Skocz do zawartości

Apertech Venator - tanio i DOBRZE ;)


Recommended Posts

Apertech Venator

 

Widzieliście tą obudowę ??

Myślę że w klasie do 200zł zmiażdży konkurencję :)

 

Ma praktycznie wszystko co trzeba:

- zasilacz na dole

- poprzecznie montowane dyski

- czarne wnętrze (sic!)

- bez narzędziowy montaż dysków i napędów

- filtry przeciwkurzowe

- wysoko umieszczony włącznik i porty USB

- możliwość zamontowania do 5 wentylatorów

- 28cm miejsca na grafikę

- 160mm miejsca na cooler cpu

- ciekawy design

 

I co jeszcze do szczęścia potrzeba???

Mi chyba już nic :D

A wszystko za 150zł !!!!!

 

Droższe konstrukcje niech się wstydzą !! :)

Np. seria Elite od CM wypada baaardzo bladooo - Venator miażdży ją praktycznie pod każdym względem!

Można powiedzieć że to taki mniejszy i tańszy Gladius :]

 

Chyba zakupię sobie tą budę bo ma wszystko czego potrzebuje :)

 

 

Link do newsa

 

LINK DO SKLEPU

 

 

Jest też 10zł droższa wersja z podświetlanym wiatrakiem:

Apertech Venator Blue Led

 

 

Nie żebym robił reklamę ale obok tak ciekawej obudowy poprostu nie można przejść obojętnie :P

Link to post
Share on other sites

Prawda, za 150 zł buda wygląda bardzo atrakcyjnie i ma sporo atutów, ale na czymś musieli producenci zaoszczędzić, bo przecież nie ustalili tak niskiej ceny z dobroci serca. Blacha jest pewnie grubości kartki papieru a spasowanie elementów może pozostawiać sporo do życzenia. Niemniej w przedziale budżetowym bardzo ciekawa propozycja.

Link to post
Share on other sites

Obudowa zdecydowanie ciekawa, jednak sory, ale 6kg? Konstrukcja nawiązuje do CM690 ale ten z kolei waży 10kg, więc buda będzie miała tendencje do wpadania w wibracje i do tego raczej odpada np. wymiana chłodzenia na procku (np. założenie Karakorum czy innego z twardym zapięciem) bez wyjmowania płyty, bo blacha z tyłu mimo przetłoczeń, po prostu się odkształci.

Podsumowując, ciekawie, jednak wykonanie bliższe jest I-box'owi niż CM.

Link to post
Share on other sites

Czepiacie się blachy 0,6mm - Gladius też ma taką a jakoś nikt tego nie wypomina :)

Nie należy wymagać takich cudów od obudowy za 150zł !!!

Porównywalny CM Elite nie oferuje praktycznie nic w porównaniu do tej obudowy

 

Bardzo chętnie kupiłbym tą obudowę :)

Link to post
Share on other sites

No i podstawowa rzecz jak dla mnie - brzydal :) 50zł to nie majątek, można dorzuci do Gladiusa czy za tyle samo mieć Asgard. Sobie bym nie kupił, ale jeżeli komuś się podoba, to jak najbardziej :)

 

Problem też polega na tym, że jest na razie w jednym sklepie, więc zamawiając zestaw trzeba będzie ją zamawiać osobno, a co za tym idzie ~20zł do ceny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ta obudowa dojechała do mnie dziś rano. Powiem jedno - w porównaniu do mojego starego, wysłużonego Tracera to niebo a ziemia :D

niestey w Angeli nie było wentylatorków Silentium to wziąłem pierwsze z brzegu CoolerMaster'y i do tego kontroler obrotów Scythe Kaze i teraz mam dodatkowy nawiew na nogi :D w lecie będzie w sam raz :P

 

Myślę, że obudowę można spokojnie polecać zamiast Elit. Tym bardziej, że już pojawiła się w Prolinie :P

Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że pożałowali ładniejszego frontu, mogli nie szaleć z tą stylistyką i zrobić coś bardziej klasycznego i "bezpiecznego". Wtedy miałaby szanse byś w większej ilości zestawów, tak jak Elite w KT itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...