Skocz do zawartości

Pochwal się co stworzyłeś w programach graficznych


Recommended Posts

To moja druga praca. Znajomy poprosił o stopnie wojskowe (mają służyć jako odpowiednik rangi w klanie - World of Tanks). Był trochę wymagający bo jasno określił jaki mają mieć kolor, kształt itp.

 

Mam nadzieję, że aż tak źle one nie wyszły. Liczę na dobrą krytykę, a zwłaszcza Piter'a i Big'a.

 

http://img526.imageshack.us/img526/707/5nie.png

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites

Chłopaki co do tego Baneru na geografie zrobiłem i Szkoła jest naprawdę bardzo zadowolona :) Foty pobrałem stąd cgtextures.com

 

 

Pierwszy taki sukces :) Co do tego co ma być robione z nim.Jest to baner reprezentacyjny.Są z nim robione foty zeby np w gazecie była reklama tej szkoły.Teraz muszę ogarnać aby wydrukowanie tego.

 

Chłopaki potrzebuje pędzli na kształt tak jakby rozbryźniętej farb.Chodzi coś o pedzel na stylu tych plam na obrazku piterrraxd.Ty zapewnie robiłeś to na tablecie ale ja niestety takiego pomocnika nie posiadam... :/

Edytowane przez misiek19
Link to post
Share on other sites

Cienko u mnie z Angielskim... ;)

 

A znasz jakieś fajne stronki z tutkami tylko trochę bardziej zaawansowanymi ? Czy taką samą metode preferujesz ? Zmieniając temat jesteś samołukiem czy po jakiejś szkole ?

Link to post
Share on other sites

Samouk ;) Wklep "photoshop tutorials" i znajdziesz tego pełno. Jeśli chodzi o rozwój wiedzy to już zależy od samego ciebie ;) Podstawy angielskiego są raczej niezbędne jeśli chodzi o obsługę programów.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Znaczy podstawy ogarniam.Dobrze umiem czytać i ale mam problemy z mówieniem.Nie mam chyba poprostu jeszcze takiego zasobu słów bo w sumie angielskiego uczę sie z 2 lata bo przed dwoma laty lałem na Angielski bo w miałem odpowiedzi do wszystkiego co z Angielskim związane a teraz trochę wystraszyłem sie matury i dla samego siebie trochę się uczę.Co do Angielskiego w programach to nie ma w sumie problemu bo można się strasznie dużo domyślić.Co do tutków to raczej nie oglądam poprostu bawiłem się programem ale chce odkryć resztę Photoshopa ;)

Edytowane przez misiek19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...