Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Oczywiste jest, że nie jest to żadna okazja - nikt nie sprzedaje prawie nowej karty za pół ceny. Do tego zdjęcie z google...Jak ktoś cierpi na nadmiar wolnego czasu to może się bawić w kotka i myszkę z oszustem, ale naprawdę nie trzeba być geniuszem, żeby takie "okazje" rozpoznawać na pierwszy rzut oka.

Link to post
Share on other sites

No właśnie dlatego kolego

żeby ewentualnego oszusta naciągnąć na koszty :) a gdyby to była okazja to masz dobry interes :)

 

Naciągnąć oszusta? Przecież listonosz Ci nie pozwoli otworzyć paczki dopóki nie dostanie pieniążków i podpisu a później to już frytki po obiedzie. Chyba żeby gość wysłał a Ty nie odbierzesz przesyłki.

Link to post
Share on other sites

tak weź za pobraniem, co z tego jak odpalisz a nie będzie Ci potem działać w kompie... lub okarze się chińską podróbką działającą tak szybko jak zintegrowana grafika w haswelach? :D


@Up Gość zakupił bardzo dużo tych kart - głównie 280x i ma ich ponad 50, będzie je wystawiał. Nie sądzę, że służyły do kopania jak ma ich aż tyle. Pozatym sprzedaje też inne sprzęty komputerowe w dużych ilościach.


masz rację przecież 50 kart 280x to zbyt mało do kopania...
 
imag0040ln.jpg
Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź od sklepu:

 

 

Szanowny Kliencie,

Sprzedawany zestaw stanowią widoczne na zdjęciu cooler oraz wiatrak.

Pozdrawiamy
Biuro Obsługi Klienta
Sklep internetowy Alsen.pl

 

Chyba zamówię.

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Dla pewności wysłałem właśnie zapytanie czy chodzi o radiator+wentylator czy sam wentylator   :D. Jeżeli to pierwsze to kupuję na 100%. Przyda się jak będę zmieniał kiedyś budę, bo do gladiusa chyba nie wejdzie.

Edytowane przez genisuken
Link to post
Share on other sites

Masz mało czasu, to po pierwsze po drugie jeden wyżej użytkownik tak zrobił i odpowiedź była że i wentylator i cooler, sam się zastanawiam czy nie kupić bo to nie lada promocja. 


Dobre, produkt już niedostępny a ja właśnie zdążyłem jeszcze złożyć zamówienie, ciekawe czy wycofali ofertę ze względu na błąd czy po prostu już skończył się produkt. 

Link to post
Share on other sites
Szanowny Kliencie,

 

Sprzedawany zestaw stanowią cooler oraz wentylator. 

 

Pozdrawiamy

Biuro Obsługi Klienta

Sklep internetowy Alsen.pl

 

Fajnie :3.

@up:

Wiem, że ktoś już się o to pytał, ale sam spytałem dla pewności. 

 

 

 

Masz mało czasu

 

Czyli? Do godziny 16 wysyłają jeszcze dzisiaj, a nie do tej jest promocja.

 

Edit: Już chciałem zamówić a produkt niedostępny :(.

Edytowane przez genisuken
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...