Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Podłączyłem w/w dysk prosto z opakowania, wszystko było okej do momentu, kiedy w trakcie formatowania dysk nagle zniknął. Przed formatowaniem sprawdziłem wszystko w hd tune, wszystko było okej. Uruchomiłem komputer ponownie, dysk jest znowu widoczny w zarządzaniu dyskami, ale w hd tune już nie jest tak kolorowo. 

 

hdtune1.png

 

Czy da się jeszcze coś zrobić? Format za pomocą jakiegoś programu? Czy definitywnie odesłać dysk?

 

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Dopiero go wyjąłem z opakowania ;) Pytanie, czy brać kolejny taki sam czy wymienić na inny? 

Słyszałem, że są głośne, ale nie spodziewałem się, że to będzie najgłośniejsza rzecz w mojej obudowie ^^

Edytowane przez mattpia
Link to post
Share on other sites

Dopiero go wyjąłem z opakowania ;) Pytanie, czy brać kolejny taki sam czy wymienić na inny? 

Słyszałem, że są głośne, ale nie spodziewałem się, że to będzie najgłośniejsza rzecz w mojej obudowie ^^

Kup sobie Blue do ogólnych zastowowań

Green na magazyn lub jak kto woli może i być na system parkowanie głowic bardzo proste do ominięcia

Red nowa seria zbliżona do green w sieci pisze ze jest pomiędzy blackiem a Greenem trochę mu daleko ;) jest najwolniejszy z wszystkich dysków potwierdzam bo mam :/

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Jestem spokojny :) dosyć irytująca sprawa. Co do przewodu to jest totalnie nowy, wyjęty prosto z opakowania, ale mogę to sprawdzić. Jednak jak mówicie - bad sector to bad sector.

 

Miałem również problem z uruchomieniem komputera po zniknięciu dysku. Freezował na ekranie biosu ^^. Odsyłam drania albo wyśle go w podróż przez okno ;)

Edytowane przez mattpia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...