Skocz do zawartości

GTX 670, Helikopter, Części, Drukarka, Konsola, Laptop, Klawiatura, Słuchawki


Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż troszke rzeczy związanych bardziej i mniej z komputerami, mianowicie:

 

1. Drukarka HL 2030, mało używana, 100% sprawna od nowości wydrukowała ok. 20 stron także tonery starczy jeszcze raczej na długo, ładnie drukuje, skany wydruku jak i sprzedawanego przedmiotu dla zainteresowanych na PW. W zestawie kabel zasilający oraz jeżeli komuś zależy poszukam pudełka. Cena 160PLN + KW

 

2. Konsola PSX, 100% sprawna, stan wizualny ok, w zestawie pełne okablowanie, pad wibrujący, karta pamięci oraz gra Toca Race Driver Championship, cena 100PLN + KW

 

3. Tuner TV na USB, nie używany, raz podłączyłem. Podłączenie jest proste, pod wejście USB podpinami antenke i do komputera i cieszymy się z TV. W zestawie pudełko z papierami i płytą ze sterownikami, pilotem, jedynie zgubiłem końcówke do podłączenia anteny ale nie na tym rzecz polega, cena 50PLN + KW

 

4. Uszkodzony laptop HP G72-120EW - I3 330M, HD 5440, 4 GB RAM, 500 GB HDD - "najbogatsza" wersja tego modelu.

Uszkodzenie polega na tym, że laptop się nie włącza, chodzi o windows, uruchamia się i wyskakuje komunikat z biosu, że "BIOS wykrył problem z chłodzącym wentylatorem" - po ang ma się rozumieć.

Tak też się dzieje, uruchomiłem lapa, zdjąłem klapke - wentylator procesora / zasilający nie kręci się, także do wymiany albo sam wentyl albo w najgorszym wypadku procesor, koszt niecałe 100zł na allegro, oraz dokupić trzeba klawiature bo nie ma - niecałe 50-60zł. Możliwa sprzedaż na części, koszt używanego takiego laptopa to ok 1300zł, mnie interesuje cena za całość 1000 PLN + KW

 

6. Dysk Seagate Barracuda 250GB 7200.9, 100 PLN + KW

 

7. Płyta główna Asus A8N5X pod socket 939, nie znam wartości także proszę o oferty.

 

8. Karta Graficzna Nvidia Gigabyte 6600 GT, cena 70 PLN + KW

 

9. E-Sky Big Lama, profesjonalny model zdalnie sterowanego Helikoptera, największy helikopter na zasilanie elektryczne, mało używany, pełen zestaw, pudło, aparatura, akumulator i papiery, jeżeli znajde to zapasowe części w postaci łopat i statecznika. Na modelu uczyłem się latać tylko na działce, wszelkie "kraksy" były amortyzowane a helikopter nie odnosił technicznych szkód. Do wymiany łopaty bo zużyte, jeżeli znajde komplet dodaje jako gratis. Aparatura oryginalna, 2.4 GHz więc nie żadna zabawka. Cena 400 PLN + KW

 

10. Kilka telefonów, m.in HTC HD2, Nokia N73, Nokia N95, Samsung i900, Nokia 6500 slide, oraz uszkodzona Nokia 5000. ceny do ustalenia + KW

 

11. RAM 2x 512 MB Kingston DDR2 bodajże

 

12. Procesor AMD Athlon x64, powyginane blaszki więc tzreba naprostować by weszły w socket.

 

13. Nvidia GeForce GTX 670 Asus DC II, miesięczna karta, pełny zestaw, 100 % sprawna, Gwarancja 23 miesiące od daty na dowodzie zakupu sprzedaje ponieważ potrzebuje gotówki. Za kartę niecały miesiąc temu zapłaciłem 1800PLN, więc cena jaka mnie interesuje to 1550 PLN + KW do rozsądnej negocjacji.

 

14. Słuchawki Creative HS-390, cena 20 PLN + KW

 

15. Oryginalne słuchawki od Samsunga, nie używane, cena do ustalenia + KW.

 

16. Oryginalne słuchawki od HTC, cena do ustalenia + KW.

 

Na wszystkie rzeczy, które są sprawne nakładam 3 dniową gwarancję rozruchową, możliwe allegro, zależy mi na opinii zaufanego sprzedawcy.

 

Możliwa wymiana na coś o podobnych wartościach.

 

Jeżeli ktoś zdecydowałby się na zakup, proszę o napisanie w temacie numerku przedmiotu oraz najlepiej informację na PW.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...