Skocz do zawartości

Ulubione piwo


Recommended Posts

Gość Kotecek

Jak więcej niż jedno: Hanraś, Carlsberg. Ogólnie dla mnie wi ma smak piwa więc jakoś bardzo smaków normalnego piwa nie rozróżniam. Są bardziej gorzki i mniej gorzkie :)

 

A najlepsze: Redds zwłaszcza żórawina i jabłkowy, Deperados :)

 

Lepiej nie pić. Alkohol to zuo :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Studiując mieszkałem w akademiku blisko sklepu z piwami świata więc ogólnie trochę tego mi zasmakowało :P

 

Lubię ciemnie i nie gorzkie piwa.

Z jasnych też wolę słodsze typu Warka lub Harnaś.

Smakuje mi też niepasteryzowany Kasztelan.

Kiedyś piłem coś co nazywało się chyba Trybunał albo trybunalskie też bardzo dobre piwo :)

 

Ze smakowych lubię miodowe piwa i ostatnio zasmakował mi jabłkowy somersby, ale to w ilości max 1 i bardziej traktowane jak oranżada niż jak alkohol/piwo :P

Link to post
Share on other sites

Żywiec Porter, Paulaner, GuinnessPerła Export, Łomża Export , kiedyś lubiłem Kasztelana niepasteryzowanego ale sie trochę popsuł albo mi sie smaki zmieniły. "piwo na miodzie gryczanym" też jest dobre ale nie tak jak pół roku temu, jestem barmanem wiec trochę się na tym znam xD

 

A tak na prawdę po ciężkim dniu pracy smakuje mi każde zimne piwo :)

Link to post
Share on other sites

Najbardziej Żywe, Koźlak, Obolon Białe. Nie pogardzę też Lwówkiem, Raciborskim, Jurajskim i innymi regionalnymi. Od biedy Łomża niefiltrowana. Dawniej bardzo lubiłem Ciechana Wybornego, ale teraz zeszmacił się strasznie i smakuje jak inne hurtowo pędzone...

Link to post
Share on other sites

Piwo łaskie żywe browaru koreb strasznie trudno je dostać ale jest to jedno z najlepszych jakie piłem

 

Na uwagę zasługują również piwo zamkowe, magnus, rownież magnus śliwkowy, złoty bażant, grand porter, czeski jeżek jest też niezły, polecam też piwko przeniczniak :) :) :)

 

Pirzu gdzie kupujesz piwka z browaru koreb? Bo ja pół warszawy objechałem i tylko raz znalazłem w centrum handlowym na targówku

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Gdy jestem spragniony to mrożący redds :)http://3.bp.blogspot.com/-VU9IibIyDm8/ToCvtLYTt4I/AAAAAAAACMs/kffSOIo58_s/s1600/IMG_8777.JPG

 

Lubie też :

 

 

http://perla.pl/wp-content/uploads/2012/03/perla-chmielowa-257x521.jpg

Edytowane przez misiek19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...