Skocz do zawartości

[Q] Kurier DHL czas doręczania


Recommended Posts

powinno bo do 15stej do następnego dnia, albo pojutrze tylko lepiej módl się żeby nie rzucili :D

Człowieku jak do 15stej skoro jest wyraźnie napisane 

 

 

DHL DOMESTIC EXPRESS 12:00
http://www.dhl.com.pl/content/dam/General%20DHL%20pictures/alt/230x165/1061_General_230x165.jpg
 
Doręczenie do godziny 12:00 w systemie „od drzwi do drzwi”, w pierwszy możliwy dzień roboczy, z gwarancją zwrotu pieniędzy

 

Link to post
Share on other sites

To jak ? oni jadą w nocy?



 

 
 
BIAŁOGARD CHRZANÓW
Przesyłka odebrana od nadawcy
20-05-2013 13:45

 

 

Tj, że oni już wiozą czy jeszcze siedzi w siedzibie?

Link to post
Share on other sites

No przecież w nocy pakowanie wydają paczki do magazynów nadawczych  :mlotek:  
To samo PP, czy inne firmy kurierskie.

 

Kurier - w ~90% przypadków doręczenie w ciągu 24 godzin roboczych. Czy to 900, czy to 10 kilometrów.

Edytowane przez Vister81
Link to post
Share on other sites

Siódemka ma tragicznych kurierów. Przynajmniej w mojej okolicy. 2 dni z rzędu koleś dzwonił czy mogę paczkę odebrać w mieście obok mojej wioski, przy drugiej paczce zamarudził, że telefonu nie odbieram (na dwie minuty do kuchni wyszedłem bez tela).

Więcej nie chce korzystać z usług tej firmy.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że teraz mówicie

 

http://i.pinger.pl/pgr315/8c3d9b4e000ed42e517dbd5f/wdupiemamtwojeproblemy.jpg

 

http://static.hanter.pl/img/700/0/wrozbita-dawid-19322459.png

 

 

 

Ale teraz o 5 była w Zabrzu http://goo.gl/maps/th6HC

 

Czyli będzie dziś w zadupiu (przedmieścia 40 tys'nego miasta) ? Jest możliwość, że nie zdążą?

Edytowane przez xue9999
Link to post
Share on other sites

Przeczytaj sobie regulamin DHL. Jest tam małym druczkiem napisane, że nie do każdego miasta działa usługa do godziny 12, o czym nadawca nie zostanie poinformowany. Kiedyś wysłałem paczkę do Kluczborka z Sosnowca (120km) w opcji ekspres do 12. Paczka przyszła na następny, a ja dopiero telefonicznie dowiedziałem się, że ta usługa nie jest wszędzie dostępna. Oczywiście kasę sciągneli jak za ekspres na początku i musiałem pisać odwołania, aby mi oddali. Ogólnie średnio polecam DHLa. Niska kultura, częste opóźnienia (wysyłam ok. 10-20 paczek tygodniowo).



Najlepiej zadzwoń do DHL i poproś o kontakt kuriera. Z gościem zawsze (prawie) można się dogadać.

Link to post
Share on other sites
Siódemka ma tragicznych kurierów.

 

przestań bo zabiję cię śmiechem, dzwoni do mnie gość, że ma paczkę i mam być pod wskazanym adresem między 13, a 15

ja, ja mu na to, że fajnie ale jestem w pracy, zresztą poszła informacja wraz z zamówieniem usługi w jakich godzinach można mnie zastać

a gość na to z oburzeniem, że jak mi się nie podoba to mogę nie dostać paczki i będzie w takim razie do odebrania w najbliższej centrali w "pobliskim" zabierzowie, jak to usłyszał sklep, który towar mi wysłał to zrobili raban i ostatecznie siódemka przyniosła paczkę w zębach, ale przepychanki trwały 3 dni

 

dwa tygodnie później kolejny kurier siódemki i kolejny problem z kategorii za ciężkie nie będę wnosił, nie będę tego, nie będę tamtego, to jest żart, a nie firma kurierska, biorą kasę za usługę, a potem liczą na to, że sterroryzują odbiorcę, żeby się dostosował

 

inny kurier siódemki albo pod*******ił abo zgubił przesyłkę, nie wiem, skończyło się na tym, że nową dostarczył mi DHL, nie wiem jak sobie to nadawca załatwił z siódemką, ale duża firma to pewnie mieli argumenty

 

co mnie kompletnie mija to powód dla którego ktoś próbuje korzystać z ich usług, dlatego jak mam wybór zaznaczam - żadnej siódemki, poczty polskiej ani innych skur....

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj sobie regulamin DHL. Jest tam małym druczkiem napisane, że nie do każdego miasta działa usługa do godziny 12, o czym nadawca nie zostanie poinformowany. Kiedyś wysłałem paczkę do Kluczborka z Sosnowca (120km) w opcji ekspres do 12. Paczka przyszła na następny, a ja dopiero telefonicznie dowiedziałem się, że ta usługa nie jest wszędzie dostępna. Oczywiście kasę sciągneli jak za ekspres na początku i musiałem pisać odwołania, aby mi oddali. Ogólnie średnio polecam DHLa. Niska kultura, częste opóźnienia (wysyłam ok. 10-20 paczek tygodniowo).

 

Najlepiej zadzwoń do DHL i poproś o kontakt kuriera. Z gościem zawsze (prawie) można się dogadać.

I co mu powiem? Masz przyjechać do 12 bo jak nie to chcę reklamację?

 

A jak na zadupie nie trafią do 12 to jutro dojadą czy później po 12?

Link to post
Share on other sites

Wiem, ale na prawdę zależy mi, żeby najtrafniej oszacować czas dostarczenia.

 

 

21-05-2013 07:08 Zabrze Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia

 

co to znaczy?

Edytowane przez xue9999
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...