Skocz do zawartości

Zakupy w komputronik przez raty na oświadczenie


Recommended Posts

Jak w temacie. Czy da się u nich wziąć coś na raty, a jeśli tak to jaka jest maksymalna kwota tylko na oświadczenie (bez zaświadczenia o zarobkach) ? Jest w ogóle taka możliwość ? 

 

P.S. Na czym w ogóle polega to oświadczenie ? Mam napisać, że na pewno spłacę pod karą grzywny, czy co ?!

Chodzi mi o wzięcie tylko na okazanie dowodu (że jestem obywatelem RP, tak?)

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

Tutaj masz opisane: http://www.comperia.pl/kredyt-na-oswiadczenie-czy-nadal-dostepny-kto-go-udziela-i-na-jakich-warunkach.html

 

Właśnie miałem dopisać że kredyt na oświadczenie zbytnio nie różni się od tego na zaświadczenie gdyż w większości instytucji udzielających takiej możliwości wymagania są takie same - tak czy tak musisz mieć jakieś źródło dochodu.

 

Z twojej wypowiedzi wnioskuję że wystarczy pokazać dowód i masz towar czy kasę - nie ma tak pięknie.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Regularnie wracasz do tematu, a wystarczy zacząć pracować. Zaświadczenie o zarobkach zdobywasz od pracodawcy, a oświadczenie o zarobkach piszesz sam. Oczywiście wszystkie podane kwoty są weryfikowane przez bank (tak samo przy zaświadczeniu jak i oświadczeniu). Zrozum wreszcie, że bez stałych dochodów żaden bank nie da ci kredytu. Dane sklepy współpracują z bankami i to tylko i wyłącznie bank decyduje o decyzji kredytowej, a nie sklep.

 

Kredyt na dowód jest skierowany do klientów banków, którzy mają piękną historię w biku (czyli już brali kredyty i wzorowo je spłacali). Bank sprawdza twoje dane i jeżeli masz wysoki score w biku, daje ci "kredyt na dowód" - no bo w końcu jesteś zaufanym klientem.

 

Reasumując i powtarzając siódmy raz: bez pracy nie ma kredytu!

Link to post
Share on other sites

@mst czy to jest ten mistrzu co chciał kredę brać na taki dziwny zestaw ze słuchawkami za klocka, etc.?

 

Nie rozumiem problemu... jeżeli się bierze kredyt to znaczy że ma się go z czego spłacić, czyli siłą rzeczy trzeba posiadać źródło dochodu - więc nie ma problemu z dostaniem tego kredytu.

 

Znajomy ma wolny zawód, biorąc TV w Saturnie musiał przedstawić wpływy na konto z ostatnich 3 miesięcy. Przedstawił, kredę dostał bezproblemowo. Tyle.



ŁOOO... Edit :) Gość jest lepszy niż myślałem, negatywna historia w BIK i chęć pożyczenia 50 klocków z 'obojętnie jakiego' źródła. Zamknijcie to, bo to chyba 10 taki jego temat. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...