Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

[Ja wzial bym odrazu xperie z ale co jezeli mi sie bateria popsuje  ? jak go rozkrece itp ?]

Zastanawiam sie nad tymi telefonami ktory wedlug was jest lepszy ?

Samsung Galaxy s4 

Czy Sony Xperia Z ?

 

[Jezeli mowicie samsung dajcie powod dlaczego :) ]

 

 

Z gory dziekuje,Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Proszę, oto porównanie obu telefonów -

http://versusio.com/pl/samsung-galaxy-s4-vs-sony-xperia-z

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/7002/6847/0/0/

 

 

 

[Ja wzial bym odrazu xperie z ale co jezeli mi sie bateria popsuje ? jak go rozkrece itp ?]

W trakcie gwarancji oddajesz do serwisu firmy Sony, po gwarancji idziesz do jakiegoś punktu GSM i prosisz o wymianę - wtedy dowiadujesz się, że to problem punkt jej nie wymieni :wariat:

Link to post
Share on other sites

Mi się bardzo podoba, tylko w moim przypdaku trochę dużo czasu zajmuje przyzwyczajenie się do niej, co widać po wcześniejszych postach :rotfl: (wcześniej miałem Samsunga Avile :menda:) Też stałem pomiędzy idętycznym wyborem co Ty wybrałem Z'etke. Jakoś w Samsungach nie pociąga mnie ten Amoled jest zbyt "cukierkowy" (ale to tylko moje zdanie). Chociaż Xperia ma gorszy wyświetlacz od s4 wybrałem właśnie ją. Bateria trzyma do 2. dni przy odpalonym trybie Stamina. Aparat robi naprawde piękne zdjęcia, jak chcesz coś jeszcze wiedziec to pisz postaram sie odpowiedzieć ;) Sorry za literówki itp. Jestem już troche zmęczony, Pozdro :)

Edytowane przez Filip17
Link to post
Share on other sites

S4 u mnie nie nagrzewa się, gesty wyłączone w robią się same, oczy nie działają bo mam gogle. 

 

Generalnie tel zajefajny ale jak nosisz go np w SGP Spigen Neo Hybrid. Wtedy jest bajka ; )

 

 

 

 

Xperia bez obudowy aftermarketowej jest do du*y bo wrzyna się w rękę.

Edytowane przez xue9999
Link to post
Share on other sites

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie który lepszy.

 

-Dźwięk,aparat,wydajność praktycznie na tym samym poziomie.

 

-Wykonanie,cena(~300zł tańsza) na korzyść Xperii

 

-Ekran kwestia gustu,ja uważam że w SIV w ogólnym rozrachunku jest lepszy

 

-Na plus SIV rozbierana klapka i dostęp do baterii i lepszy głośnik zewnętrzny.

 

 

Sam zdecyduj :)

Link to post
Share on other sites

Chyba wezme xperie z, mimo ze ma glosnik w nie za fajnym miejscu 

Samsung fajny ale jak u gory ktos powiedzial ze zbyt cukierkowy ekran, bylem w sklepie i dzialal pobawilem sie nim troche fajny ma pelno roznych takich nowych czujnikow itp ale NIEMA RADIA o.O i kolory az cie bija bo twarzy :D 

Chyba zostane przy xperii Z , oby dwa smarfony fajne ;D

Link to post
Share on other sites

Chyba komuś  coś się pomyliło    z ekranem Super Amoled galaxy s4. Ekran w S4 nie jest cukierkowy.Cukierkowy ekran jest w Galaxy S II I9100. W SII stoi Super Amoled Plus.Który ma nie naturalne kolory - właśnie ten ekran jest cukierkowy.Sam mam ten telefon.Xperia Z nie ma szans z S4ką jeśli chodzi o wyświetlacz.To jest święta prawda!

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...