Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka!
Konfiguracja PC w sygnie.
Mam pewien problem. Zainstalowałem F-secure (a dokładniej Netia bezpieczny internet) i niestety zamula kompa. Chociaż jak na razie mało, bo tylko filmy na YT się zacinały. A dokładnie to cała mozilla.
Cóż jako iż nie pasuje mi korzystanie z PC bez oglądania filmów w przeglądarce odinstalowałem.
Dzisiaj zainstalowałem Nortona, wersję próbną na 6miesięcy, TRAGEDIA! Wszystko zaczęło się zacinać.

Więc są dwie opcje, znalezienie innego antywirusa lub "nareperowanie" tego od netii.
Mógłbym również zrezygnować z tego od netii i zakupić jakiś inny, ale aby cena nie przekraczała 200zł za licencje na dwa lata na 1 komputer oraz aby była wersja testowa. Nie chce mieć cyrków takich jak wyżej wymienione.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecić mogę

 

AVG Free

 

Uzywam go zarówno na swoim kompie jak i lapku żony oraz na wszystkich kompach "w rodzinie" nawet tych starszych

Zero problemów i nie widać wpływu na płynność działania komputerów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Musisz mieć coś z systemem nie tak, mam zainstalowanego NAV na kilku komputerach, nawet na laptopie typu SU9600 + 4GB ram + HD4500 + HDD 500GB i system hula bez problemu, o stacjonarnych nawet nie wspominam.

Jeżeli miało by być coś, to chyba tylko z ramem. Ręcznie ustawiałem je na 1600MHz CL9, bo płyta na auto ustawia je na 1333MHz CL9, a po przestawieniu tylko częstotliwości na 1600MHz timingi na 11 się ustawiały :/

Dałem wsio na auto, może to tego była wina. Wieczorem dam znać czy coś pomogło :P

 

 

Po mozilli już widzę, że przycina się trochę :/

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites
Wart polecenia jest też Eset NOD 32 Antyvirus, nie zamula kompa i gwarantuje bardzo dobrą ochronę.

 

Polecam, ale wersję Eset Smart Security 6, Moim zdaniem jeden z najlepszych antywirusów dostępnego dla normalnego użytkownika.

 

http://www.eset.pl/Pobierz/Wersje_testowe,p,159/ESET_Smart_Security

Masz wersję testową.

Edytowane przez Dakero
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gorąco polecam avasta, mam go od paru lat (6-7) i nigdy mnie nie zawiódł. Kompa nie muli, miałem go zarówno na słabych komputerach które ledwo radziły sobie z netem wiec antyvir godny polecenia, dodatkowo codziennie masz aktualizowaną baze wirusów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Okej, Norton jakimś cudem zaczął współpracować, więc chciałem spr. czy może i Netia bezpieczny internet zacznie.
Dalej to samo. Filmy na YT zacinają się, wyskakują błędy o tym, że wtyczka flash wysiadła. Po odinstalowaniu - znowu działa wszystko jak należy :/

Nie chce mi się dzwonić czy pisać, bo wszystko jest na Tate, a jego trudno złapać :/

Link to post
Share on other sites

Pytanie czy ci ten antywirus jest na prawdę potrzebny. Od 1,5 roku nie mam żadnego antywirusa i przez ten czas jedyne co się "przypałętało" (skany co kilka miesięcy), to mały reklamiarz. A system chodzi znacznie lepiej.

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niby syf, ale skoro go już mam...
Niby jest to f-secure tylko z grafika netii.

Co do tego czy jest mi potrzebny. Cóż lubię pograć sobie w gry tj. CS 1.6 (tak, jeszcze istnieje), WoT i czasami jak znajdę coś fajnego, to też się pyknie :P Więc lepiej mieć antywirusa, aby uniknąć infekcji :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...