Skocz do zawartości

AC Anthology vs. SimCity vs. Crysis 3


Recommended Posts

Siemka. Mam aktualnie 200zł i chcę ją przeznaczyć ja fajną grę.

 

Po wymianie sprzętu na dość nowy, który pożarł Crysis 2 w max. detalach, nie wiem, czy nie kupić Crysis 3 - bardzo spodobała mi się mechanika gry, fabuła i oczywiście multiplayer. Myślę, że poszedł by mi dość dobrze (w średnich detalach, to ja myślę). 

 

Ostatnio kolega pożyczył mi Assassins Creed: Brotherhood. Gra BARDZO mi się spodobała i maniaczyłem w nią kilka dni, aż zakończyłem grę i zsynchronizowałem ją w 80%. W AC Anthology, zawarte są wszystkie części od AC I - AC III. Jedyne co mnie odrzuca to wszystkie płyty w jednym pudełku. Wolałbym mieć wszystkie 5 pudełek osobno.

 

I w końcu gra, która bardzo mi się spodobała, po tym jak zakończyłem grę w SimCity 4, na wskutek maksymalnej rozbudowy miasta. SimCity 5 wygląda naprawdę świetnie, na mojej liście gier, jest na równi z Assasins Creed.

 

Rodzaje gier jakie lubię to: Symulatory, FPS'y, TPS'y, Strategia, Akcja

Najchętniej bym kupił wszystkie te gry i zagrywałbym się w nie niemiłosiernie,

ale budżet pozwala na kupno zaledwie jednej.

 

Piszcie tu swoje wrażenia z gier, jak macie np. i Crysis 3 i SimCity, napiszcie, która wg. was jest lepiej rozbudowana itp. Wszystkie gry wg. mnie są na równym poziomie i ciężko mi się zdecydować. Z jednej strony chcę postrzelać do wrogów z pierwszej osoby, mając włączony maksymalny pancerz, z drugiej chcę poskakać po dachach i cicho pozabijać z ukrytego ostrza, a z trzeciej, chcę się wcielić w budowniczego wspaniałej metropolii. 

 

Piszcie i dzielcie się wrażeniami!

Edytowane przez Skaciu
Link to post
Share on other sites

Pogramy jeśli za rok nie wyjdzie nowa część, a EA postanowi wyłączyć z tej okazji serwery starej części :D Tak jak kolega odradzam Ci najnowsze Simcity, ponieważ brakuje w niej dużo logiki. No chyba, że masz kilku kolegów, którzy też mają tą grę, to w tedy zabawa w nią może być radosna, ale raczej nie realistyczna.

AC 3 mi osobiście już troszkę pachnie odcinaniem kuponów i nie bardzo mi się podobała, ale może u Ciebie będzie inaczej.

W Crysysa III nie grałem więc się nie wypowiem.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites

Crysis 3 pod względem graficznym to mistrzostwo ale grywalność i fabuła przeciętna. Ot taka sobie gra bardziej na benchmark niż strojenie oh i ach zagłębiając się w fabułe. Jak lubisz fpsy polecam bardziej metro last light. Sim city nie grałem i wcale mnie ta gra nie przekonuje ale kto co lubi. Spróbuj poszukać taniej np kluczy na allegro wtedy za 200 zl kupisz 3 a nawet 4 gry jak Ci sie uda

 

Chyba że gry muszą być w pudełkach ponieważ mają dla Ciebie rownież wartość kolekcjonerską wtedy faktycznie kupisz jedną może dwie gry

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...