Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Ja wysyłam ok 100 paczek w miesiącu, odbieram zdecydowanie więcej. 99% to paczki z/do firm. Nie wiem czy jest to skala przemysłowa, ale na większości nie ma wypełnionego tego "pola".

 

Zresztą nie chodzi tu o przepychanki słowne, tylko o zwrócenie uwagi na wybieranie odpowiednich sprzedających z pewną historią.

 

Wiele osób myśli, że jak kupi z OLX za pobraniem to są zabezpieczeni w razie oszustwa, a niestety tak nie jest.

Ja chcę tylko przestrzec :)...

kubbak chyba też  :) 

Link to post
Share on other sites

Również polecam użytkownika wistak98 jako kupującego, szybka wpłata http://forum.benchmark.pl/user/94973-wistak98/

 

Prośba do moderatora, ktoś kiedyś polecił mnie jako kupującego i nie ma mnie niestety na liście z polecanymi kupującymi, jeśli można przy następnej aktualizacji dopisać to byłbym wdzięczny :)

Mowa o poście #60 na samym dole 3 strony.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem Ci zwrot w Piątek, więc bardzo proszę nie rzucaj się. Skoro wyszedł ode mnie w piątek to będzie u cb w poniedziałek. Najpierw szanownie nie podałeś nr konta (chociaż wiedziałeś że zwrot będzie robiony i mogłeś się domyślić że skoro nie proszę o nr konta to zwracam na to z którego było zrobione wcześniej) i pierwszy zwrot wykonałem na konto banku a ty pod nosem się śmiałeś. Jak ktoś chce to udostępnie rozmowy PW i wtedy każdy będzie wszystko wiedział. Oprócz tego mogę również udostępnić potwierdzenie przelewu (pierwszego zwrotu), który został wykonany w dniu 13.01.2016.

Zamiast załatwić jak ludzie to ty od razu wystawiasz negatyw

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze zwrot zrobiłeś w niedzielę  nie w piątek tak jak mówiłeś, po drugie ile można czekać na przesyłkę wpierw napisałeś  28 grudnia że  może do środy się uda wysłać, później że 4 stycznia został wysłany dziś mamy 18 i dysk jakimś cudem nie dotarł .

Czekałem cierpliwie jak widać , lecz ty dysków nie posiadasz inaczej dawno wszystko powinno być wyjaśnione .

Link to post
Share on other sites

Lepiej wiesz kiedy zrobiłem zwrot ? No śmieszny jesteś. Nie mam ochoty na dyskusje z takimi ludźmi jak ty. Pieniądze masz zwrócone, wszystko załatwione. Dysków nie posiadam ? Kolejna rzecz którą wiesz lepiej ode mnie

Wszelkie rzeczy na swoją obronę mogę przedstawić, nie mam nic do ukrycia. Zwrot zrobiłem w piątek po 14 więc nie było szans na to, żeby w ten sam dzień został zaksięgowany u ciebie. I tak jak pisałem wcześniej pierwszy zwrot wykonałem 13.01 i na to też mam dowód, ale ty zamiast napisać że przelew robiłeś z innego konta/bezpośrednio w banku to jeszcze mnie wyśmiałeś i stwierdziłeś również że go nie zrobiłem.  

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to ująć, ale dostałem paczkę od usera Kopenhaga, a to dlatego, że moja dziewczyna dzwoniła po całej poczcie, do kogo tylko się da, aby paczkę do mnie wysłali. Musiałem tylko zapłacić 22zł za ponowne wysłanie. http://screenshu.com/static/uploads/temporary/eb/ma/hm/fiqmxg.jpg

 

 

 

http://i.imgur.com/U4MbCUO.jpg

Edytowane przez t9muś
Link to post
Share on other sites

Nastąpi jakieś sprostowanie w takim układzie czy raczej nie?

Pytanie czy reszta otrzymała towar...

 

Gdyby paczka została w Koluszkach to już bym jej nie otrzymał, to tam trafiają wszystkie paczki niedostarczone, a następnie są wystawiane na aukcjach. Nie rozumiem czemu koleś jej nie odebrał u siebie z poczty, nie nadał ponownie, nie wiem czemu kontakt się urwał, cieszę się jedynie z tego, iż paczkę otrzymałem i szkoda mi innych, którzy ich już zapewne nie dostaną. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...