne, a czeka mnie jeszcze tydzień niedosypiania :(

 

up

 

Wybił magiczny 27 czerwca, więc wziąłem się za odpisywanie.

Na razie odpowiedziałem na 2 najbardziej interesujące mnie oferty, więc sprawdźcie pw :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...