Skocz do zawartości

"Okazje" z działu Sprzedam - nic tylko kupować.


Recommended Posts

podalem pierwsze lepsze z brzegu... jak pisalem niecaly rok temu (grudzien) kupilem za 600zł zonie wlasnie na allegro i jeden jego mankament to lekko starty lakier na jednym rogu (bardzo malo) ale to wada kazdego htc-ka jak sie go nie nosi w silikonie

jak poszukasz to znajdziesz ;)

Link to post
Share on other sites

@up

Czyli czekasz na jelenia... a skoro ogłaszasz się na TYM forum to...

Mnie to nie przeszkadza za ile sprzedasz i kiedy.

Teraz zupełnie z innej beczki - a raczej wracając do tematu bo ten wątek nie powstał przez Twoje ogłosznie:

A nie wpadłeś przypadkiem na szaloną myśl, że jak ktoś na znanym forum komputerowym, gdzie składane są setki zestawów komputerowych i dziesiątki osób pomaga innym w zakupach różnego sprzętu (i to z powodzeniem) jak pojawi się ogłoszenie o super wydajnej karcie z najnowszej rodziny GeForce GT 630 z "aż" 4GB pamięci, która pozwala grać we wszystkie nowości za niewiarygodnie niską cenę 400zł to ktoś może się skusić? Trochę wyolbrzymiłem ale reklama dźwignią handlu a jeleni nie brakuje.

Link to post
Share on other sites

Ja temacik popieram, również mam czasem ochotę wtrącić swoje trzy grosze, raz nawet nie wytrzymałem i w nadziei że zielony nie zobaczy co nieco napisałem od siebie :evil: Oczywiście dostałem warna i bana na 1 dzień :cenzura:

 

BTW opowiem Wam pewną historie, mianowicie wczoraj sprzedałem swojego HD2 za 580 PLN Panu z którym się widziałem osobiście. Pan był bardzo zadowolony z zakupu przez allegro jak zobaczył chociażby sam stan telefonu. Przy nim włączałem telefon i pokazywałem informacje dot. zgodności IMEI i takie tam.

 

Dziś dostałem negatywny komentarz, że telefon jest zalany i się nie włącza :)

 

I kto tutaj wyszedł na przysłowiowego "..uja" ^^

 

Nie tylko sprzedający są takimi rodzynami, czasem zdaża się, że i kupujący życzy sobie kupić coś po niskiej cenie, mianowicie kilka dni pisał do mnie pewien gość z naciskiem, że chce kupić mojego HD2 za 200 PLN, że i tak dużo daje i drożej go nie sprzedam :)

 

580 PLN to i tak troche mało patrząc na ceny tych telefonów, jednak ja jestem zadowolony i nie będę żerował na czyimś portfelu tak jak wyczytałem z tego tematu co po niektórzy ;)

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

jednak ja jestem zadowolony i nie będę żerował na czyimś portfelu tak jak wyczytałem z tego tematu co po niektórzy ;)

 

Jakieś sugestie? Ciągle komentujecie tak, jakbym się spieszył ze sprzedażą. Czytanie nie boli.

A nie wpadłeś przypadkiem na szaloną myśl, że jak ktoś na znanym forum komputerowym, gdzie składane są setki zestawów komputerowych i dziesiątki osób pomaga innym w zakupach różnego sprzętu (i to z powodzeniem) jak pojawi się ogłoszenie o super wydajnej karcie z najnowszej rodziny GeForce GT 630 z "aż" 4GB pamięci, która pozwala grać we wszystkie nowości za niewiarygodnie niską cenę 400zł to ktoś może się skusić? Trochę wyolbrzymiłem ale reklama dźwignią handlu a jeleni nie brakuje.

Takie coś popieram, jeśli dane są fałszywe.

 

P.S. może mi ktoś wyjaśnić co z tym VAT-em, bo mnie to męczy..

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

bardzo dobry temat, ale jak sama nazwa wskazuje jest to forum komputerowe, więc ogłoszenia powinny być na jakimś poziomie, a łosi zapraszam szukać na allegro :rudolph:

albo ja tego nie rozumiem jak można sprzedawać towar w cenie nowego albo używać coś pół roku/rok i nie chcieć na tym nic prawie stracić, fakt, że ceny są mocno zawyżone przez allegro i inne portale aukcyjne.. połowa kart graficznych i procesorów na allegro nie jest warta tyle co ma naprawdę kosztować

 

moim zdaniem cenny powinny być weryfikowane przez moderatorów, zawyżone ogłoszenia kasowane :)

Link to post
Share on other sites

@up

Czemu miałaby być narzucona swego rodzaju cenzura przez jakąś osobę? Zrobili tak na forum android.com.pl - nikt nawet nie może złożyć publicznie skargi na moderatora/admina i wszystko co nie podoba się osobom stojącym wyżej jest usuwane, so?

