Skocz do zawartości

SKEEPER presents.


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Za projekt należała by się ocena 11/10 gdyby nie jeden szkopuł: GDZIE JEST OKNO?!

Zrobienie tak ładnego projekty bez okna jest zbrodnią! Tak misternie wycinanie trójkąty, takie dbanie o każdy szczegół by to wszystko ukryć? Jak tak można? U mnie komp sto po prawej stronie biurka, tak, że kiedy chcę mogę sobie rzucić okiem na całość projektu. Zdarza się to przynajmniej kilka razy dziennie i zawsze łączy się z efektem zadowolenia.

Skeeper, zrób w budzie okno, przesuń biurko tam gdzie stoi teraz komp, a kompa daj pod samą ścianę po lewej. Przemyśl to, bo warto.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pewnie dolega jej to samo co każdemu ukończonemu projektowi. Że już nie ma co przy nim grzebać ;) Decyzja żeby nie umieszczać okna w tej obudowie IMHO była słuszna. Zerknijcie na stonowany pokój w którym to stoi. Potem na świetne ale bardzo krzykliwe wnętrze. Potem znowu na stonowany pokój. Nijak by się to tak ładnie nie wpasowywało. Teraz jest dostojnie i elegancko na zewnątrz a a jeśli wytężysz słuch przy zdejmowaniu panelu bocznego usłyszysz cichutki dźwięk spadających majtek. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Biafra przy ciemnej dymionej szybie nic by nie stracił.  Dorzucenie odpowiedniego oświetlenia i  wnętrze byłoby widoczne dopiero po włączeniu światełka . Problem polega na tym że musiał by sprzęt przestawić a nie wiem czy jest to możliwe.

 

@natsu to widać że nie może przestawić sprzętu, a TJ 11 ma okno z właściwej strony

Edytowane przez ernig
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ernig, zagadka rozwiązana ;)  - okna i tak nie byłoby widać, a budy nie mogę przestawić, ponieważ musiałbym przewiercać uchwyty na monitor, telewizor i przystawkę nad monitorem oraz przesuwać meble w lewo, których też za bardzo nie mogę przesunąć, bo z lewej strony komody pod telewizorem, stoi duży kwiat mojej żony, drewno do kominka i kominek. Biafra też trafnie odpowiedział dlaczego nie ma okna

 

Natsu - TJ 11'stka jest bardzo droga. Buda pomysłowa, technicznie przemyślana. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to zewnętrzny wygląd, ja lubię bardzie kanciaste kształty, proste i eleganckie :)

 

 

 usłyszysz cichutki dźwięk spadających majtek. 

:rotfl:

Nadejdzie taki dzień, że te majtki w kieszeni jeszcze się przydadzą - bardzo liczę na to. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...