Link to post
Share on other sites

jaka cenzura ? tylko zawyżone ceny usuwane :)

 

przykład :

 

http://forum.benchmark.pl/topic/61707-s-zalman-cnps14x-gwarancja-full-box-2x-gelid-wing-140mm-uv-blue-gwarancja/

 

140zł, miesiąc używany

 

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=646&g=258896&n=ZALMAN-CNPS14X-S775-1155-1156-1366-2011-AM2-AM3-FM1&w=s

 

147zł nówka, wysyłka podobna

 

i teraz zastanówcie się, dał opis prawie nówka i miesiąc używany, jak będzie używany dwa miesiące lub pół roku to będzie gorzej zniszczony?:) używka to używka, jak można dać 10zł różnicy w stosunku do nówki, każdy woli dopłacić te 20zł czy więcej i mieć nówkę ze sklepu..

Link to post
Share on other sites

prawda jest taka - uzywka w bdb stanie to mniej wiecej 30-35% mniej jak nowka

czyli autor ogloszenia z htc chcac za swojego ponad 900zł przy tym ze nowy kosztuje 899 powinien zawolac tak naprawde max 620 ale ze tu mamy dodatki tj jakies baterie itp wynalzaki (ktore tak naprawde powinny isc jako gratis i nieznacznie podniesc cene ) cena 670 wydaje sie ok, ale boze swiety... nie 900 z kawalkiem :!: :o

aha i takie cukierki jak nowe sense tez nie sa argumentem bo zamontowac nowy rom czy nakladke to jakies 5 min z tutkiem z sieci a to ze nie jest to oficjalne dla tego modelu to tak jakby pisac ze sprzedawany lapetop ma winde bez licencji i podnoscic tym cene...aha a jak rom nie jest oficjalny to szczescia zycze jak telefon zlapie bricka i bedziesz chcial odeslac na gware...tyle w temacie twojej nakladki czy tam roma w tym htc ;) chyba malo wiesz jak firmy sa uczulone na zmiany softow w swoich produktach :>

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Kurde Wam tłumaczyć, że mój jest oryginalny z polskiej dystrybucji, a nie jakiś anglik sprowadzony i dorobiony papiery to nie rozumiecie.. Nie mamy o czym gadać.

P.S Jak Ci tak źle to idź i kup sobie za 670.

P.S 2: Mało wiesz jak zrobić unbricka, albo przywrócić go do stanu fabrycznego :)

Nie będę się chwalił czyje są polskie tutki do tego telefonu 8) ups już się pochwaliłem.

Dla mnie koniec tematu, nie życzę sobie odwoływania się do mojego wątku, ponieważ wszystko zostało wyjaśnione. Szukajcie innych rodzynków. Każde nowe odwołanie będę traktował jako obrazę mojej osoby.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Szukajcie innych rodzynków. Każde nowe odwołanie będę traktował jako obrazę mojej osoby.

I co wtedy sie stanie? Wyplaczesz sie moderatorowi na PM, zaczniesz obrazac ludzi? czy sie obrazisz (czyt. Foch)?

 

Nie mozesz ograniczac wolnosci slowa innych osob (a nie lamia regulaminu), bo nie podoba ci sie to co powiedzialy. Polecam nabrac odrobine dystansu do tej calej sprawy. Nikt nie broni Ci 'krzynkac' i 2k gdyz telefon zostal dotkniety magiczna łapka. Ale nie mozesz zabronic komus smiac sie z tego.

Link to post
Share on other sites

Każde nowe odwołanie będę traktował jako obrazę mojej osoby

NIE WIERZE... :cry::rotfl:

 

Obraza to chyba bardzie uzytkownikow tego forum jak widza takie proby "Lapania Jelenia" :[

A temat jest po to by uswiadamiac ludzi jak jest naprawde wiec nie psz mi co moge i oczym moge pisac bo to akurat dobrze wiem a to ze sie poczules dotkniety tym ze dyskusja jest na twoje bzdurne ogloszenie mozesz podziekowac tylko sobie :D

Link to post
Share on other sites

no tak jest drogo ale jednak ta 100 mniej (ponegocjujesz to i moze za 200mniej bedzie) ale jak ktos chce za uzywke wiecej niz za nowke i w dodatku sie wykluca i wmawia ze jakas nakladka robi z tego "cuda na kiju" to wtedy jest kino ;) tymbardziej ze za ta cene spokojnie wyrwiesz cos o 2 klasy wyzej - http://forum.benchmark.pl/topic/61784-galaxy-s-ii/#entry720775

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Silver Fox rodzynie, tutaj Twór rodzyn

 

http://forum.benchma...tura-sluchawki/

 

GTX 670 za 1550, gdzie nówka 1600 + bf3

 

Miech temu płaciłem za tą karte 1850 PLN to ile mam tracić według Ciebie ?

 

Zawsze ktoś 50-100 PLN zaoszczędzi, chociaż na kupnie mi na sprzedaży tej karty kompletnie nie zależy, więc bardziej napisałem ją tam jako "zachęcacz" by zachęcić do przeglądania tematu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...